Világ 64 Statisztikák

MASK0N

Active Member
A reakció pontszáma
235
Extrém azért vállalt akkora frontot mert bízott benne, hogy átléphet hozzánk ha már mi leszünk az esélyesebbek. Ne bántsátok! A supp tolt ki vele a záródó klánok miatt, ez az ő saruk.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Extrém azért vállalt akkora frontot mert bízott benne, hogy átléphet hozzánk ha már mi leszünk az esélyesebbek. Ne bántsátok! A supp tolt ki vele a záródó klánok miatt, ez az ő saruk.
Jah azért voltam 2 fronton be biztositottam ha netán a winter nyerne :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Végülis a szerveren a legtöbb temp falut ő foglalta...
Végülis ha bele gondolunk ez a ti tervetek.
Mivel én csak terelő cp voltam igy nem tudtam segiteni a teljes frontnak a 2000 nemes levédésében ezért bedobták viszont mivel mellettem voltak igy kénytelen voltam felszedni őket magyarul Ez az I.I hibája hogy ennyi temp falut kellet foglaljak :D
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Végülis ha bele gondolunk ez a ti tervetek.
Mivel én csak terelő cp voltam igy nem tudtam segiteni a teljes frontnak a 2000 nemes levédésében ezért bedobták viszont mivel mellettem voltak igy kénytelen voltam felszedni őket magyarul Ez az I.I hibája hogy ennyi temp falut kellet foglaljak :D

Nem tom ki a ti, de a legjobb i+i címet neked adnám
 

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
999
Csak 1x voltál arma fő cp. Buktál is közel 200 falut.

Mindig csak azért kaptál pár faludra éles támadásokat, hogy senkinek se segíts. Ha hiszed ha nem, ez így volt. Ha akarod beraklak vezéri messenger csopiba és olvass vissza (sokat) és ott megtalálod, hogy csak elterelés voltál.
engem rakj be a vezéri csopiba, fivest hiába kérem, nem szeret....
 

-Ghost Town*

-KO ( ._.)
A reakció pontszáma
200
Már nincs türelmem hozzá és értelme sincs, mert "úgyse tudom mi történt, meg kalap szar armák nagyanyám csukott szemmel kéz nélkül jobb és a többi és a többi" aztán, ha nem gond nem dobok ki a végre szabaduló kh mentes szabadidőmből 2 órára egy olyanra aminek semmi értelme :)
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Próbálom értelmezni a kérdést, de mit kezdenétek 300-600 koordival, aminek a nagyresze ma már más kezébe van? Egyesével meglesitek staton? XD
Hát nyilván nem a kórdik voltak bemásolva vezéribe , hanem gondolom táblázat kire mennyi nemes megy xd
 

-Ghost Town*

-KO ( ._.)
A reakció pontszáma
200
Próbálom értelmezni a kérdést, de mit kezdenétek 300-600 koordival, aminek a nagyresze ma már más kezébe van? Egyesével meglesitek staton? XD
Meg akartam csinálni rendesen statisztikailag levezetve, ugye megnézve azok a faluk anno kinél voltak, de úgyis minden armán az univerzum legjobbja volt a fő cp szóval inkább élvezem az egyre kevesebb khzást mint ezzel bíbelődjek ;) az ész érvek nem segítenek, ahogy bebizonyosodott az utóbbi 2-3 napban, szóval fegyvertelennel inkább nem folytatok eszme cserét tovább :cool:
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Meg akartam csinálni rendesen statisztikailag levezetve, ugye megnézve azok a faluk anno kinél voltak, de úgyis minden armán az univerzum legjobbja volt a fő cp szóval inkább élvezem az egyre kevesebb khzást mint ezzel bíbelődjek ;) az ész érvek nem segítenek, ahogy bebizonyosodott az utóbbi 2-3 napban, szóval fegyvertelennel inkább nem folytatok eszme cserét tovább :cool:
Még ne élvezd mert szükség van az 500iq arma tervedre :D
 
Fent