Sparta

DeletedUser4544

Vendég
Kedves LEgi!
Vicces hogy te mondod Sparta elkerül titeket. V18ról aztmondjátok simán megnyertétek már. Akkor miért nem jöttök és mutatjátok meg tivagytok a jobbak? V5ön már legyöztük a MHC-t. Nemnekünk kell bizonyítani.....Inkább választjátok a Skulls V15ös effektust. Beregeltek 3/4 klánnal, megpróbálkoztok, szerencsét próbáltok. Ha összejön de nemfog vernétek a melleteket, de hogy gerincesen kiálljatok és aztmondjátok hogy igen Spartaért jöttem saját nevemmel elejétől felvállalva az nemmegy egyikötöknek sem. Miért? Mert féltek tölünk!!!
 

DeletedUser

Vendég
Teljesen igaza van vig-nek. MHC olyan világon tud keménykedni ahol fullosan vannak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Monti jó klánvezér? ne nevetes már, sokan utálják a MHC-ben, csak ezért vannak ott mert félnek. Zola jó vezető Montiról nem mondható el.. Damas is rohadt jó vezető, és még sok jó vezető van. Dark lord se rossz, mert v19 a kis klánjával egész jól áll.


Wickerman vagyok egyébb ként srácok, úgy röfögjetek nekem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16779

Vendég
fogalmam nincs milyen skulls volt 15-ön,de a nyakamat tenném rá a v1-es csapathoz képest csak 1 összetákolt szerencsétlen csapat lehetett,pedig én v1-en sem rajongtam értük,de őket 1vs1-ben 1 spárta nem alázta volna le az fix...

CNN jobb,mint az MHC? ezt hol álmodtad? nem szokásom fényezni azt a klánt amiben,vagyok,de a cnn fasorban sincs....úgy menekültek el 18-ról,hogy nekünk ott volt a világ falvainak minimum 70%-a ellenségnek:-DDD
 

DeletedUser16820

Vendég
A Sparta nem rossz, de mondták olyan szar a forúm, hogy csak na.. Zola jó vezető lenne, ha nem kéne a sok hülye többi vezetőre hallgatni..

Damas8 legeslegjobb vezető, olyan tökéletes forúm van nekik v19, és olyan összetartás, ami soha nem lesz a SPARTA-ban vagy a MHC-ban..
Cann1bals soha nem kötöt Szövöt, MNT egyik világon se, mégis nyerni tudtak.

SPARTA mos veszni fog, VHL jobb, ügyesebb,gyorsabb, és taktikusabb.
De azért a SPARTA-nak is szurkolok, nem tudhatjuk mit fognak bevetni.




Cann1bals a legjobb.

Voltak megállapodások v19-en csak az ilyeneket nem hozzák nyilvánosságra ... :) Ennyit erről :)
 

DeletedUser16779

Vendég
Vigyori

1bibi van...MHC-n belül én mondom mindenhol azt,hogy még nem nyertük meg...nézz be 18-as fórumra,nem 1x jelentettem ezt ki.

Spártáért jöttem? számomra ti csak 1 klán vagytok a sok közül...18-ra úgy mentünk,hogy mindenkit megkerestünk ,mert kellenek az ellenfelek,de hát ki jött? v16 győztes és cnn...ebből 1megbukott 1 elmenekült
beregeltem 14-re,de nem mint MHC-s,őszintén szólva 1dül én nem tartom magamat MHC-nek és nem kérkedek vele,hogy hol vagyok,nem véletlenül vagyok szálka monti szemében,de azt mondani regel a klán ide-oda és majd valahol nyer az vicces...14-en is rommá ütöttük a világot és csak idő kérdése volt minden és nem úgy ahogy a spárta,hogy regelek és tologatom..elejétől fogva körbe piros,de 18-ra is benézhetsz ott sem volt másként 1 kivétellel,de még így is elmondható-volt a körbe piros

ezt a klánt 1vs1-ben senki nem veri meg...spárta kevés hozzá,mert a hiperaktivítás mellett túl összetartó is lett a csapat + van 1 elég szép számú mag is hozzá...+lehet minket verni,de csak 1 teljes világgal 1ütt
 

DeletedUser

Vendég
fogalmam nincs milyen skulls volt 15-ön,de a nyakamat tenném rá a v1-es csapathoz képest csak 1 összetákolt szerencsétlen csapat lehetett,pedig én v1-en sem rajongtam értük,de őket 1vs1-ben 1 spárta nem alázta volna le az fix...

