Statisztikák

  • Témaindító DeletedUser19048
  • Kezdés ideje

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Ma nem lesz statisztika?:(

Én felfüggesztettem a készítését, az okát gondolom nem kell leírnom. Swak meg úgy tűnik nem tud excelben összeadni pár számot és 4-5 értelmes mondatot írni, hogy folytassa az általa elvárt statisztikát. Egy dolgot elért, hogy őt is mellőzzem a fórumról. Majd ha értelmes ember módjára viselkedik talán feloldom a blokkolást.
Vigyó szerintem hamarosan felrak egy részletesebb elemzést, ami által a külső szemlélők is betekintést nyerhetnek a világba.
 

DeletedUser

Vendég
Én felfüggesztettem a készítését, az okát gondolom nem kell leírnom. Swak meg úgy tűnik nem tud excelben összeadni pár számot és 4-5 értelmes mondatot írni, hogy folytassa az általa elvárt statisztikát. Egy dolgot elért, hogy őt is mellőzzem a fórumról. Majd ha értelmes ember módjára viselkedik talán feloldom a blokkolást.
Vigyó szerintem hamarosan felrak egy részletesebb elemzést, ami által a külső szemlélők is betekintést nyerhetnek a világba.
Hogy mellre szivtad :D ember megtudom csinalni ugyan ugy ,

1. Mitivaciom nincs ilyenekre
2. Ha te elkezdted marpedig elkezdted akkor miert csinalnek kulon ?
 

DeletedUser18312

Vendég
Rég volt már elemzés
Mind a 4 kontira fogok.

K45

Térképre véletlenül HF-et írtam HG helyett... :D
23114984_1576230322435425_1882810016_n.png

Kontiharc
Dsa/DST Vs ~HG~ =15-0
Dsa/DST Vs A.o.D/A.o.Da =45-3
Dsa/DST Vs Lord= 10-0

Más kontikról belogó klánok:
Dsa/DST Vs Sparta = 0-3
Dsa/DST Vs ASG/ASG2/ASG3 =4-0

AOD
494.770+234.321 =729.091 LEV
DSA 16.202 Levre szerezte ellenük a falvakat.

~HG~
152.410+83.202 =235.612 LEV
DSA 15707 LEvre szerezte ellenük a falvakat

Lord
126.664 LEV
DSA 12.666 Levre szerezte ellenük a falvakat

Összeségében hasít a DSA/DST. Nincs komoly ellenállás. Már ideje lenne készülödniük a fronton, mert a belső terület stabil, kényelmesen farmolhatnak.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hogy mellre szivtad :D ember megtudom csinalni ugyan ugy ,

1. Mitivaciom nincs ilyenekre
2. Ha te elkezdted marpedig elkezdted akkor miert csinalnek kulon ?

Akkor beszólogatni meg minek szólogatsz be?
Az ember rááldozta az idejét,hogy csinálja a statisztikákat kétlem,hogy azért tette volna mert nem volt jobb dolga. Azért tette,hogy akit érdekel az olvassa és ugyebár sokakat érdekelt.
Aztán jöttök ilyennel,hogy csak a saját klánját dicsőiti meg hülyeség amit csinál,stb és abbahagyja. Jól is teszi,én se csinálnám tovább amig válogatott éhenkórászok akiknek eszébe nem jutna hasonlót csinálni feljönnek és ezt meg azt vágják a fejéhez. 2 oldalon át tudott menni a statisztika,egyéb hozzászólások nélkül (aki esetleg irt valami észrevételt,azt reakció után törölte),most meg ittvan 2 oldalnyi szemét. Már-már kezdtek azok is rendszeresen felnézni külsőre akiknek elege van már belőle az ilyen kötözködős emberek miatt,most meg kezdődik megint előlről.
Direkt azért lett külön csinálva ez a topic,hogy a csevegőben éljétek ki magatokat,azt a kevés értelmet pedig ami van,szoritsuk ide.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor beszólogatni meg minek szólogatsz be?
Az ember rááldozta az idejét,hogy csinálja a statisztikákat kétlem,hogy azért tette volna mert nem volt jobb dolga. Azért tette,hogy akit érdekel az olvassa és ugyebár sokakat érdekelt.
Aztán jöttök ilyennel,hogy csak a saját klánját dicsőiti meg hülyeség amit csinál,stb és abbahagyja. Jól is teszi,én se csinálnám tovább amig válogatott éhenkórászok akiknek eszébe nem jutna hasonlót csinálni feljönnek és ezt meg azt vágják a fejéhez. 2 oldalon át tudott menni a statisztika,egyéb hozzászólások nélkül (aki esetleg irt valami észrevételt,azt reakció után törölte),most meg ittvan 2 oldalnyi szemét. Már-már kezdtek azok is rendszeresen felnézni külsőre akiknek elege van már belőle az ilyen kötözködős emberek miatt,most meg kezdődik megint előlről.
Direkt azért lett külön csinálva ez a topic,hogy a csevegőben éljétek ki magatokat,azt a kevés értelmet pedig ami van,szoritsuk ide.

