Világ 64 Statisztikák

Deleted User - 1222958

Vendég
Temp mellé HODOR-t is be lehetett volna venni. :) De amúgy köszi a statot.
Side 1:
Tribes: HODOR, TEMP
Side 2:
Tribes: WINTER, WIN

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
25
Oldal 2: 16
Különbség: 9

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
161,569
Oldal 2: 100,615
Különbség: 60,954

chart
 

Don Vito Corleone

PoA, ELME, WINTER, CotL, I.I
A reakció pontszáma
78
És mitől undorodsz ennyire mester? :)

Most kitérhetnék rád, ami miatt látom a kötekedni akarásodat, de nem áll szándékomban leállni veled.
Nekem igazából csak az visszatasztíó, hogy mennyire bután regeltek és helyezkedtek el a klánok, legfőképpen mi.. És tudom, sokatok megfordult már sok szerveren, de én kimondottan nem élvezem azt a világot ahol megvan a nyertes, ahogy egy filmet se nézek meg 2x, pláne ha szar :D
 

Rinnen

Member
A reakció pontszáma
78
Most kitérhetnék rád, ami miatt látom a kötekedni akarásodat, de nem áll szándékomban leállni veled.
Nekem igazából csak az visszatasztíó, hogy mennyire bután regeltek és helyezkedtek el a klánok, legfőképpen mi.. És tudom, sokatok megfordult már sok szerveren, de én kimondottan nem élvezem azt a világot ahol megvan a nyertes, ahogy egy filmet se nézek meg 2x, pláne ha szar :D
Hulye reg? Mire gondolsz?
Megvan a nyertes? Szerintem egyáltalán nincs, sőt.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
Haaaat emlekemben tamado pontja a tempnek vegig majdnem = volt a tobbiekevel /a kik ugye nem "free" helyre mentek... / neha tobb is so ez szerintem nem egy jo meglatas.

De a winter szepet vedett ez igaz!
 

Caesar1

Member
A reakció pontszáma
56
Persze maganakciokbol osszejott a let, de pontilag magasan voltatok mindig ezaltal a let is konnyebben jött hisz falvaitok hamarabb volt kiepulve, hatraltato klan nem volt
Lenyeg a lenyeg, en 20bukott falura szamoltam also hangon
 

DeletedUser20007

Vendég
Vigyük fel 25-re és minden csopiból kilépek ahol ott van ez a núb.... :rolleyes:
 

Rinnen

Member
A reakció pontszáma
78
Mondjuk téged ismerve nem is csoda. Képes vagy nyert helyzetből is elbuktatni a klánodnak a dolgokat.

Nem hinném, hogy akár egy is kicsit ismersz. Másrészt nem volt semmiféle nyert helyzet. De látom mindig valakibe bele kell kötnöd egy teljesen más fórumon. :D #nolife
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Nem hinném, hogy akár egy is kicsit ismersz. Másrészt nem volt semmiféle nyert helyzet. De látom mindig valakibe bele kell kötnöd egy teljesen más fórumon. :D #nolife

Uram bocsá, hogy merek külsőt olvasni még!

Amúgymeg miből veszed azt hogy nem ismer bárki is 1 kicsit is? Remélem nem lesz szerelmi bánatod mostanában, és minden okés lesz mr rinyagép.

Amúgymeg ne mond már hogy 62 nem volt nyert helyzet, és hogy 56-n is eldobtad a fiókod semmibevéve a klánod. Plecsnid is csak más miatt van. XD Másrészt meg "Rajtunk nem jönnek át" kapsz 2 kardot és dobod a fiókot báttya.

Lenolifeozhatsz no problémó. Amikor mennek a dolgok akkor Te is élettelen vagy, amikor viszont nem mennek kotródsz cserben hagyva a társaid.

Abba kötök bele akibe akarok még mindig. :D Ha nem bírod a kritikát akkor nincs itt keresnivalód.
 
Fent