Világ 75 Stat

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Side 1:
Tribes: DREAM
Side 2:
Tribes: :(

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
10
Oldal 2: 3
Különbség: 7

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1:
4,806
Oldal 2: 2,082
Különbség: 2,724

chart
Noob barcsa.. full lerontja a statunkat..kar hogy mar nem lehet kirakni ot mert megerdemelne!!!444!4!4!!4!4
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Szép estét.

Fordulásokkal egyben (Folyamatban is vannak,így elnézést hogy az kimarad.) a DREAM 3 klán armáját kapta a mai nap.

Időzítve közel azonos 09:00-09:30 között csapódott mindenki,s visszajelzésekből látszik hogy előre így volt tervezve.
Bár pl foglalásokat nem igazán értem mert úgy tudom =AIH= kláné a déli rész,mégis nem 1 vonat jött a K54-re is az ünneprontóktól..
De ez nem is tartozik ránk.

Statok:

DREAM vs ASG+ASG2

DREAM vs ASG+ASG2.png




Ők igazából csak besegítettek főleg ünneprontóknak.
Ami lényegesebb:

DREAM vs =AIH= + Ünneprontók:


DREAM vs AIH+Ünneprontók.png




Innen is köszönöm azon társaimnak akik odatették magukat,s együtt éjszakáztunk,hajnaloztunk s nem kímélve magunk igyekeztünk a sokszoros túlerőt levédeni.
Sok hiba volt,mint egyéni,mint vezetői részről,de személy szerint büszke vagyok a csapatra hogy 2 ilyen kaliberü klán ellen így levédtük az armát.
Ezen kívül külön elismerés Barcsa+Aldaron valamint Krsz új nevén Dem0n fióknak.
Ember feletti amit produkáltak,s ez valóban 1 man show volt amit északon leműveltek.
Valamint elismerés mindenkinek aki bármely oldalról ma időben időzített,fordult,vagy bármit tett,de a maga idejéhez,s kapacitásához képest tett.


Jelen helyzetet s ellenfelek közötti külömbséget nézve azt mondanám Ünneprontók a fő esélyesek.
Barcsa+Dem0n által képviselt precizitást s faluszámot AIH se tudja felülmúlni,s azt nézve,hogy ASG kb Ünneprontókkal van,így mondhatni megvan/meglesz a 2 konti ünneprontóknak amíg az AIH jó ha 1,5 kontit tud befolyása alatt tartani a jelen teljesítményével.
Bocsánat ha ez által bárkit is megsértettem,ezt úgy mondom,hogy láttam mely klán mit produkál,s bár AIH klánszinten jobban teljesít,ünneprontók az egyéni + csoportos akciókat részesíti előnybe,s ezt olyan hatékonysággal hogy kb a maradék 30+ ember nem is szükséges,max védőt küldeni,s fakelni.
Kíváncsi leszek hogy alakul majd a jövője eme világnak. :)

DREAM nevében gratulálok ellenfeleinknek!
 
Utoljára szerkesztve:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
"
Bár pl foglalásokat nem igazán értem mert úgy tudom =AIH= kláné a déli rész,mégis nem 1 vonat jött a K54-re is az ünneprontóktól..
De ez nem is tartozik ránk."

Azért csak leirod ... gondolom a kapaszkodó utolsó utáni eselyre kb hátha..


Am ja elég jó támadás volt s pontos.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
"
Bár pl foglalásokat nem igazán értem mert úgy tudom =AIH= kláné a déli rész,mégis nem 1 vonat jött a K54-re is az ünneprontóktól..
De ez nem is tartozik ránk."

Azért csak leirod ... gondolom a kapaszkodó utolsó utáni eselyre kb hátha..


Am ja elég jó támadás volt s pontos.

Hát az AIH jól járna, ha szakítanának, mert így be fogják kísérni a smileyt a plecsnikbe. Barniék vagy valamit tudnak, vagy annyira értenek a dipóhoz, mint Márkó a rövid levelekhez.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
"
Bár pl foglalásokat nem igazán értem mert úgy tudom =AIH= kláné a déli rész,mégis nem 1 vonat jött a K54-re is az ünneprontóktól..
De ez nem is tartozik ránk."

Azért csak leirod ... gondolom a kapaszkodó utolsó utáni eselyre kb hátha..


Am ja elég jó támadás volt s pontos.
Utolsó utáni esély mire?