Besértődött mint egy ovodás esküszöm arch csak te nem látod ? Senki nem mondta konkrétan , hogy felétek hajol .... vigyo irása még ha félreérthető is volt arra utalt hogy nem épitetek frontot aminek ugye 2 útja van ... vagy nagyobb aktivitást mutattok és akkor nem gond , ha a spárta megindul mert közben a kontin fejlődtök tovább ... vagy rendezitek soraitokat és a biztonság kedvéért a frontjátékosokat most feltoljátok és meghúzzátok a vonalat .... erre fel besértődik meg azon is hogy azt mondtam “ követelem “ az írásról is lelehetett olvasni , hogy ez egy felszólítás arra hogy csinálja csak nyugodtan mert kíváncsiak vagyunk ...ha nem csinàlja nem csinálja nem fogok leállni könyörögni , hogy térjen észhez
 

DeletedUser18743

Vendég
Én csak egy ilyennel tudok szolgálni.


Side 1:
Tribes: FS, FS2
Side 2:
Tribes: ASG, ASG2, ASG3

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 167
Oldal 2: 38
Különbség: 129

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 46
Oldal 2: 5
Különbség: 41

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 312,719
Oldal 2: 71,063
Különbség: 241,656

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 99,541
Oldal 2: 23,946
Különbség: 75,595

chart
 

DeletedUser16135

Vendég
...hát kösz,de ez a térképen is látszik...(gúnyosan megjegyezve :D :D :D )
 

DeletedUser18312

Vendég
Top25 farmoló:

DSA/DST: 11
Fs: 7
Sparta: 7

Top25 kifosztott falu:

DSA/DST: 11
Sparta: 8
Fs: 5
Klán nélküli: 1 (volt Fs játékos, csak befoglalta az ASG)

Top25 ranglista:

DSA/DST: 15
Sparta: 5
Fs: 5

Faluszám/(Foglalt/Bukott)

Sparta/LSw: 513 (392/24)
Dsa/DST: 483 (448/22)
Fs/Fs2: 396 (310/15)
Rvy/Rvy2: 239 (167/37)
-DA-/-Da.-: 213 (104/15)
ASG/Asg2: 185 (85/77)
FE: 96 (61/12)

Háborúk:

Sparta/LSw Vs Dsa/DST = 4-1
Sparta/LSw VS Fs/Fs2 = 1-0
Dsa/DST Vs Fs/Fs2= Szövetségesek
Sparta/LSw Vs Rvy/Rvy2 = 18-2
Dsa/DST Vs Rvy/Rvy2 = 6-0
Fs/Fs2 Vs Rvy/Rvy2= Nem érintkeznek
Rvy/Rvy2 VS -DA-/-Da.- Vs FE = Hármas MNT egymással. Da és RVY régóta mnt-sek, a Fe ls RVY kb 2 hete kötött mnt-t hogy Spartara fokuszáljanak csapatba.
Sparta/LSw Vs ASG/asg2 = Nem érintkeznek
Fs/Fs2 Vs ASG/asg2 = 64-5
Dsa/DST Vs ASG/asg2 = 8-2
Dsa/DST Vs -DA-/-Da.- és FE = Nem érintkeznek
Fs/Fs2 Vs -DA-/-Da.- és FE = Nem érintkeznek
Sparta/LSw Vs -DA-/-Da.- =13-13
Sparta/LSw Vs FE = 8-2