CNN jobb,mint az MHC? ezt hol álmodtad? nem szokásom fényezni azt a klánt amiben,vagyok,de a cnn fasorban sincs....úgy menekültek el 18-ról,hogy nekünk ott volt a világ falvainak minimum 70%-a ellenségnek:-DDD

Szerintem is nevetséges :)

Elmondom mi a CNN v19-es játékosainak titka :)

Vegyük mondjuk a legszembetűnőbb esetet.

"Szere..." és "Ma is..."
Már a szerver indulásakor megmondtam, hogy a support egyvalamit nem tud.
Az igazságot ,ha jól csinálják a csalást :D

Van valakinek egy ADSL hálózata számítógépen. Van mellette egy mobil NETje egy laptopon.
Egyik gépét erre ,a másikat arra használja.
Mikor leghet rájönni a csalásra ?
Soha.
A support módszereivel nem is.

Aztán felhúzza a tag a két fiókot, aztán az egyikkel lefarmolja a másikat.
mert ez megy most is.
Aztán,amikor már nem tudja vinni a kettőt, mert meghaladja a képességeit, a két acc futtatása, vagy mert csak már elunta, szépen befoglalja magának a multis accját.
Ahogyan most csinálja Szere... Ma is..-al......


-------------

Neked, aki a LightSkulls accal ide beregiztél,

"""Damas8 legeslegjobb vezető, olyan tökéletes forúm van nekik v19, és olyan összetartás, ami soha nem lesz a SPARTA-ban vagy a MHC-ban.."""

Olyan tökéletes Greesemonkey scriptje inkább :D
Ezt akartad mondani ? :D

Lehet tiltakozni,azt azonban ne mondja nekem senki, hogy amíg full jelenléttel farmolok 2 M nyersit naponta, mások 16 Millát lefarmolnak :D:D
ugyan már....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16779

Vendég
MHC vs Spárta csata 1 szempontból értelmetlen és soha nem jöhetne létre....minket jobban UTÁLNAK

ha 1ütt megyünk,akkor is mindenki ellenünk fog jönni és nem ellenetek,mert az MHC név jobban a köztudatban van és általa mint a celebek...méltóbb lett az utálatra
 

DeletedUser

Vendég
Nagyra tartjátok magatokat, el lehet titeket is verni hidd el. Ha magyaron nehezen vernének el talán igaz. De ha kimenétek NET-re vagy PL-re CZE-re. a SPARTA MHC CNN, úgy vernének szét titeket(őket) hogy csak na. És közbe a kinti klánok csatáznak még másik 5-tel..
 

DeletedUser4544

Vendég
LEgi.
Felesleges erről beszélnünk, úgyis azjön ki belőle melyikönk fütyije nagyobb. V5ön megsúgom mi 3 fronton harcoltunk. Top4ből 3 ellenfél volt. Mhc-Farkasbirodalom(Moneszka vezette akit megtalálsz V13on Top1ként), és a Wrath.

De ebbe felesleges belemenni, mert teljesen lecserélődőtt a MHC és Sparta is V5 óta. Addig nemtudjuk eldönteni kinek nagyobb a fütyije, amíg összenem csapunk. Te is és énis aztérezzük írtó erős a brigádunk. De ezekből egyse tény. Tény azlesz ha valamelyikönk elveri a másikat egy közös világon. Se mi se ti nemszoktunk egyszerre több szerót vinni. Egyenlőre ezért kerültük el egymást. De Spartaba biztos lehetsz nem V20lesz az utolsó szerver amin elindul. Mi nemfélünk a kihivásoktól gyertek akár most akár máskor. Mi ittleszünk!
V15ön igen sok régi V1es skulls tag ittvolt. Ha valaki én jóltudom, hogy vezetés nélkül bármilyen jó egy brigád nemtudja összetartani. Ezért is szaladt 8felé a Skulls V15ön amikor közéjük csaptunk.(Játék és Skulls egyesült erővel mivel egybeolvadt).
 

