Világ 64 Statisztikák

DeletedUser20007

Vendég
ez a jó a triálban. egy ember farmol, egy ossza az észt külsőn, és még mindig van egy tartalék, ha valamibe be kéne segíteni!

persze elismerem, hogy sokkal praktikusabb lenne nekünk is buff fiókokat hívni akiket elég naponta 1x lefarmolni, és külsős okoskodásra is több idő marad, meg a "farmolás" is gyorsabban megy

Elismered mennyire praktikus mégsem csináljátok ? Vagy nagyon buták vagytok, vagy erkölcsileg Jézus-t is veritek o_O
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
ez a jó a triálban. egy ember farmol, egy ossza az észt külsőn, és még mindig van egy tartalék, ha valamibe be kéne segíteni!

persze elismerem, hogy sokkal praktikusabb lenne nekünk is buff fiókokat hívni akiket elég naponta 1x lefarmolni, és külsős okoskodásra is több idő marad, meg a "farmolás" is gyorsabban megy
Nem elég naponta 1x, mert úgy kifolyik a nyersi :(
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.398
Elismered mennyire praktikus mégsem csináljátok ? Vagy nagyon buták vagytok, vagy erkölcsileg Jézus-t is veritek o_O

Nekik van bot ami csinálja helyettük, így nem kell buff fiókokat hívni hanem botok hozzák nekik a buff fiókot, csak néha meghülyül a bot aztán többször megy a buff falura azé van annyi fosztott falujuk
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nekik van bot ami csinálja helyettük, így nem kell buff fiókokat hívni hanem botok hozzák nekik a buff fiókot, csak néha meghülyül a bot aztán többször megy a buff falura azé van annyi fosztott falujuk
Hat külső szemlélőként, par ranglista,stat alapján én úgy vélem, hogy a temp tisztességesebb játékot folytat mint a másik ugrándozó fél
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Azért nem semmi a WINTER féle tömegklánosdi. :D Még mindig nem érti itt pár klán és klánvezér hogy a tömeg nem egyenlő a skillel, 1 rakás játékos csak 1 rakás játékos lesz... :D De Ők tudják, egy klánzáruló világon ez azért hatalmas vicc. :D
 
Fent