Sparta

DeletedUser16779

Vendég
damas

menekültetek ennyi ezt állítom magabiztosan bármikor...

diplomácia..tudod van ilyan fülecske,nézz be az MHC-nek milyen volt 14-en-18-on..kinek mennyi piros klánja volt-van.

számok-foglalások-színek nem hazudnak
 

DeletedUser

Vendég
damas

menekültetek ennyi ezt állítom magabiztosan bármikor...

diplomácia..tudod van ilyan fülecske,nézz be az MHC-nek milyen volt 14-en-18-on..kinek mennyi piros klánja volt-van.

számok-foglalások-színek nem hazudnak

Legalább magabiztosan állítasz hülyeségeket, senki nem gátolhat meg benne!

Igen, meglátták/megláttuk a nagy muffokat és riadtan menekült mindenki amerre lát, sőt azóta nem is alszunk nyugodtan, az utcán pedig ha meglátunk egy "muffot", félénken elfordulunk :D

A gyorsan fejlődő barbár falvaknak és a világ rossz beállításának semmi köze nem volt hozzá, de igen, szabd már meg légy oly szíves hogy szabadidőnkben milyen szerveren játszunk :D
 

DeletedUser

Vendég
Szia Goal Gero!
Kb 1 hónapon belül befog következni. Mi? Vhl beakar titeket majd toborozni. Előszőr szépszóval, ha ez nemmegy erővel. Lenne egy kérdésem, mit fogsz választani akkor? Vhl-t vagy a bukást? Úgy válaszolj hogy 1 hó múlva visszatérek erre!

Hát persze:)

Átnézem már mi megy itt!

Ez tetszik:)
Atesz szerinted mindenki ilyen bunkó?
Nem hiszem:(

A szemembe nézz!
És úgy gyere a csehszlovák szöveggel!

Ha visszanézel az elöző világokból,és én visszanézlek térképileg!
Nem te leszel mellettem,hanem én leszek ott melletted!
Úgyhogy kapd össze magad!!

Mert nem manikürüsként érkezek!

Roki

Hát na ne ne na ne :p

Erre akkor térjetek vissza amikor még állni fog a VHL .

MHC vs VHL ?
Két világot nem lehet egyszerre vinni Roki, ezt Te is tudod pontosan, Melyiket választod majd akkor ?

Jéééé damas8 a fórumon ? :O Valami hiba történt a Mátrixban :D

Darky összevissza hablabázik mint mindig !

De az is igaz hogy nem lehet mindenkinek olyan jó multis accja amit kedvére fosztogathat mint a CNN ászainak ! :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16779

Vendég
gondolom a beállítások nem voltak ismertek....vicces vagy Dilazs


szerinted az MHC-nek ez olyan hiper szuper,mikor a legtöbb aktív nálunk van és az aktivítást farmolás által lehet kamatoztatni....bár igaz nálatok a farm is a vezetőségben fura művészet volt..ugye Darky
 

DeletedUser

Vendég
gondolom a beállítások nem voltak ismertek....vicces vagy Dilazs


szerinted az MHC-nek ez olyan hiper szuper,mikor a legtöbb aktív nálunk van és az aktivítást farmolás által lehet kamatoztatni....bár igaz nálatok a farm is a vezetőségben fura művészet volt..ugye Darky


A beállításokhoz még regisztráció előtt eléggé szkeptikus volt a hozzáállás, de a szervergyőzelem utáni lendületet nem szerették volna megtörni, plusz így jórészt egyben maradt a társaság így hát elindultunk. Azonban az első pár nap negatív tapasztalatai alapján mindenki törölt inkább és kiment egy UK szerverre játszani és vártuk a 19-es szervert. Nem kell ezt túl ragozni, ennyi történt.

Büszkék lehettek, hogy így tudtok egy rossz szerver rossz (pénznyelő) beállításaihoz alkalmazkodni, mi nem kívántuk ezt.
 

DeletedUser

Vendég
Mivel pénznyelőbb az, mint a többi?
Azon kívül, hogy behúzták a barbikat az elején.
 

DeletedUser16779

Vendég
valamire rá kell fogni,de akkor dilazs mit keres 18-on? és küldött rám faket pár élessel 3napja kb,vagy csak 2
 

DeletedUser16820

Vendég
Szia Goal Gero!
Kb 1 hónapon belül befog következni. Mi? Vhl beakar titeket majd toborozni. Előszőr szépszóval, ha ez nemmegy erővel. Lenne egy kérdésem, mit fogsz választani akkor? Vhl-t vagy a bukást? Úgy válaszolj hogy 1 hó múlva visszatérek erre!