Mennyiféle klántól foglalt falut(klán nélküliek csak 1)/Bukott falut (saját és alklán nincs benne)
Sparta: 37/5
LSw: 23/2
Dsa: 32/3
DST: 26/3
Fs: 32/3
Fs2: 17/2
Rvy: 23/7
Rvy2: 6/3
-DA-: 15/2
-Da.-: 1/3
ASG: 13/6
FE: 9/4

Összegezve az látszik hogy a területszerzésért megy a hatalmas harc.
Északnyugaton az FS hatalmas főlényel elverte az ASG-t. 2 területről kell már csak kipucolniuk őket, egyik a Don területe, a másik a határvonal, a Spartai fronton. 25/22 Fs, 1 db a szövetséges DSA, és 1-1 az ellenfél ASG/Sparta.
Már a szilárdítás, utolagos munkák folynak.

Északkeleten a DSA folyamatosan püföli az AOD/HG/Lord hármast. Lassan de elfogynak. 25/23 DSa/Dst tag a kontin. 1db a szövetséges FS és 1 db a tölük rendre foglaló klenik. Elkezdtek felvonulni a Spartai frontvonalra. Billy lejött yugi mellé, feketevezér, rembo, aza mind szemtől szembe a spartai különítménnyel, és a második sorba is megérkezett ark a bidám falukba. Decemberbe már várható a hadd-el had szerintem.

Délkeletet Sparta simán uralja. 25/22 Spartai, és 3 DSA tag. Sparta kitoborozta az ATl legjobbját Fülesz80at a minap. Szép sorba elkezdtek felvonulni a DSA frontra, grumpy, tasman, vinszent, füles, castleai, klenik és medi is egy dsa foglalással odaért..
Ez itt kemény frontszakasz lesz, külön csemege a Kh szerelmeseinek, hogy vajon melyik oldal tudja majd feltörni hosszútávon a másikat, mindkét oldalt kiemelkedő képességű harcosok, de még mindkét oldalon fognak a frontra költözni ebben biztos vagyok.

Délnyugaton Spartat a -Da- klán tartja főleg rettegésbe. Fe-nek voltak részsikerei, de mostanra kicsit megkoptak. Spartat kettészakítja a hármas mnt, da/fe/rvy. 7 Sparta 5 Da/Rvy 4 DSA 3 Fe 1 Fs. Látni lehet hogy szétosztott még a mezőny. Ultores alulról érintkezik a RVY klánnal. Eleinte foglalgatta őket, most belassultak. A DSA és Sparta felváltva küld védőt az Aod/RVY klánnak csakhogy egymást lassítják. Persze ezt sokan nem fogják elismerni, de biztos informáciokból tudom, hogy mindkét oldal ott ügyeskedik ahol tud. Szerintem ezzel semmi gond sincs. Belefér egy ilyen kaliberű helyezkedős háborúba. Legutóbb azt lehetett látni hogy Sparta kétoldalról és peremről fogja összenyomni a Hármast MNT fogatott, erre nemrég a DA 4 falut lekarmolt a peremen az LSW-től, szóval nem hagyják hogy egyszerű legyen a dolguk. DSA-nak se könnyö, mert csak bahasa és ultores érintkezik az RVY-nal. Ha ők mennek tovább le, túlvállalják magukat és túl nagy lesz a front. Mindenképp telepítenék a helyükbe oda még 3-4 DSA játékost és ha ez megvan akkor 6-7en mehetnének le, és ketté tudnák szakítani a déli kontin Spartat.

Térkép: Örömmel jelentem be, megjelentek az első faluk a 4 kontin kivül is...K34, 43, 46, 56, 64, 65
Elfelejtettem ráírni hogy mindenkinek rajta van az alklánja is. asg/asg2, sparta/lsw, -da-/-da.-...
23548189_1587587077966416_174707196_n.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18312

Vendég
Készítettem egy frissítést az előző adathoz képest!

3 nap alatti változás
Top25 farmoló:(régi/új)

DSA/DST: 11/14
Sparta: 7/6
Fs: 7/5

DSA beleerősített, 1 Spartait és 2 FS tagot szorítottak ki.

Top25 kifosztott falu:(régi/új)

DSA/DST: 11//11
Sparta: 8/9
Fs: 5/4
Klán nélküli: 1/1 (volt Fs játékos, csak befoglalta az ASG)

Spartai tag helyet cserélt az FS-sel, lényegi változás nem történt.

