Sparta

DeletedUser16779

Vendég
nem mentegetőztem vigyori..kérdezzünk meg itt 100embert,hogy kiért regelne be,mint utált klán..MHC vagy Spárta...minimum 70%-ot tippelek az MHC-ra:-DDD

igazából én pl azért nem megyek már máshova,mert nem látom a kihívást és kezd unalomba fulladni az 1gész kh és nem azért,mert akkora nagy vagyok,csak a csapat ami mögöttünk van túl erős a magyar szerverekhez.... én 1rossz szót nem szólok,ha 18-on MHC vs Spárta van még akkor sem ha mindenki más veletek jönne ellenünk...végre talán valaki beverne már


az unalom az ami +öli az MHC-t és nem indulunk már.

1nemzetközit azért elviselnék még:-DDD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Leginek már megint igaza van :)
A 18-asra sem azért regiztek be sokan,hogy egy utálatnak örvendő klán tagjai legyenek, sokkal inkább azért,mert egy sikeresnek mondható klán tagjai lennének :p
 

DeletedUser16820

Vendég
nem mentegetőztem vigyori..kérdezzünk meg itt 100embert,hogy kiért regelne be,mint utált klán..MHC vagy Spárta...minimum 70%-ot tippelek az MHC-ra:-DDD

igazából én pl azért nem megyek már máshova,mert nem látom a kihívást és kezd unalomba fulladni az 1gész kh és nem azért,mert akkora nagy vagyok,csak a csapat ami mögöttünk van túl erős a magyar szerverekhez.... én 1rossz szót nem szólok,ha 18-on MHC vs Spárta van még akkor sem ha mindenki más veletek jönne ellenünk...végre talán valaki beverne már


az unalom az ami +öli az MHC-t és nem indulunk már.

1nemzetközit azért elviselnék még:-DDD

Csak rajtatok múlhatna ,hogy ne legyen unalmas :) Scriptek ki ,és máris egy szinttel kisebb a különbség :) De amúgy meg miért nem csináltok egy olyan szervert ahol a szervergyőztesek küzdenek meg (meghívjátok őket ) Az MHC utálatról meg annyit ,hogy nem veletek foglalkoznak a klánok ! :) Pont ez a probléma ,v14-en viszont nagyon is foglalkoztak veletek ,igaz nem szép győzelem volt az ellenetek ,de akkor is elérték a világ célját valahogy . (Ettől még bevallom ,hogy jelenleg a magyar kh-ban a Sparta,és az =MHC= messze a két legerősebb klán ! )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Legi!
Nézzük akkor a tényket ismét. V20ra iszonyat mennyiségű MHC játékos jött. Sokan vannak köztünk, sokan Vhl-be, meg páran szétszórva.
Szerintem ha komolyan keresnétek ellenfelet és harcolni akarnátok egy jót, együtt jöttetek volna V20ra MHCként Sparta ellen. Megmondom én neked őszintén miért nem mertetek. Azért mert a V14,V18as MHCből nemmindenki közöttetek lenne. Nem a teljes MHc csapat indulna el ellenünk. Ezenkivül a másik tény, sokan a mi oldalunkra álnának, mert ti jobban közutálatnak örvendtek. Mi elvertük a MHC-t V5ön nektek kéne minket keresni hogy bizonyítsátok ki a jobb, és továbbra is aztmondom Sparta egységesebb mint a MHC. Semmi bajom nincs rokival, mert kedvelem a csókát, de mint vezér elég merész nálatok. Egy Sparta vs MHCnál, teis tudod nem a harcmezőn dőlne el ki a jobb, hanem fejbe, a diplomata asztalnál. Nálunk nincs ilyen a vezetésbe. Ha nem értünk is egyet támogatjuk a döntést. Nálatok Roki és REvenges rosszkapcsolata meg hasonló dolgokat mi kőkeményen kihasználnánk(nemjátszok V18on, de több belsőproblémátokról tudok). Ez a szervert mutatja mennyire gyenge a V18 is, hogy nincs 1 komolyabb klán aki ebből előnyt tudna kovácsolni, hidd el mi tudnánk....Anno Rokin keresztül züllesztettem szét V10en a Startot, Frostravenéket...Top1 voltak...Addig...
 

DeletedUser16178

Vendég
Új világ indul , vigyori arcizma beindul :D
hoppá
Innen nincs vigyori még blokkolva :D
Mielőtt a support végleg kizár ,lehet nem is teszem be.