Hát persze:)

Átnézem már mi megy itt!

Ez tetszik:)
Atesz szerinted mindenki ilyen bunkó?
Nem hiszem:(

A szemembe nézz!
És úgy gyere a csehszlovák szöveggel!

Ha visszanézel az elöző világokból,és én visszanézlek térképileg!
Nem te leszel mellettem,hanem én leszek ott melletted!
Úgyhogy kapd össze magad!!

Mert nem manikürüsként érkezek!

Roki

Ez most vigyornak szólt vagy nekünk ? :D
 

DeletedUser16820

Vendég
off

Újévi fogadalom volt, h minden héten kiírod a külsőre 2x, h a cnn elmenekült a rettenetes klánodtól? :)

A CNN elmenekült v18ról.. szóval ha nem tetszenek a világ beállításai, végig kell nyomni, ahogy azt ti tettétek v14en, aztán HA NEM NYERSZ, köpködni kell mindenkit, ellenféltől kezdve a supportig, ahogy épp te tetted a legnagyobb hanggal.
Ma is tanultunk valamit.

Ez a 'megyünk egyedül a világ ellen' szöveg meg akkora humbug, h válaszra se érdemes. Mondjuk arra kíváncsi lennék, h tényleg komolyan gondolod, vagy csak valami propaganda. Épp mindig az füllent a legjobban, aki maga is elhiszi. :)


Mondd már el!


Komolyan 500 pont alatti barbárokon tömbösödve akarod méregetni magad a top farmolókhoz? :D
Nekem a fele se szokott meglenni a napi rekordoknak, de ha csak 1x körbeküldeném a KL-eket, az is jó vastagon 2M felett van.. Varázslat!
Amúgy ha egész nap jelen vagy, azt mivel lehet überelni? Időlassító script?


on

http://hu.twstats.com/hu20/index.php?page=tribe&mode=tribe_changes&id=203
Ennek az olvasztásnak mi értelme volt már az első napokban?
A nevek alapján akár egész jó kis rivális/3. pólus lehetett volna belőlük..
... cserébe így meg majd lehet mondani, h megint alig akad komoly ellenfél, pláne, h egyre kisebbek a világok.

Nemmondom bibibi :p :D
 

DeletedUser11352

Vendég
Azt bizton állíthatom, a v18 az eddigi legrosszabb szerver a Magyar KH történetében. Mi is voltunk ott, A TOP 10-et tartottuk addig, amíg csináltuk azt amit a többi, húztuk be a barbikat.Amint ezzel le áltunk, hipp-hopp top 60.:D
Arról meg ne is beszélljünk, hogy állandóan ettük az ideget a hiéna tipusú klánok, és játékosok miatt, mert meg ették a farmokat..............................
És épp Bara acc társa dicsekedett nekem Skyp-on, hogy már 15k-t bele vertek a game-be.Azért látszott is a különbség a TOP 5, és az utánna lévők között.Irreálisan nagy volt a kezdésnél. Azért a többi világban ez nemkapott akkora szerepet, ez a szerver ha egy kicsit jobban bele gondoltok, direkt így volt kitalálva.Nyersi gondok nem adódtak, csak idő.Mivel lehet ezt megoldani?Felezzünk életre halállra!
 

DeletedUser

Vendég
Azt se kellett, ha nem akartál ;)
Én a kovácson feleztem a végén, azt a 30-40 pp-t nem sajnáltam rá.
(Az kb 120 huf, ha 5000-el veszi az ember)
 

DeletedUser16178

Vendég
Egyik világ olyan mint a másik, de mégsem.
MInden világban van egy kis bibi.
A bibit az az esszencia adja, hogy mindig van olyan csoport akinek nem felel meg :D

A nagy groteszkség inkább abban mutatkozik meg,amikor a Dilazs kaliberű játékosok megmondják a tutit, hogy melyik világot nem tudják szervezett csalással végigvinni, ezért inkább megvárták a másikat :D kivi lennék a klánja mennyi klánon kívűli multis accot tápol fenn, hogy a napi 23 Milla befarmolt nyersi meglegyen :p Én meg boldog vagyok a napi 2 Milla elérésénél :D Igaz nincs is annyi kiépített falvam mint nekik, de csak 3x vagyok kisebb .....