Top25 ranglista:

DSA/DST: 15/15
Sparta: 5/5
Fs: 5/5

A helyzet változatlan.

Faluszám/(Foglalt/Bukott)

Sparta/LSw/Tisa: 513 (392/24) = 559 (430/35)
Dsa/DST: 483 (448/22) = 542 (532/33)
Fs/Fs2: 396 (310/15) = 453 (380/16)
Rvy/Rvy2: 239 (167/37) = 245 (180/38)
-DA-/-Da.-: 213 (104/15) = 229 (122/17)
ASG/Asg2: 185 (85/77) = 140 (100/117)
FE: 96 (61/12) = 102 (69/16)

Kiemelendő hogy ASG 185ről 140 falura csökkent. RVY 3 nap alatt semmit nem fejlődött 2 klánnal....
Spartanak megnyilt az alklánja, a Tisa. Emiatt tudták csak megtartani a faluelőnyt, különben előzés lett volna. De ők is rettentő gyengét fejlődtek, 46 falut, amiből 28 a Tisa olvasztása....

Háborúk:

Sparta/LSw Vs Dsa/DST = 7-8
Sparta/LSw VS Fs/Fs2 = 1-0
Dsa/DST Vs Fs/Fs2= Szövetségesek
Sparta/LSw Vs Rvy/Rvy2 = 19-2
Dsa/DST Vs Rvy/Rvy2 = 6-0
Fs/Fs2 Vs Rvy/Rvy2= Nem érintkeznek
Rvy/Rvy2 VS -DA-/-Da.- Vs FE = Hármas MNT egymással. Da és RVY régóta mnt-sek, a Fe ls RVY kb 2 hete kötött mnt-t hogy Spartara fokuszáljanak csapatba.
Sparta/LSw Vs ASG/asg2 = Nem érintkeznek
Fs/Fs2 Vs ASG/asg2 = 88-6
Dsa/DST Vs ASG/asg2 = 24-6
Dsa/DST Vs -DA-/-Da.- és FE = Nem érintkeznek
Fs/Fs2 Vs -DA-/-Da.- és FE = Nem érintkeznek
Sparta/LSw Vs -DA-/-Da.- =15-18
Sparta/LSw Vs FE = 10-2

FS és DSA közös erővel, majdnem megsemmisítő csapást mértek az ASG-re. Ez a szervernek igazi erődemonstráció volt.
Főleg azért mert a DSA nem csak az ASG-t kóstolta be, hanem végre Spartat is!
A sokat hangoztatott kleniket helyettesíteni kellett, mert pont dolga akadt. Ez már nem jó előjel egy háborúra nézve...
4 falvát elbukta, de csak 1et tudott visszavenni. Mielőtt örömködhetnének a DSA-sok, mert most tényleg lenne miért, az igazi veszélyforrás akire figyelmeztettem őket, Medi elcsípett egy harley quint falut a fronton. Klenik egyébként Top1 védőjátékos lett, Mellette még 3 falut elhoztak az LSW klántól is a DSA-sok. Szép csapatmunkát végeztek.
Ez a 3 nap Spartanak nagyon rosszul jött ki. Még 3 napja a DA-val egálba voltak, mostmár lett ott egy -3 stat. Rvy és FE-től meg összesen 3 falut tudott elcsípni a 3 klánjuk, ami semmire sem elég. Így a K54en továbbra sem tudnak haladni, csak döcögnek, lassan haladnak.
3 nap alatt azért sokat változott a szerver, elindult megint abba az irányba, hogy újra nem Sparta az esélyes. Viszont a DSA-soknak nem szabad elszállniuk maguktól, a legjobb intőjel volt most a számukra szerintem, hogy Medi adott egy kijózanító pofont az örömködésbe, hogy jó uton járnak, de még sok-sok munka van az alagút végéig, amit megkell valósítani.
 

DeletedUser18312

Vendég
Itt egy újabb frissités. 5 napos. Vagyis 8 nap átfedése lesz egybevetve.


Top25 farmoló

DSA/DST: 11/14/12
Sparta: 7/6/8
Fs: 7/5/5

2 Spartas kilökött 2 DSA-st a Top25ből.

Top25 kifosztott falu:(régi/új)

DSA/DST: 11//11/10
Sparta: 8/9/10
Fs: 5/4/5

Spartas kiszorított egy DSA-st.

