Statisztikák

  • Témaindító DeletedUser19048
  • Kezdés ideje

DeletedUser19180

Vendég
Meg igy is jobban allunk,mint mikorva sparta "tamadott" vagy nem is tudom minek nevezzem..:D
 

DeletedUser18324

Vendég
ugyan,ez csak klánfarmolás volt,mert vissza estünk az utóbbi egy hétben :S
Már megint a farmolás? :'D
Billy most ezt nem tudom mire vélni,de jót mosolyogtam..:D
Amúgy csak azért raktam fel,mert annyira sztárolta mindenki a DSA-t,még az FS sem mert volna indulni,csak miután a DSA felkarolta..
Na most kérdés valóban ennyi volt e a lendület a DSA-nak?

Mondjuk legjobban az tetszik kapásból 3 DSA tag,s 1 FS tag jött ki hogy márpedig ez nem az aminek tűnik..:'D
Hát igen,védeni kell a jó hírét az embernek,de még várom Arch összegzését..:)
 

DeletedUser19180

Vendég
Vicces ez a kapalozas,ahogy probalod elhitetni,hogy milyen rossz volt ez a tamadas,kozben romokban vannak a frontos faluk,sereg alig van mar ott es meg messze a nap vege:)

Ahhoz meg nem kell diploma, hogy a 200ms vonatokat megvagjatok,foleg olyan scriptekkel amit egyesek hasznalnak ott :D
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Ja, a Sparta megszedte magat az RVY bena vedoin. Gondold el tolunk mekkorat kapna az RVY...

Ugyes volt a spartai front, de egy fecske nem csinal nyarat. Ajtot ne zarjak, jovunk nemsokara.
 

DeletedUser18324

Vendég
Nah,ez már hsz,köszi tysonka..:)
Érdekes ezt tőletek hallani aza hogy scriptekre hivatkoztok...
No mind1,nap végére mekérek 1 statisztikás kolegát készítsen akkor a napról 1 statisztikát,LET-LEV foglalt s visszavett faluk,ilyenek..

Amúgy 1 szóval nem írtam kedves aZa hogy rossz támadás volt,a spártát dicsérem hogy így lereagálták ahogy..:)
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Hosszú kihagyás után újra jelentkezem egy kis statisztikával, de nagy meglepetésre nem a farmolásról lesz szó. :D

Tegnap reggel Bolcskei kijött ide külsőre és megpróbálta előadni, hogy milyen szuperül levédekezték az armát és leminősíteni minket. Azonban szerintem csak saját magát minősítette -ahogy Halottas is megjegyezte ezt tegnap- egy ilyen igénytelen "statisztikával".
Először is a puszta tényeket közölném és utána jön egy kis részletesebb elemzés.

23 falut hoztunk a Spártától és 12 falut vettek vissza, szóval tisztán 11 falut vettünk el tőlük. 2,6 milló LET-et szedtünk össze, a Spárta 4 millió LEV-et gyűjtött. A visszatámadások során 200k LET került a Spárta neve mellé, míg 300k LEV a DSA-hoz.
Véleményem szerint a LE pontokat tekintve egyik fél se mondható igazán nyertesnek, nem volt mészárszék egyik illetve másik oldalon sem, viszont 11 faluval gazdagodtunk.
Csak egy kis összehasonlítás. A múltkori Spárta akció során 1 falut vittek tőlünk tisztán, mindezt a következők árán: 500K LET-et gyűjtöttek, amíg mi közel 1,5 millió LEV-et. Ha ezt összehasonlítjuk a mi akciónkkal, akkor szerintem kijelenthető, hogy sikeresebbek voltunk, persze az ő támadásuk kisebb volumenű volt.