Ez valószinű újrareg lehetett. Később visszanézett. Szerintem erről beszélt, bár én azzal sem dicsekednék ismerve az ottani ténykedését

http://hu.twstats.com/hu5/index.php?page=player&id=395955

Látom .
Sajnos háborús statsot nem lehet linkelni, a Wicker kontra a klánja elleni foglalásokról :D

Annyi azonban elmondjható .
Kitartóan játszott amíg meg nem jelentek az első Spártás kardok :D
Ennyit tudott
a pontjait beválthatj a helyi BKV jegypénztárakban :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16779

Vendég
Vigyori

én úgy tudom kiejlentette a klán 18-után mint MHC nem lesz több világon a gárda...MHC-s tagok lehetnek máshol kisebb-nagyobb csoportokban,de full csapat MHC néven többé nem

csak a magam nevében tudok beszélni...NINCS kedvem v20-hoz-21-22-23 +untam a kh-t ennyi.
hívott Roki VHL-be,de nemet mondtam,mert nekem túl monoton a játék 4év után és őszintén szólva alkalmazkodni sem vagyok már hajlandó csapatokhoz-játékosokhoz,se ismerkedni...akkor meg minek regeljek.
regelni 1falut..felkelni farmolgatni és építgetni figyelve,hogy ne legyen felesleges nyersi stb,már nem jön be

Ha az kifogás,hogy +untam akkor ez van:)
 

DeletedUser16779

Vendég
még annyi


én nem osztom ezt a diplomata asztal témát /Roki-Rev/ mindig úgy vélekedtem,hogy 1 korrekt csapatnál nem kellenek vezérek,csak olyan 5letek amiket logikailag kivitelezhetőnek lehet tartani../okoskodhat mindenki,de mutassa be mitől jó/ és ez hatványozottan igaz a diplomáciára.

Spárta-MHC esetében szerintem már nem kell vezér-vezetőség,mert már években mérhető az 1ütt eltöltött idő és tudják 1másról ki miben jó és mihez ért és így szabadjára engedhető mindenki kb
 

DeletedUser

Vendég
csak a magam nevében tudok beszélni...NINCS kedvem v20-hoz-21-22-23 +untam a kh-t ennyi.
hívott Roki VHL-be,de nemet mondtam,mert nekem túl monoton a játék 4év után és őszintén szólva alkalmazkodni sem vagyok már hajlandó csapatokhoz-játékosokhoz,se ismerkedni...akkor meg minek regeljek.
regelni 1falut..felkelni farmolgatni és építgetni figyelve,hogy ne legyen felesleges nyersi stb,már nem jön be

Ha az kifogás,hogy +untam akkor ez van:)

...program hiba a mátrixban...isten hozott a való életben. :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Akkor ellentétesen gondolkodunk. Mivel rengeteg az átfedés Sparta és MHC között, legnagyobbat toborzással, belső bomlasztással lehet szakítani(erre gondoltam a diplomáciánál). Fronton egyértelmű hogy állóháború lenne, vagyis nem a bárdosok döntenék el merre fújna a szél.
Teis tudod, amíg minden szép rózsaszinfelhő addig nincs gond, de amikor nemhalad az ember, vagy már hátrányban van, akkor lehetne felmérni inkább azt mennyire összetartó az MHC vagy a SPARTA.
Minden klánba van kb 20% olyan játékos hogy lelép, átlép ha melegedik a pite.
 

DeletedUser

Vendég
végig néztem ezt a rettenetes listát...azt hittem az eddigi hozzászólásokból itélve, hogy minőségben utaztok...hát...végül is a győzelem a fontos, és ahogy látom már nálatok is mindenáron. :) lassan ti is olyanok vagytok , hogy "mindent bele" abból nem lehet baj!!
 

DeletedUser16178

Vendég
Mit tettél már megint Dark? :)

semmi különöset :)
jelentettem pár csúnya szót ,és mivel nem történt semmi , véleményt nyilvánítottam :D
Természetesen a segg ,pöcsi, hülye, anyázás, hugyos , fingik , balfasz szavak nem sértik a supportot, így azok nem lettek szankciopnálva, de ha ez már zavar és kiejted a szádon az már szankcionálva lesz.
Ezuton jelenteném a tényt ,hogy a moderátorok SZAR munkát végeznek :D

Bár néha sajnálom hogy az elhangzó vulgarizmus nem Őket illeti, ki tudja ? Talán még vér is csorogna a képernyő alatt...

Megjegyezném a support munkája a játék tisztaságának és a játékosok méltóságánal megőrzése, itt jegyezném meg, hogy ezen feladat kicsúszott a kezük közűl talmi álszent önnön sérthetetlenségük mítoszának védelmezése közben.

Minek vagytok egyáltalán ?

(lehet ezt is kizárni,több accal már nem jövök fel :D )
Ui : fingok egy nagyot a képernyő alá
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem tisztem ezt kommentálni de Darky védelmére mondanám, hogy jobb ha itt akad ki és ír ezt azt, mint hogy magába tartva a feszültséget otthon a családján verje le....
 
Fent