Top25 ranglista:

DSA/DST: 15/15/14
Sparta: 5/5/4
Fs: 5/5/6
.RVY.: 0/0/1

Még mindig hatalmas a DSA előny.

Faluszám/(Foglalt/Bukott)

Dsa/DST: 483 (448/22) = 542 (532/33) = 638 (654/43)
Sparta/LSw/Tisa: 513 (392/24) = 559 (430/35) = 624 (518/61)
Fs/Fs2: 396 (310/15) = 453 (380/16) = 543 (488/22)
Rvy/Rvy2: 239 (167/37) = 245 (180/38) = 272 (216/41)
-DA-/-Da.-: 213 (104/15) = 229 (122/17) = 258 (162/22)
FE: 96 (61/12) = 102 (69/16) = 130 (91/17)
ASG/Asg2: 185 (85/77) = 140 (100/117) = 121 (117/131)

DSA átvette a vezetést faluszámba Spartatól.
ASG tovább bukta a falvait, és az 1 klános FE-nek is több falva van már mint a ASG két klánjának.

Háborúk:

Ami mellett nem mehetünk el szónélkül az a tegnap reggel. Azt hiszem a Spartasok megjegyezték ezt a napot.
11.18 reggel 8.
Ügyes, tökéletes időzítésű támadást kaptak a DA/Rvy/Fe hármastól.
Bulibáró 4/4 falvát bukta .RVY. ellen.
= King of War= 5/3 falvát bukta a DA ellen.(egyre ma fordultak vissza)
Arch Stanton 3/2 falvát bukta a DA ellen (egyre ma fordultak vissza)
Sztiven Szegál 4/3 falvát bukta a DA/Fe ellen (2 Da és 1 FE, és egyre ma fordultak vissza)
khira 1/1 falvát bukta a .RVY. ellen

Azt jelenti Sparta 13 falut bukott a peremen. Azt hiszem ez újfent egy erődemonstráció volt, ami megmutatta a DA/Fe/RVY hármas fogat erejét. Azt hiszem egy új jelentkező van a szervergyözelemre, és ezt komolyan is kell vennie a FS/DSA szövetségnek.
Nikitaa körlevelénél lehet is látni a "váltást", feladják a területet. A kérdés az, hogy így majd ha összeér ez a hármas fogat a DSA/FS-el, akkor háború lesz, vagy együtt folytatják a Spartai mészárlást. Vajon levegőhőz jut-e Sparta? Vagy ezen a szerveren tényleg kőkeményen végig harcolniuk kell.

Ami még érdekes adat.
bulibáró levje semmit nem emelkedett.
= King of War= 120.000ret emelkedett a Lev. Vagyis kb 2 nuke pattant el rajta a 3 faluért...
Arch Stanton levje semmit nem emelkedett.
Sztiven Szegálnak 90.000rel emelkedett a Lev. Vagyis a 3 falué 1,5 nuke pattant el rajta.
Khyra levje semmit nem emelkedett.
13 falué kb 4 nuke pattant el összesen a FE/DA/Rvy hármasnak.
Azért el elgondolkodtató szerintem a Spartai részről, hogy milyen a védekezési stratégiájuk. Mert egyenlőre úgy látjuk hogy semmilyen...Se vágás, se védő, se túlélési ösztön. Ez nagyon vékony. Ez kevés lesz erre a szeróra.

Sparta 2 tagot átvett az ASG-től az FS területén.
WArrior Spirit 9/6 falvát beis bukta már az FS ellen.
Balerion meg 4/1 falvát bukta az FS ellen.

Egyszóval Sparta keményen kapja az áldást mindenhonnan.