Egyik féllel sem fogunk már semmit kötni,mindenki megválasztotta a saját útját.
Ez egyéni vélemény,ami nekem szemet szúrt..
 

Barcsa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
697
Szép estét.

Fordulásokkal egyben (Folyamatban is vannak,így elnézést hogy az kimarad.) a DREAM 3 klán armáját kapta a mai nap.

Időzítve közel azonos 09:00-09:30 között csapódott mindenki,s visszajelzésekből látszik hogy előre így volt tervezve.
Bár pl foglalásokat nem igazán értem mert úgy tudom =AIH= kláné a déli rész,mégis nem 1 vonat jött a K54-re is az ünneprontóktól..
De ez nem is tartozik ránk.

Statok:

DREAM vs ASG+ASG2

7327 bővítmény megtekintése




Ők igazából csak besegítettek főleg ünneprontóknak.
Ami lényegesebb:

DREAM vs =AIH= + Ünneprontók:


7328 bővítmény megtekintése




Innen is köszönöm azon társaimnak akik odatették magukat,s együtt éjszakáztunk,hajnaloztunk s nem kímélve magunk igyekeztünk a sokszoros túlerőt levédeni.
Sok hiba volt,mint egyéni,mint vezetői részről,de személy szerint büszke vagyok a csapatra hogy 2 ilyen kaliberü klán ellen így levédtük az armát.
Ezen kívül külön elismerés Barcsa+Aldaron valamint Krsz új nevén Dem0n fióknak.
Ember feletti amit produkáltak,s ez valóban 1 man show volt amit északon leműveltek.
Valamint elismerés mindenkinek aki bármely oldalról ma időben időzített,fordult,vagy bármit tett,de a maga idejéhez,s kapacitásához képest tett.


Jelen helyzetet s ellenfelek közötti külömbséget nézve azt mondanám Ünneprontók a fő esélyesek.
Barcsa+Dem0n által képviselt precizitást s faluszámot AIH se tudja felülmúlni,s azt nézve,hogy ASG kb Ünneprontókkal van,így mondhatni megvan/meglesz a 2 konti ünneprontóknak amíg az AIH jó ha 1,5 kontit tud befolyása alatt tartani a jelen teljesítményével.
Bocsánat ha ez által bárkit is megsértettem,ezt úgy mondom,hogy láttam mely klán mit produkál,s bár AIH klánszinten jobban teljesít,ünneprontók az egyéni + csoportos akciókat részesíti előnybe,s ezt olyan hatékonysággal hogy kb a maradék 30+ ember nem is szükséges,max védőt küldeni,s fakelni.
Kíváncsi leszek hogy alakul majd a jövője eme világnak. :)

DREAM nevében gratulálok ellenfeleinknek!
Amennyiben õszinte az elismerés, köszönjük. Példaértékû, ahogy még mindig megy az adok-kapok északon.

Ugyanakkor az ASG nem ellenetek van, csupán van nálatok valaki akire bosszúért szomjaznak.

Szép estét.

UI: Amúgy meg a "déli részen" a zöld nemeseket le kell védeni
 

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.143
Szép estét.

Fordulásokkal egyben (Folyamatban is vannak,így elnézést hogy az kimarad.) a DREAM 3 klán armáját kapta a mai nap.

Időzítve közel azonos 09:00-09:30 között csapódott mindenki,s visszajelzésekből látszik hogy előre így volt tervezve.
Bár pl foglalásokat nem igazán értem mert úgy tudom =AIH= kláné a déli rész,mégis nem 1 vonat jött a K54-re is az ünneprontóktól..
De ez nem is tartozik ránk.

Statok:

DREAM vs ASG+ASG2

7327 bővítmény megtekintése




Ők igazából csak besegítettek főleg ünneprontóknak.
Ami lényegesebb:

DREAM vs =AIH= + Ünneprontók:


7328 bővítmény megtekintése




Innen is köszönöm azon társaimnak akik odatették magukat,s együtt éjszakáztunk,hajnaloztunk s nem kímélve magunk igyekeztünk a sokszoros túlerőt levédeni.
Sok hiba volt,mint egyéni,mint vezetői részről,de személy szerint büszke vagyok a csapatra hogy 2 ilyen kaliberü klán ellen így levédtük az armát.
Ezen kívül külön elismerés Barcsa+Aldaron valamint Krsz új nevén Dem0n fióknak.
Ember feletti amit produkáltak,s ez valóban 1 man show volt amit északon leműveltek.
Valamint elismerés mindenkinek aki bármely oldalról ma időben időzített,fordult,vagy bármit tett,de a maga idejéhez,s kapacitásához képest tett.