Na de térjünk rá az arma elemzésére.
Nem titok, hogy ez volt eddig a legnagyobb támadás a szerveren és mindkét fél kitett magáért. Az elején úgy tűnt, hogy nagyobb sikert érünk el, mert csak pár falu volt betonozva, a legtöbb helyen előnemeseltek, a vonatok nagy részét megvágták, amivel a foglalásokat megakadályozták, de rengeteg védőbe került ez a Spártának. Nyugaton Vinszent volt a fő célpont 3-4 falut elcsíptünk, de jött is értük vissza, 1 kivételével sikerrel is járt. Pár falujára forogtunk, de a számára fontos helyeken a falat gyorsan felhúzta és beton lett, mire odaértünk. Minden elismerésem az övé, nem kis támadást kapott és ahhoz képest szépen lehozta. Összességében a faluk számát tekintve elégedett lehet, de alig maradt serege, beleértve a támadókat és védőket is.
A keleti részen már nagyobb sikerrel jártunk, de személy szerint erre számítottam is. Kleniket a frontról szinte teljesen eltüntettük, hcsf nem olyan rég költözött fel, tőle is behúztuk a falukat. Medi 1 falut bukott ellenünk, de pár támadó faluja is nullázódott, amikor visszatámadott. Castlei is a CP-k között volt, tőle ideiglenesen tudtunk csak foglalni, szépen visszavette a faluit.
Összességében elégedett vagyok, első arma és 11 falu tisztán a Spártától, ami sokkal több lehetett volna, ha nem Vinsz van náluk a nyugati fronton. Egy kis pihenés ráfér mindkét klánra, aztán nemsokára folytatódhat a háború. Viszonyítási alap most már van, így adott a mérce a Spártának. :)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nehéz úgy írni valamiről függetlenül,ha szerves eleme vagy az egésznek,de azért megpróbálkozok vele. Viszont belerakok még néhány adatot amit a külső szemlélő nem láthatott vagy érzékelhetett.

Tagadhatatlan,hogy erődemonstrációt szerettünk volna...Az FS-ben külön motiválja a tagokat az,hogy mellékszereplőként kezeltek minket az eddigiekben. Ez volt az első nagybetűs armánk,így külön hangsúlyt fektettünk rá,hogy a lehető legtökéletesebben sikerüljön,a tapasztaltabb vezetők tudják,hogy az első arma nagyon sokmindent meg tud határozni. Mikor az armát szerveztem azon gondolkoztam,hogy a Spárta keleti részét mennyire is fogja érdekelni mi van a nyugatival...nagyban függőtt az armánk sikerétől az,hogy mennyire próbálnak a keleti játékosok felérni nyugatra,vagy ténylegesen mennyire könnyen akarják adni nekünk a területet.

Lassan éjfél és nem látok csapódást éjfélig már,így jöhetnek az adatok is:

Az arma során az FS klán 37 falut foglalt,amelyből 29et sikerült megtartani.
A foglalt és megtartott falvak összértéke 212.937 pont.
Az FS 2.589.168 LET ponttal gazdagodott,a Spárta 2.674.460 LEV-el. Ennek az aránya 0,96:1 Nagyjából ez annyit jelent,hogy a Spárta 4%al ölt meg több támadót,mint az FS védőt. Tekintettel arra,hogy a támadó gyorsabban képződik,nem túl kifizetődő stratégia.
A ráfoglalások során a Spárta 460.162 LET pontot szerzett,míg az FS 691.320 LEV-et. Arány 0,66:1,tehát az FS 33%al több támadótt fogott meg,mint amennyi védőt a Spárta kiütött.

Összességében a délnyugati kontinensen a Spárta 1nap leforgása alatt elbukta a falvainak 26,6%át.

Habár ezek az adatok magukban is elég sokatmondóak szeretném kiegészíteni őket néhány részlettel.

A Spárta nyugati részén a mai napon 50 éles célpont volt. Pontos számokat nem szeretnék mondani,de a lényeg,hogy a támadóseregek nagyjából fele túlélte a támadássorozatot.
A célpontok több mint a felét elhoztuk.