Viszont volt egy Spartai arma a DSA ellen.
Medi egy újabb falut elcsípett Harlequintől. Aki meg is unta ezzel a szerót, lebelsőzték.
Ezenkivül Vinszent foglalt egyet Rembotól, de nem tudta megtartani.
Csak hogy lássuk mennyit kellett harcolnia eddig a DSAnak. 0,961 Levjük volt eddig a szerón, tegnap 2,4-re ugrott. Ami azt jelenti 0,96 volt eddig és csak tegnap 1,45öt kaptak Spartatól.
3 játékos volt erővel támadva.
Feketevezér 0,68 Lev.
Rembo 0,42 LEV
Aza. 0,4 Lev
Ez azt jelenti összesen kb 21 Spartai nukeot fogtak meg a 3 játékosnál. Lemerném fogadni a 21ből kb 10 vinszent nukeja volt ami elpattant, mert kb duplára nőlt a Letje.
600.000rel nőlt a LEtje aznap Spartanak. Ebből vinszent egyedül 260.000.
Ami számomra érdekes az ott közelbe lévő játékosoknak semmit nem emelkedett a letje, tauri, tasman ördög, grumpy cat(nevetséges a Letje...)
Szóval Spartanak nem csak a védekezési stratégián kell elgondolkodnia, hanem a támadásin is. Mert ha nem pucolnak vinszent és castleai előtt, rájuk fog nőlni a DSA és átfog rajtuk menni mint kés a vajon. Ha folyamatosan a kéktengeresek nem pucolnak a frontos Spartaiak előtt, lefog lassulni a fejlődésük.

Szóval hatalmas öngól volt ez a 5 nap a Sparta részéről. Aminek viszont kifejezetten örülök, hogy kezd összecsiszolodni a DA/FE/RVY hármasfogat. Ők egy új színt tudnak behozni a szerverre, és még sok vizet megkavarhatnak a szerveren. Tegyük fel ha Sparta elbukik, akkor nem-e összefog velük az FS a DSA ellen....Nagyon sok kérdés lehet még hátra, de azért szerintem ne írjuk még le Spartat sem....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Nem gondoltam volna hogy idáig jut majd a szerver.
Hatalmas meglepetés történt!

Ezt nem lesz könnyü kimagyarázni....
Ez kőkemény erődemonstráció a szervernek!!!!!!

Na kié leszek? :O (545|497) K45 812
DJ heaven [~TC~] -Hugi- [[DSA]] 2017-11-23 09:31:50

Az igazi erődemonstráció az szerintem a DSA Skype csopiba zajlott :D
 

DeletedUser18312

Vendég
Itt egy újabb frissités. 7 napos.


Top25 farmoló

DSA/DST: 11/14/12/9
Fs: 7/5/5/8
Sparta: 7/6/8/6
RVY: 0/0/0/1
-Da-: 0/0/0/1

Kezd egyenlítődni a mezőny. Top6ból 5 DSA-s. Viszont utánna rengeteg FS-ses van.

Top25 kifosztott falu:(régi/új)

DSA/DST: 11//11/10/9
Sparta: 8/9/10/9
Fs: 5/4/5/5
RVY: 0/0/0/1
-DA-: 0/0/0/1

1-1 Sparta/DSA helyére bekerült RVy/-Da-.

Top25 ranglista:

DSA/DST: 15/15/14/13
Sparta: 5/5/4/5
Fs: 5/5/6/6
.RVY.: 0/0/1/1

Még mindig hatalmas a DSA előny. De egy Spartas bejutott a DSA kárára azóta.

Faluszám

Sparta/LSw/Tisa: 513 = 559 = 757
Dsa/DST: 483 = 542 = 638 = 703
Fs/Fs2: 396 = 453 = 684
-DA-/-Da.-: 213 = 229 = 326
Rvy/Rvy2: 239 = 245 = 272 = 316
FE: 96 = 102 = 130 = 151
ASG/Asg2: 185 = 140 = 121 =100

Sparta visszavette a vezetést a faluszámba. A fő klánok közül az FS-nek van már egyébként a legtöbb falva. Rettentő ütembe fejlődnek így hogy áttörték a ASG-t. Feljöttek a 2. helyre, megelőzték Spartat, és ha így haladnak akkor napokon belül új Top1 klánt avatunk, mert a 200e pont hátrányból 3-4 nap alatt 50.000re faragták. Sparta is egyébként faragja a hátrányt. DSA ebbe a hétbe rendkivül gyenge hetet zárt. Fs/Sparta/DA hármas is megelőzte. 65 falut hoztak a héten, ez rendkivül vékony. Sparta és FS 200+.Da 100.
ASG tovább bukta a falvait.

