Világ 75 Stat

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Lényegében ez most tényleg 1 nagyon szép közös támadás volt ami eredményes is lett..
Kb 100 falut buktunk S több LEV jött mint eddig egész szerver alatt.
Nagyon látszik a faluhátrány,S most ellenfeleink ezt ki is használták.
Szép volt!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Nem értesz,hagyjuk.. :D
Vitátokban sziahájnak van igaza. :D
Eddig nem voltak számításba véve a támogató pontok, ez egy külön vett pont.
A támogató pont a védekező pontok része, nincs külön szedve, csak ki van belőle emelve, hogy támogatóként ki mennyit segített.
Annyit kérnék, hogyha a következő frissítés után még esetleg rosszul(védekezőként) írná ki és nem támogatópontnak, akkor dobjatok egy ticketet róla.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Én láttam

Valahogy így szólt hogy ,Sajnos vagy nem sajnos 2,5x túlerőben vagy pont előnyben vannak,így nem csoda az ami történik,reggel volt.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Jajj,nem szolt senki,hogy toroljem. :D
Csak reggel volt es toroltem :D

Valami ilyesmi volt:
Sajnos vagy nem sajnos 2.5x akkorak vagyunk az AIH-val karoltve,varhato volt.


2v1 ben mindegyik klannak nehez dolga lenne. Maradjon mindenki ket labbal a talajon,majd 1v1ben megnezzuk kinek mekkora :D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Itt sup háború van Barni vs nem tudom mi a neve aki a :( klánban van demo vagy micsoda,a többiek csak statiszták és tuthatjuk hogy csak egy maradhat,dánken Márkó a cső lakó
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Azért szeretek telóról írni fórumra mert nem látom mit írok mert kitakarja a billentyűzet az írást:D
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Gondolom a D betűt is kitakarta, azért lett "tuthatjuk" a tudhatjuk szóból. :D
Nem,csak amikor gyorsan gepelsz telón a felét mellé ütőd,tudod mint amikor a gépleőt írsz és opyan gyorsan nyomod hogy olyan szavak jönnrk ki hogy megidézel közben valamit,itt meg egybefolyik minden elég égy félcentivel mellényűlni és ott is van
 
Fent