Közbe frissült a TWstats is,grafikonon nagyjából így néz ki a dolog:

Side 1:
Tribes: FS, FS2
Side 2:
Tribes: LSW, Sparta, TiSa

Timeframe: Előző 24 óra


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 37
Oldal 2: 8
Különbség: 29

chart



Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 274,231
Oldal 2: 61,294
Különbség: 212,937

chart


Nem vagyok a Spártás vezetők helyében,de úgyérzem most a nyugati tagjaikat teljesen cserben hagyták. Keleten nem kaptak olyan volumenű támadást amire az összes létező védőjükre szükségük lett volna, nyugodtan megtehették volna,hogy kisegítik az ottaniakat,legalább minimális alapvédelemmel. Már 2nappal előre látszódott,hogy menni fogunk,így végképp nem értem a dolgot.Az ottlevő Spártás tagok mindent megtettek,amit csak tudtak,rossz szó nem érheti őket,de segítség nélkül hagyva a túlerő már soknak bizonyult számukra. Nem az ő rovásukra írnám ezt az armát,hanem a Spártás vezetőségéére,ha előrelátóbbak feleekkora veszteséggel letudhatták volna az armánkat.Őszintén 20-30%os foglalási arányhoz vagyok hozzászokva,majdnem 60%oshoz komoly klánok ellen nem...lehet sokmindent mondani még...de a lényeg...egyelőre a miénk a legsikeresebb arma a szerveren...:)
 
Utoljára szerkesztve:

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Sokan jelezték, hogy szeretnének egy átfogó statisztikát a szeró jelenlegi állásról. Mivel Vigyó már egy ideje nem készít újabb statot és legutóbb Light a sikeres arrmájukról felrakott egyet, így gondoltam rajtam a sor. :D

Sok változás történt az utóbbi napokban. Spárta felismerte, hogy nyugaton esélyük sincs, így feladták azt a részt és elkezdték átköltöztetni az ottani tagjaikat keletre. Szerintem túlságosan sokáig húzták ezt és amit még nem értettem, hogy miért várták meg az FS armát ahelyett, hogy leosztották volna a déli klánoknak a faluikat. Talán ők is felismerték, hogy hibáztak és a megmaradt faluikat sorra adják le a DA-nak. Ha már szóba jött a DA álljunk is meg egy kicsit náluk. A minap egyesültek ugyanis az RVY klánnal, ami várható lépés volt. Nagy valószínűséggel ennek a fúziónak tudható be, hogy az FE klánból 20 fő kivált és megalapították a Falka klánt. A szándékuk egyelőre még kérdéses, de azért gyanítható, hogy melyik oldalra állnak majd.

A Spárta kiszállása a nyugati részről új irányba sodorta a világ sorsát. Nyugaton ugyanis FS vs DA háború elé nézünk. Jelenleg még csak a megmaradt spártai falukat próbálják behúzni a felek és kialakítani a frontot. Meglátásom szerint kevés esély van rá, hogy bármelyik fél egy armával kívánjon kellemes ünnepeket a másiknak.
Ami a számokat illeti. FS 1124 falut birtokol, míg a DA mindössze 790-et. Ez persze a megmaradt spártai faluk miatt módosulni fog, kérdés, hogy melyik fél tud több falut behúzni tőlük. Mindenesetre az biztos, hogy jókora faluszám előnnyel kezdheti majd meg a háborút az FS. A társaim szerint a DA remekül védekező klán, személy szerint én nem ismerem őket, de biztos szükségük lesz minden tudásukra, mert az FS rendszere is a legjobbak közé sorolható.

Térjünk át a keleti szekcióra. Itt már egy ideje háborúban áll egymással a DSA és a Spárta, habár komoly támadást eddig csak az előbbi intézett. A front már kialakult és az elmúlt napokban mindkét fél nagy hangsúlyt fektetett, hogy a megmaradt barbikat is behúzzák ott. Ez főképp annak tudható be, hogy volt néhány befoglalás DSA részről a spártai faluk közé, ami nem igazán tetszett a spártásoknak, így gyorsan be is rántották a megmaradt barbikat elkerülve, hogy még több faluval beköltözzön közéjük a DSA.
Ami a faluszámokat illeti a DSA 1351-et birtokol, ezzel szemben a Spárta 1003 falut tud felmutatni és ebben még benne van az a nagyjából 70 falu nyugaton, amit bukni fognak szóval én inkább úgy fogalmaznék, hogy kb 400 falu különbség van a felek között, hasonló az arány, mint a nyugati részen. Itt jóval nagyobb esélyt látok arra, hogy még idén mindkét fél egy armával kedveskedjen a másiknak.

