Világ 75 Stat

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Nem figyeltem, hogy mikor íródott a hozzászólás azt azért írtam, hogy tegnap.
Köszi.

Mi a különbség a legyőzött ellenfelek védőként és védekezőként? Eddig nem is figyeltem, hogy ilyen oszlop is van.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Már külön kezeli a rednszer azon egységeket amik támogatóként vannak ott,s a sajátokat.
Ezért van külön.

Lényegében régi rendszer összeadta a 2 védő s védekező pontot LEV-ként,most külön szedi.
Első ami a támogatóban legyőzött egység,második a saját.
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Nem rossz nem rossz, de ez csak egy kisebb tamadas volt. Nem volt AIHval szervezett akcio. Ezert csak fakek, haraposak fake vonatok mentek. Nyilvan Thort szetkaptak a sracok, frontos accotok megbenult. De ez csak mellekes, ennek ellenere szep volt a vedekezes.
Romeonal mondjuk eleg sok vedo van. Vagy nagyon fel tolunk vagy lusta lesz vedekezni es inkabb betonoztatta magat ahogy mindig lol
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Már külön kezeli a rednszer azon egységeket amik támogatóként vannak ott,s a sajátokat.
Ezért van külön.

Lényegében régi rendszer összeadta a 2 védő s védekező pontot LEV-ként,most külön szedi.
Első ami a támogatóban legyőzött egység,második a saját.
Tyű, hát akkor elég szomorú let lev arany született Védekező oldalról nézve.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Már külön kezeli a rednszer azon egységeket amik támogatóként vannak ott,s a sajátokat.
Ezért van külön.

Lényegében régi rendszer összeadta a 2 védő s védekező pontot LEV-ként,most külön szedi.
Első ami a támogatóban legyőzött egység,második a saját.

Nem adta össze. Eddig war statban semennyire nem volt nyilvántartva a támogató pont.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Nem adta össze. Eddig war statban semennyire nem volt nyilvántartva a támogató pont.

Én úgy értesülte hogy ez eddig összeadva volt a LEV most viszont a rendszer külön szedi a támogató egységeket,s a sajátokat,ezért van 2 külön védő pont.
Lehet az én értesüléseim rosszak,de akkor kérlek világosíts már fel.. :D

Ui. Igen eddig a védekező,s támadó egységeket számolta,most viszont a védekezőtől elveszi a támogató pontokat,s azt adja a másik védekező ponthoz tudomásom szerint.
 
Utoljára szerkesztve:

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Nem rossz nem rossz, de ez csak egy kisebb tamadas volt. Nem volt AIHval szervezett akcio. Ezert csak fakek, haraposak fake vonatok mentek. Nyilvan Thort szetkaptak a sracok, frontos accotok megbenult. De ez csak mellekes, ennek ellenere szep volt a vedekezes.
Romeonal mondjuk eleg sok vedo van. Vagy nagyon fel tolunk vagy lusta lesz vedekezni es inkabb betonoztatta magat ahogy mindig lol

Azért a falu számokat, LE pontokat nézve összességében szerintem nem lehet semmi negatívat mondani ránk.
Hiába nem egyszerre támadtok,ha minden héten kapjuk valamely frontra a támadást..
Igyekszünk játszani 1 jót,s sok sikert majd a végjátékban AIH ellen,de egyenlőre elég vicces hogy még a LET-ben is verjük őket,úgy hogy folyamatos támadás alatt vagyunk.

3 klánból őket tartom a leggyengébbnek főleg hogy milyen ingyen kontijuk volt..
Ezen kívül azt is hozzátenném ünneprontó klán se teszi igazán oda magát,Ti (Barcsa fiók.) s Krsz (Dem0n) fiók kb kiteszi a klán többi részét.
Legalábbis eddig látottak alapján.

De sosem az a klán nyert amely jobban harcolt,kitartott,vagy ahol jobban megérdemelték,ez most s a jövőben sem fog változni.
Ezért is tényleg minden elemzés nélkül csak néha feldobok 1 statot amíg el nem hordtok minket,hogy valami legyen a fórumon. :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Én úgy értesülte hogy ez eddig összeadva volt a LEV most viszont a rendszer külön szedi a támogató egységeket,s a sajátokat,ezért van 2 külön védő pont.
Lehet az én értesüléseim rosszak,de akkor kérlek világosíts már fel.. :D

Ui. Igen eddig a védekező,s támadó egységeket számolta,most viszont a védekezőtől elveszi a támogató pontokat,s azt adja a másik védekező ponthoz tudomásom szerint.