DeletedUser4544

Vendég
MHC vs Spárta csata 1 szempontból értelmetlen és soha nem jöhetne létre....minket jobban UTÁLNAK

ha 1ütt megyünk,akkor is mindenki ellenünk fog jönni és nem ellenetek,mert az MHC név jobban a köztudatban van és általa mint a celebek...méltóbb lett az utálatra

Na már kezdődik a mentegetőzés. Hogy ezért meg azért....Ez megy más nem:)
 

DeletedUser4544

Vendég
sose volt semmi bajom veled azon kivül hogy letaszitottál a top1 helyről v5ön:)
Nemjátszottál, játszottatok rosszul, csak rosszul választottatok diplomáciát. Háború első napján megmondtam max 2 hóig fogják birni a tagjaitok hogy 100-200 óráról támadjanak és pucoljanak 10-15 ember előtt. Ezt 150 emberrel hosszútávon nemlehet kivitelezni ezért kezdődőtt meg az abbahagyás döpping. Bár Extra és mojzsu kalapemelést érdemel, mert amit ott túléltek féléven keresztül azt szerintem még kh történetébe senki. 1000 alatt sose volt a bejővő(10.000-20.000) és mind éles nuke volt. Nemvolt minden atomra védve, rendszeresen dodgeoltak és védekeztek, ezenkivül ők foglaltak titeket:)
Extrát kérdeztem nincs-e kedve V20ra, de sajnos ő nyugdíjba vonult. Ritka nagy játékos volt!
 

DeletedUser

Vendég
sose volt semmi bajom veled azon kivül hogy letaszitottál a top1 helyről v5ön:)
Nemjátszottál, játszottatok rosszul, csak rosszul választottatok diplomáciát. Háború első napján megmondtam max 2 hóig fogják birni a tagjaitok hogy 100-200 óráról támadjanak és pucoljanak 10-15 ember előtt. Ezt 150 emberrel hosszútávon nemlehet kivitelezni ezért kezdődőtt meg az abbahagyás döpping. Bár Extra és mojzsu kalapemelést érdemel, mert amit ott túléltek féléven keresztül azt szerintem még kh történetébe senki. 1000 alatt sose volt a bejővő(10.000-20.000) és mind éles nuke volt. Nemvolt minden atomra védve, rendszeresen dodgeoltak és védekeztek, ezenkivül ők foglaltak titeket:)
Extrát kérdeztem nincs-e kedve V20ra, de sajnos ő nyugdíjba vonult. Ritka nagy játékos volt!

Vigyori már be vagyok regizve v20-ra. :) ha akarád rád is írok. :)
 

DeletedUser

Vendég
Te klánod az enyémhez képest amit V5 csinált, lepke fing. De hogy is ahhoz sem lehet hasonlítani. 5 millió pontott nem értél el sehol, én meg 21 millkát, jah és nekem volt elősnek magyar kh, 1 milliárd LE pont. rád 4e támadás jött, rám 13e. és abból jóha 100 volt FAKE.. Enyit erről Darky. :)

a KH -ban 6,7 Millió volt a top amit elértem még a v7-en az átiratás előtt :)
Szóval azon kívűl hogy fenemód mocskos a szád, még fingod sincsen semmiről.
Ja és a ki a jobbat a világ végén szokták megrendezni ,nem pedig a világ elején izomagyú.
Gyúrjál még szteroidra mert a tudás az nem a te asztalod.
Ja,és majd akkor jöjj ide hetvenkedni,amikor multi nélkűl járjátok be a TOP 20-at.
Kis senki :)

Azt már bebizonyítottad hogy a KH legújabb taplóját tisztelhetjük személyedben :D


szoszo nem tudom mit értetek el a v5-ön,de ha jól emlékszem ott a Spárta volt a menő.
MI a v7-en a TOP 3.ig jutottunk előre legföljebb.
És ha már az 5-ösön a Spárta nyert Te ill. Ti hol is voltatok ?
Van egy sanszom rá hogy sehol :D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egyelőre csak egy LightSkulls osztja itt az észt .
Más accokat én is elő tudok húzni, senki se tudja róluk ki fia borja......

Addig amíg nem tudod érdemlegesen bizonyítani hogy ki vagy ,addig dugó van kisfiam :D
és egyébként is.
Ha tudod bizonyítani a stílusoddal már úgyis lealáztad magadat :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez a light skull nem túl járatos a dolgokban. Az MHC sem köt senkivel semmilyen diplomáciát. V18 pl az összes klán ellenségnek van nekik állítva. (talán az öreg klán a kivétel).
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Amennyiben nem esik át gyökeres változáson egyes fórumozók szókincse, kénytelen leszek pihenőre küldeni őket.[/COLOR]
 
Fent