Jelen állás szerint tehát nyugaton és keleten is 1v1 lesz, ugyanis a DA és Spárta a továbbiakban nem fog viaskodni egymással mert azzal a saját helyzetüket tennék reménytelenné. Tehát most már a Spárta nem az egész világ ellen harcol, ahogy ők ezt többször is hangsúlyoztak, hanem mostantól kizárólag a DSA-val kell háborúzniuk. Némi hátrányban vannak, de mint ismert a 300 című filmből egy ilyen arány még mindig kedvező a spártai harcosoknak, kérdés, hogy valódi spártai harcosok vannak-e itt. :D
Viccen kívül most már tényleg meg kell mutatnia a Spártának az erejét és egy ütős armát összerakni, hogy megfordítsák a háború kimenetelét. DSA-nak pedig adott a szituáció bizonyítani kell, hogy egyedül is letudják győzni a Spártát.

Kis esélylatolgatás elfogultság nélkül természetesen.
Véleményem szerint az FS vs DA háború lesz egyoldalúbb. Nem szeretném leírni a DA-t, de eddig nem győztek meg a teljesítményükkel, az FS pedig hengerel. Az ASG-t sokkal hamarabb bedarálták, mint várható volt és már bizony jócskán behatoltak a K54-re is. Nem mellesleg ott van az a nem kevés faluszám előny.
DSA vs Spárta háború sokáig elhúzódhat annak ellenére is, hogy az előbbi 400 faluval többet birtokol a játék ezen szakaszában. Mindkét oldalon kiváló frontharcosok vannak, így nem lesz könnyű rést találni a pajzson, meglátásom szerint jó kis háború elé nézünk.
Ami a végjátékot illeti. Kihangsúlyozom még egyszer, hogy ez csak a személyes véleményem. Mint említettem szerintem az FS behúzza nyugatot és a lassan előrenyomuló DSA-val közösen hamar bedarálják a megmaradt spártai tagokat. A nagy kérdés az, hogy ezután mit hoz a jövő. FS vs DSA lemeccseli egymással vagy pedig a háborúk során megfogyatkozott létszám miatt egyesülnek.

Röviden ennyi lett volna, majd jelentkezünk. :D
 

DeletedUser18958

Vendég
Majdnem mindent jól látsz mi várható..:) Mindenesetre köszi, érdekes volt számomra.:)
 

DeletedUser19241

Vendég
Sziasztok!

Hát ez csak félig meddig igaz...ugyanis a DA felajánlotta a spártának, hogy az legyen amit fentebb Zyzz leírt! Ezt a sárta elutasította mondván 3 frontot nem bírtak, de ketttő simán!! :) kíváncsi leszek. Én ismerem a DA-t lesz még itt meglepi! 2 világon indultak eddig, és a 2 második hely amit elértek azt azért nem tombolán nyerték. Mindenki leírta őket a világ elején, és ha megnézzük csak ők maradtak talpon a 3 "nagy " klán mellett.
 

DeletedUser18743

Vendég
Sziasztok!

Hát ez csak félig meddig igaz...ugyanis a DA felajánlotta a spártának, hogy az legyen amit fentebb Zyzz leírt! Ezt a sárta elutasította mondván 3 frontot nem bírtak, de ketttő simán!! :) kíváncsi leszek. Én ismerem a DA-t lesz még itt meglepi! 2 világon indultak eddig, és a 2 második hely amit elértek azt azért nem tombolán nyerték. Mindenki leírta őket a világ elején, és ha megnézzük csak ők maradtak talpon a 3 "nagy " klán mellett.


Akkor nem olvastad rendesen.én mondtam már az elején is a DA-t.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Elemző-értékelők, toll-papír elő! Holnap meggyak minket a SPÁRTA!
 
Fent