Jelen helyzetet s ellenfelek közötti külömbséget nézve azt mondanám Ünneprontók a fő esélyesek.
Barcsa+Dem0n által képviselt precizitást s faluszámot AIH se tudja felülmúlni,s azt nézve,hogy ASG kb Ünneprontókkal van,így mondhatni megvan/meglesz a 2 konti ünneprontóknak amíg az AIH jó ha 1,5 kontit tud befolyása alatt tartani a jelen teljesítményével.
Bocsánat ha ez által bárkit is megsértettem,ezt úgy mondom,hogy láttam mely klán mit produkál,s bár AIH klánszinten jobban teljesít,ünneprontók az egyéni + csoportos akciókat részesíti előnybe,s ezt olyan hatékonysággal hogy kb a maradék 30+ ember nem is szükséges,max védőt küldeni,s fakelni.
Kíváncsi leszek hogy alakul majd a jövője eme világnak. :)

DREAM nevében gratulálok ellenfeleinknek!
Hellobello,
Eloszor is koszi az elismero szavakat, bar en csak a bank szerepét toltom ki a fiokba, csekkeket irok es utalgatok. Viccet felreteve, hat a mai forgasokkal azert varhattal volna es akkor talan meglathattuk volna mennyi is az annyi, de igy akkor leirom

Unneprontok: 36-10 (26 falu tisztan)
AIH: 28-13 (15 falu tisztan)
DREAM bukott faluk ossz: 41 falu,

Tamado/Vedekezo arány: 3.7 mill/5.6 mill
1.5-s arányt produklva

Nyilvan szep vedesek is voltak, bar csak a sajat oldalunkrol nyilatkozok, hisz AIH neveben nem fogok, ha akarnak majd fognak.
Azt hiszem, hogy eleg jol teljesitett mindharom oldal, kisebb nagyobb hibak termeszetesen voltak, de maximalisan elegedett lehet minden vezeto a klanjaval. Ugy gondolom nem kell sarozni senkit se meg oltogatni, hisz tenyleges 2x tuleroben vagyunk, hogy ez lenne a minimum.

Sok sikert mindenkinek a tovabbiakban.
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Szép estét.

Mai nap csapódott az =AIH= arma ránk (DREAM).

Mondhatni ez volt a fordulás,de ez erősebb támadás volt mint előtte,viszont most 1v1 volt,ünneprontók az ASG-t szedték ki.
Ez meg is látszott,hisz csak 1 frontra kellett figyelni,s több falut is tudtunk betonozni,még így is hogy durván 1 hete kaptuk az =AIH=,Ünneprontók,ASG közös armát.
(Tudom ASG nincs senkivel diplomáciába,de mivel időzítve össze beszélve jöttek ugyan akkor mint az Ünneprontók,így védekező szempontból mind1 hogy milyen diplomácia van,hisz ugyan úgy kell ellenük is védekezni,s az Arma részesei.)

Staton is látszik hogy AIH több LET-et szerzett mint előző armán,hisz az osztott vonatok miatt,ott nagyobb egységekkel vágásokra kényszerültünk főleg.
Most lehetőségünk nyilt nekünk is erőből védeni több falut,ami a LEV pontokon is látszik.

=AIH=nak külön gratuláció,hogy bár sikertelen arma volt véleményem szerint,de igen szép időzítések voltak több helyen is!
Igen erős,s kiemelkedő,mondhatni emberfeletti teljesítményt nyújt véleményem szerint mind a 3 klán,s bármely másik világon simán favorit lenne bármelyik.
A sors viszont úgy hozta hogy csak 1 maradhat. :)

Csapatomnak is gratulálnék innen,s bár kiemelni nem akarok senkit,de a vezérkar munkájáért is igen hálás vagyok!
Példaértékű a társak hozzáállása is,hogy ekkora hátrányban is itt vannak s küzdenek!

Sok sikert mindenkinek a szerveren,s további élvezetes harcokat!


Ui. Elemzést s egyéni véleményt direkt nem írtam,majd ha valaki akar,szívesen olvasnám,mondjuk 1 külső szemlélő aki képbe van a világ alakulásával,multjával,s jelenével.
 

Csatolmányok

  • Névtelen.png
    Névtelen.png
    47,9 KB · Megtekintések: 38
Fent