Majd ha már lesz fedezetem nekem is egy ADSL és egy MobilNET fenntartására két gép mellett,akkor az egyik gépemet felcimkézem a Dark Lord account vitelére, a másik gépet mondjuk a mobilNETtel meg a Dark Lordné fiók vitelére ,és ez így jó is lesz.
Majd ide jövök vergődni a fórumra hogy mekkora király vagyok a TOP 10-ben , a support meg nem tud tenni semmit mert a multi bizonyításával mégcsak köszönőviszonyban sem lesznek.

És ez jó lesz így .
Jó lesz így ?

Mert Ti így csináljátok Dilazs.

Az meg hogy az MHC felvásárolta a szervert az egy luxus és visszatetsző húzás, de az adott szabályok között ez elfogadhatóbb mint a sunyiskodás.
Én így látom.
Van még valaki aki szintén ?

Szóljon a HIMNUSZ :)

[YOUTUBE]C5qsN43mMKg[/YOUTUBE]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sőt, az egész kh-t megvettük Németországgal együtt, bár az most stagnál, lehet nem volt jó befektetés.
 

DeletedUser

Vendég
Olyan jó idönként visszatérni ide, látni a régi "barátokat", olvasni a jobbnál jobb hsz-eiket, irigykedni hogy sokuknak ennyi csak a nyomoruk az életben...úgy látom a Mátrixban senki sem akar munkát befektetni csak nyerni mindenáron...
 

DeletedUser

Vendég
gondolom a beállítások nem voltak ismertek....vicces vagy Dilazs


szerinted az MHC-nek ez olyan hiper szuper,mikor a legtöbb aktív nálunk van és az aktivítást farmolás által lehet kamatoztatni....bár igaz nálatok a farm is a vezetőségben fura művészet volt..ugye Darky

Az mhc a v18on több pp-t költött,mint a v15 és a v16 összes játékosa együttvéve..:D
És még dicsekednek is vele,beszabehu :D
 

DeletedUser16779

Vendég
MHC gamer vagyok

nem költöttem többet,mint az átlag....akkor most az MHC pp felvásárló?

15-16? 16 1rakás ... világ volt a maga menny hónapjával? szóval ne ilyen szerverrel gyertek,mert a kh szégyene a 16-os világ...még a v14-et is tudták fokozni,ami előre vetíti,hogy halott az 1gész magyar kh társadalom....fog még fejlődést mutatni a magyar kh? tippeket tessék +tenni

amúgy akik a pp számát forszírozzák esetleg a magyar kh-s vezetőség tagjai,vagy honnan tudják számszerűleg szinte,hogy melyik klánt mennyit költött...nekem ez nagyon furcsa,vagy még mindig a vezetőségtől mennek kifelé az infók? még mindig megy a support-játékos kapcsolat?

ezek csak elgondolkodtató kérdések,semmi egyéb még mielőtt 1supportos nemtetszését nyilvánítaná ki

ami +ölte a magyar kh-t

1.support-játékos kapcsolat 1ső 2év mondjuk végig erről szólt

2.megmagyarázása a dolgoknak,hogy ne regelj be olyan szerverre,ahol az MHC és 1-2 ilyen hírbe hozott klán van,mert pp-nek és csalnak,de kérdem én akkor hol fejlődjön ki az új generáció?

Jó lenne ha nem a kis világotokban élnétek és próbálnátok meg valakik lenni a senkikből/mi mind senkik voltunk az elején ...Darky is,de ő is 1 kegyetlen nagy tömegből emelkedett ki,mert lehet 1 paraszt néha,de azért nem kicsit tud az emberke/..talán arra kéne törekedni,hogy 1 nagyobb rétegből tűnj ki és ne 100-ból legyél top 10-es vagy akármennyi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16779

Vendég
v20 mint utolsó komment

Kiv vagyok mennyiben van igazam,hogy magyar kh-n csak MHC utálat van,vagy esetleg a Spártát is tartják annyira,hogy világszinten harcoljanak ellenük?

sok sikert Roki
 

DeletedUser

Vendég
Azért utálja mindenki az MHC-ét, mert nem tetszik a neve senkinek. Sem nem középkori, sem nem történelmi!

[SPOIL]:D[/SPOIL]
 
Fent