Háborúk:

Sparta átvette a vezetést a Letbe, FS feljött a második helyre. Mivel a héten csendbe volt a DSA, lecsúsztak a 3. helyre.
Sparta a héten csapkodta rendesen a RVY. Meg is lett az eredménye(21-8 Sparta javára a foglalás). Átvették a DSA-tól a Top1 helyet Levbe. De a DSA annyira semmilyen hetet zárt, hogy 4. helyig csúsztak vissza. Sparta és az ASG is megelőzte őket.
Valószinű készülnek valamire, de a furcsa hogy ezt még farmolásba sem lehetett meglátni. Mert nem farmoltak kiemelkedőt.
Mindenki várja már nagyon a FS/DSA armát a Spartara. Hamarosan bekell következnie. Meglátjuk Sparta jobb védekezést nyújt-e, mint a DA/RVY/Fe armánál. Bár szerintem annál csak jobbat lehet....
Szerintem jelenleg a legjobban az FS számára halad a világ. RVY mnt miatt a DSA nem tud fejlődni, most már csak Spartan keresztül tudnak újabb falukhoz jutni, ami sokkal keményebb lesz szerintem, mint ami az FSre vár délen.

Lightrex a minap pedzegetett egy fontos információt. Elérkeztünk a szerveren a második szakaszba. Vége a kezdeti sprintnek. Amibe a DSA az erős. Most kezdődik az a korszak, amibe az én meglátásom szerint FS/Sparta erősebb. A türelemjáték. Ha feltudják örölni a Spartai frontot a DSA-sok akkor persze más a helyzet, de ha 2-3 armájuk besül, ami valjuk meg reális, akkor szerintem elkopik elég sok DSA játékos, mert ők a pörgéshez vannak hozzászokva.

Összegezve eddig az első szakaszba az történt amire mindenki számított. DSA ütött/hasított, az FS/Sparta meg ütött és toborzott hogy szétszedje az ellenfeleit. Viszont ezen a szerveren, a k54 kontit nem tudta így befolyásolni Sparta, és emiatt valószinű 1 kontira lesznek visszakorlátozva. Ami szerintem hiba, hogy a DSA nem szerzett előnyt, és most emiatt folyamatosan hátrányba fog kerülni az FS-sel szembe szerintem biztos, Spartaval szembe meg meglátjuk a DA/Fe/RVY hármast, hogy meddig tartanak ki. Betudják-e kebelezni a kontit, de szerintem a K54 egy senki által nem birtokolt konti lesz. Befog jönni a FS, bent van már a DSA, van pár Spartai, és sztem a keleti kontiról még fognak befele törni nyugatnak, mégha elis esik a FS határ melletti 15-20 Spartai, és akkor még ottvan a hármasfogat.

Érdekes évvége elé fogunk nézni, biztos vagyok benne, mostmár elkezdődik az adok kapok minden területről.
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Itt egy újabb frissités. 7 napos.


Top25 farmoló

DSA/DST: 11/14/12/9
Fs: 7/5/5/8
Sparta: 7/6/8/6
RVY: 0/0/0/1
-Da-: 0/0/0/1

Kezd egyenlítődni a mezőny. Top6ból 5 DSA-s. Viszont utánna rengeteg FS-ses van.

Top25 kifosztott falu:(régi/új)

DSA/DST: 11//11/10/9
Sparta: 8/9/10/9
Fs: 5/4/5/5
RVY: 0/0/0/1
-DA-: 0/0/0/1

1-1 Sparta/DSA helyére bekerült RVy/-Da-.

Top25 ranglista:

DSA/DST: 15/15/14/13
Sparta: 5/5/4/5
Fs: 5/5/6/6
.RVY.: 0/0/1/1

Még mindig hatalmas a DSA előny. De egy Spartas bejutott a DSA kárára azóta.

Faluszám

Sparta/LSw/Tisa: 513 = 559 = 757
Dsa/DST: 483 = 542 = 638 = 703
Fs/Fs2: 396 = 453 = 684
-DA-/-Da.-: 213 = 229 = 326
Rvy/Rvy2: 239 = 245 = 272 = 316
FE: 96 = 102 = 130 = 151
ASG/Asg2: 185 = 140 = 121 =100

Sparta visszavette a vezetést a faluszámba. A fő klánok közül az FS-nek van már egyébként a legtöbb falva. Rettentő ütembe fejlődnek így hogy áttörték a ASG-t. Feljöttek a 2. helyre, megelőzték Spartat, és ha így haladnak akkor napokon belül új Top1 klánt avatunk, mert a 200e pont hátrányból 3-4 nap alatt 50.000re faragták. Sparta is egyébként faragja a hátrányt. DSA ebbe a hétbe rendkivül gyenge hetet zárt. Fs/Sparta/DA hármas is megelőzte. 65 falut hoztak a héten, ez rendkivül vékony. Sparta és FS 200+.Da 100.
ASG tovább bukta a falvait.