Előtte klán szinten nem is volt támogatópont egy nem régi frissítésig, így nem is tudta volna a LEV+supp pontot számolni a rendszer még akkor sem, ha így lett volna. Amúgy a neve megtévesztő, ezt igazán fordíthatták volna támogató pontnak, ahogy mindenhol máshol, mondjuk nem ez az első mókás HU fordítás :D
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Előtte klán szinten nem is volt támogatópont egy nem régi frissítésig, így nem is tudta volna a LEV+supp pontot számolni a rendszer még akkor sem, ha így lett volna. Amúgy a neve megtévesztő, ezt igazán fordíthatták volna támogató pontnak, ahogy mindenhol máshol, mondjuk nem ez az első mókás HU fordítás :D

Félre értettél.

Én úgy tudom a rendszer most külön veszi azon egységeket amik mástól vannak a faluban,s ezt a számot nem a védekező részhez írja.
Ezért írtam úgy hogy külön bontja.
Régen ugye összes védőt nézte így volt a LEV,most viszont 2 felé bontja a megölt egységeket,így ha a régi LEV pont érdekel,azaz hogy összesen mennyi egységet ölt a védekező klán,akkor össze kell adni a mostani ketté bontott védő pontokat.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Félre értettél.

Én úgy tudom a rendszer most külön veszi azon egységeket amik mástól vannak a faluban,s ezt a számot nem a védekező részhez írja.
Ezért írtam úgy hogy külön bontja.
Régen ugye összes védőt nézte így volt a LEV,most viszont 2 felé bontja a megölt egységeket,így ha a régi LEV pont érdekel,azaz hogy összesen mennyi egységet ölt a védekező klán,akkor össze kell adni a mostani ketté bontott védő pontokat.

Nem értettelek félre, és nem, nem így van. Ami most LEV pont, az korábban is LEV pont volt. Annyi, hogy most behozták a támogató pontot is, de eddig nem volt sehol nyilvántartva, miért adták volna hozzá a LEV-hez, maikor a LEV a LEV? :D
 

DeletedUser21347

Vendég
Nem értesz,hagyjuk.. :D
Régen volt LET, LEV, és összesített LE pont.

Volt mondjuk LET 10, LEV 10 pontod. Az LE pontod így 20 volt.
Most 3 pontféle van. Ha LET marad 10, LEV marad 10, de van még LEV(támogató) 10 pontod, az... Összes LE pontod 30.

Feltéve, ha az új háborús ponttáblába úgy számol, hogy Én védekezek a Klántárs védőjével, akkor nekem 0 LEV, neki meg megy a LEV(támogató).
Ugyanis ebben az esetben lenne igazad. Nem tudom, hogy így működik e, de szerintem DJ erre célzott, hogy szerinte ez nem így van.

Én nem tudom!
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Nem értettelek félre, és nem, nem így van. Ami most LEV pont, az korábban is LEV pont volt. Annyi, hogy most behozták a támogató pontot is, de eddig nem volt sehol nyilvántartva, miért adták volna hozzá a LEV-hez, maikor a LEV a LEV? :D
Akkor most melyik oszlop melyik, mert engem úgy megzavartatok most hogy hirtelen háttal megyek előre.
A támadó oszlop az stimmes.
Mellette a védő oszlop gondolom a régi védő oszlop.
A védekezőként oszlop pedig a támogató pont?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Régen volt LET, LEV, és összesített LE pont.

Volt mondjuk LET 10, LEV 10 pontod. Az LE pontod így 20 volt.
Most 3 pontféle van. Ha LET marad 10, LEV marad 10, de van még LEV(támogató) 10 pontod, az... Összes LE pontod 30.

Feltéve, ha az új háborús ponttáblába úgy számol, hogy Én védekezek a Klántárs védőjével, akkor nekem 0 LEV, neki meg megy a LEV(támogató).
Ugyanis ebben az esetben lenne igazad. Nem tudom, hogy így működik e, de szerintem DJ erre célzott, hogy szerinte ez nem így van.

Én nem tudom!

Nem ezt akarta mondani :) Azt hajtogatta folyton (legalábbis amit írt, azt jelenti), hogy régen a támogató pont bele volt számolva a LEV pontba, ami nettó hülyeség, mert nem is olyan régen még támogató pont sem volt. Ha nem ezt szerette volna mondani, akkor mybad, vagy ő nem tud fogalmazni, vagy én értelmezni. Most szét van bontva, az egyik védekező oszlop a LEV, a másik a támogató.

Akkor most melyik oszlop melyik, mert engem úgy megzavartatok most hogy hirtelen háttal megyek előre.
A támadó oszlop az stimmes.
Mellette a védő oszlop gondolom a régi védő oszlop.
A védekezőként oszlop pedig a támogató pont?

Fogalmam sincs, melyik-melyik, nézd meg devtoolban, melyik itemnek mire utal a neve, classja :D
 
Fent