Világ 64 Statisztikák

Deleted User - 1537846

Vendég
Egy fake támadást? Én nem látok most itt valamit vagy ti vagytok ennyire szarok?
 

DeletedUser20007

Vendég
Rak fel valaki statot ? Vagy átneveztessük a suppal, "Egymás kinevetése, milyen gyász vagy te ...." fórumra ? :D Én adnám azt is :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Rak fel valaki statot ? Vagy átneveztessük a suppal, "Egymás kinevetése, milyen gyász vagy te ...." fórumra ? :D Én adnám azt is :D

A statisztika mint tudomány

A valóság tényeinek sokaságát, tömegjelenségeket számszer˝u, tömör formában leíró tudomány.

A statisztika mint tevékenység

Az a gyakorlati tevékenység, az adatgy˝ujtéstol a végs ˝ o˝ mutatószámok eloállításáig, amely során a fenti leírást ˝ elvégezzük.

A statisztika mint fogalom

Minden összesítés, származtatott szám, illetve az alapadatokból ezt a számot eloállító leképezés.
 

Deleted User - 1540239

Vendég
En 2 hetet pp-ztem es ami összejött+a bonuszok Most kezdtem El jatszani, jatszanek komolyan, de eleg elkeseritöek ezek a hozzaallasok...
 

Bills

Well-Known Member
A reakció pontszáma
336
A winter okosan játszik, a temp az erejének köszönheti ahol tart, mi meg belsőzgetjük itt egymást..
Amúgy volt bárki is aki azthitte hogy komolyan indulunk ezen a világon?

Köszönjük az észre vételt a klánunk vezetősége nevében, es az is nagyon aranyos hogy ennyire "sunyin" próbálsz felkészületlennek beállitani, klánunk hónapokkal előre eltervezet stratégiával vág neki a szervernek tudtuk és reméltük hogy izgalmas szerver lesz normális jó ellenfelekkel ez úgy ahogy össze is jött, és sokunk örömére nem fogunk unatkozni. Számítottunk és számítunk még ilyen fajta sunyi támadásokra, hogy fogunk e mindre reagálni? Nem.

Üdvözlettel, Jacke.

Jó játékot tiszta harcot és szórakozást minden indulonak.
Ismeretlen Ismerősök Csapata.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Köszönjük az észre vételt a klánunk vezetősége nevében, es az is nagyon aranyos hogy ennyire "sunyin" próbálsz felkészületlennek beállitani, klánunk hónapokkal előre eltervezet stratégiával vág neki a szervernek tudtuk és reméltük hogy izgalmas szerver lesz normális jó ellenfelekkel ez úgy ahogy össze is jött, és sokunk örömére nem fogunk unatkozni. Számítottunk és számítunk még ilyen fajta sunyi támadásokra, hogy fogunk e mindre reagálni? Nem.

Üdvözlettel, Jacke.

Jó játékot tiszta harcot és szórakozást minden indulonak.
Ismeretlen Ismerősök Csapata.
Csak a megfutamodás volt előre megtervezve.
 
Fent