Háborúk:

Sparta átvette a vezetést a Letbe, FS feljött a második helyre. Mivel a héten csendbe volt a DSA, lecsúsztak a 3. helyre.
Sparta a héten csapkodta rendesen a RVY. Meg is lett az eredménye(21-8 Sparta javára a foglalás). Átvették a DSA-tól a Top1 helyet Levbe. De a DSA annyira semmilyen hetet zárt, hogy 4. helyig csúsztak vissza. Sparta és az ASG is megelőzte őket.
Valószinű készülnek valamire, de a furcsa hogy ezt még farmolásba sem lehetett meglátni. Mert nem farmoltak kiemelkedőt.
Mindenki várja már nagyon a FS/DSA armát a Spartara. Hamarosan bekell következnie. Meglátjuk Sparta jobb védekezést nyújt-e, mint a DA/RVY/Fe armánál. Bár szerintem annál csak jobbat lehet....
Szerintem jelenleg a legjobban az FS számára halad a világ. RVY mnt miatt a DSA nem tud fejlődni, most már csak Spartan keresztül tudnak újabb falukhoz jutni, ami sokkal keményebb lesz szerintem, mint ami az FSre vár délen.

Lightrex a minap pedzegetett egy fontos információt. Elérkeztünk a szerveren a második szakaszba. Vége a kezdeti sprintnek. Amibe a DSA az erős. Most kezdődik az a korszak, amibe az én meglátásom szerint FS/Sparta erősebb. A türelemjáték. Ha feltudják örölni a Spartai frontot a DSA-sok akkor persze más a helyzet, de ha 2-3 armájuk besül, ami valjuk meg reális, akkor szerintem elkopik elég sok DSA játékos, mert ők a pörgéshez vannak hozzászokva.

Összegezve eddig az első szakaszba az történt amire mindenki számított. DSA ütött/hasított, az FS/Sparta meg ütött és toborzott hogy szétszedje az ellenfeleit. Viszont ezen a szerveren, a k54 kontit nem tudta így befolyásolni Sparta, és emiatt valószinű 1 kontira lesznek visszakorlátozva. Ami szerintem hiba, hogy a DSA nem szerzett előnyt, és most emiatt folyamatosan hátrányba fog kerülni az FS-sel szembe szerintem biztos, Spartaval szembe meg meglátjuk a DA/Fe/RVY hármast, hogy meddig tartanak ki. Betudják-e kebelezni a kontit, de szerintem a K54 egy senki által nem birtokolt konti lesz. Befog jönni a FS, bent van már a DSA, van pár Spartai, és sztem a keleti kontiról még fognak befele törni nyugatnak, mégha elis esik a FS határ melletti 15-20 Spartai, és akkor még ottvan a hármasfogat.

Érdekes évvége elé fogunk nézni, biztos vagyok benne, mostmár elkezdődik az adok kapok minden területről.

Ha a 3-as fogat az Ulti, Murdi es sonka fiok akar lenni, akkor keretik Szakadaroknak hivni minket!

Koszonet.
 

DeletedUser18324

Vendég
Bár részletes statokra nekem nincs időm,ennyivel tudok szolgálni a ma reggel érkező DSA armára,ami a spártát érte:

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: [DSA], [DST]

Timeframe: Előző 24 óra

Összes foglalás:

Oldal 1: 31
Oldal 2: 35
Különbség: 4

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 8
Oldal 2: 15
Különbség: 7

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 137,081
Oldal 2: 248,343
Különbség: 111,262

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 65,834
Oldal 2: 114,614
Különbség: 48,780

chart



DSA még a top1 LET-et sem szerezte meg,ellenben spárta magasan top1 minden LE kategóriában így már,rengeteg vonatot vágtunk meg,s ha jól látom kemény 4 falut tudott megtartani a DSA...

Tryhard baby..:p VERI GÓ HÁRD..:D
 
Fent