Sparta

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok!
V5 és V15 után összeálltunk hogy játszunk egy jót. Célunk egyértelmű, és azis miért jöttünk.
Várjuk a méltó ellenfeleket, akikkel hadakozhatunk, csatázhatunk, háborúzhatunk.
Eszmefuttatásaim ebben a forumba fogom mindig aktuálisan kifejteni a világ alakulásáról.

Rettentő erős a brigádunk és sokan is vagyunk. Felkell kötnie a gatyót aki majd megakar állítani minket. De semmise lehetetlen! GYertek és próbáljátok meg, sőt necsak próbálkozzatok tegyetek érte!
 

DeletedUser15525

Vendég
Ok. Ha lehet tömörebben az eszmefuttatásaidat, unalmas végigolvasni :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Jut eszembe, kihívtátok a v2-seket, nevezzük West-nek őket.
Elfogadták?
 

DeletedUser

Vendég
Sok sikert a Spártának :)
Elindulok, csak hogy tartsam az ígéretem ,természetesen más névvel :D
Majd találkozunk...vagy nem
 

DeletedUser16820

Vendég
Sziasztok!
V5 és V15 után összeálltunk hogy játszunk egy jót. Célunk egyértelmű, és azis miért jöttünk.
Várjuk a méltó ellenfeleket, akikkel hadakozhatunk, csatázhatunk, háborúzhatunk.
Eszmefuttatásaim ebben a forumba fogom mindig aktuálisan kifejteni a világ alakulásáról.

Rettentő erős a brigádunk és sokan is vagyunk. Felkell kötnie a gatyót aki majd megakar állítani minket. De semmise lehetetlen! GYertek és próbáljátok meg, sőt necsak próbálkozzatok tegyetek érte!

Sok sikert kívánok a Style! nevében ! :) Remélem méltó ellenfeletek tudunk majd lenni ,de a legfontosabb az ,,hogy nem ellenségekként fogunk rátok tekinteni (hisz csak egy játék ez :) ) Hanem ellenfélként ! :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Szia Goal Gero!
Kb 1 hónapon belül befog következni. Mi? Vhl beakar titeket majd toborozni. Előszőr szépszóval, ha ez nemmegy erővel. Lenne egy kérdésem, mit fogsz választani akkor? Vhl-t vagy a bukást? Úgy válaszolj hogy 1 hó múlva visszatérek erre!
 

DeletedUser

Vendég
Látom még el se kezdődött szinte a világ már is megy egymás ekézése :D
 

DeletedUser16820

Vendég
Szia Goal Gero!
Kb 1 hónapon belül befog következni. Mi? Vhl beakar titeket majd toborozni. Előszőr szépszóval, ha ez nemmegy erővel. Lenne egy kérdésem, mit fogsz választani akkor? Vhl-t vagy a bukást? Úgy válaszolj hogy 1 hó múlva visszatérek erre!
Azt amivel a klánom tagjait megmenthetem . Ha a VHL harcolni akar ,hát akkor harcolunk ! :) A nagy nevek nem győznek magukban csatát ! :) Roki 2x-er"legyőzték"(inkább megállították ...) miért ne sikerülhetne 3x-or ez valakinek ? :) (v7,v14)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ha jól látom VHL szépen felfejlődött....Spártyának esélye nem lesz ,feltéve ha Rokiék komolyan gondolják :D:D

vigyori megint a fondormányos kis levélkéivel...úgy vigyázz ha kikosarazod,akkor élete végéig hisztis manci marad :D
 

DeletedUser

Vendég
Na végszóra ideért a Spárta is...biztos késett a maratoni futó a meghívókkal...
Amúgy nem lesz itt semmi rendkívűli...akik elől vannak a szokásos modon megadták az iramot a szerónak, a többiek el alibizgetnek meg álmodozgatnak egy kicsit, a spárta meg behúzza a szerót...itt talán az egyetlen rendkivűli, hogy még nem regiztem be...


azért az elgondolkodtató, hogy 3 napig volt egy DOTC is....mondom semmi sem válltozott....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15962

Vendég
de, ki akar Sparta-s lenni?

aki hallott róluk, vagy játszott ellenük képenröhögi őket... V15-ön verték a nyálukat, h leverték a Skulls-t xddd

nem tudom, hogy az hol volt Skulls, lényegtelen, ők örülnek neki :)

elérték, hogy mindenki utálja őket, növesztettek ego-t, de játéktudás és a múlt hiányzik...
 

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Brian!
A mi múltunk csak annyi, hogy megnyertük a V5 és V15öt is. Magyarországon egyedüliként 2 szervert. De gondolom te többet tudsz ennél felmutatni. Mutasd már meg kérlek ti hol mutattatok kiemelkedőt, mert felmegyek gratulálni!
Már várom a 3. szerógyözelmünk után milyen kifogásokat kerestek majd. Ja és egyenlőre gyengébb a mezőny mint V15ön volt és ottse kellett nagyon erőlködnünk.....
 

DeletedUser

Vendég
Akkor hagy gratuláljak elsőként a 3-ik várható szeró győzelmetekhez!Amit meg is kell nyerni!!
Igaz eddig kettő van a nevetek mellett.
Kettő lesz még két klánnak rajtatok kívül rövidesen!(CNN,MHC)

Amit nem értek.

Miért kell itt emberkedni:)
Látta már valaki Zola-t,Monti-t vagy Damást a külsőn nagyzolni???

Én nem tudok róla:(

Egy biztos,most 2 nap alatt,gyorsan megismertem pár ember másik arcát!!
Jót és rosszat.

De van egy olyan is,hogy pl,egytagot én vittem éjjel a v20-on akit támadok a v18-on,most oda vissza vesszük a falut egymástól mert fal nélkül egyikőnk se áll be a nemesek elé,és nem dobunk rá védőt mert 80 százaléka nincs otthon,ezért nagy kincs.

Érdekes játék ez!

De a spárta itt addig nem fog nyerni,míg a v18-nak vége nincs!
És szerintem utána sem!
Még ha V. megkeresi az összes északi vmire való játékost is,hogy megfog keresni a VHL és mit hogy tegyetek,stb.
Megtehettem volna én is ezt pl a v14-en.De azok a játékosok akik most velem vannak nem engedték,és rájöttem,hogy emberileg igazuk volt!Ezért van csak egy győzelem a nevük mellett!A másik fele...nem érdekel,inkább igyák az előttem felszólalók szavait!!

Imádom ezt a játékot,mert jó,közbe szurkolni a Győrnek a BL sikerért így szombat délután.
De annak nem látom értelmét,hogy pár hangadó miatt ezer játékost veszítsen a Magyar KH.
Hisz már alig vagyunk talán 500-an:((

=R=
 

DeletedUser16779

Vendég
Roki mi úgy vagyunk vele 14-en született 1 2x győztes klán:)

szóval a 2xgyőzelem spárta részről nem nagy kaland....

mondjuk igazat adok neked Roki...hogy mire fel van 1 spártásnak ekkora arca...fogalmam nincs,kár hogy ezek 14-en és 18-on is elkerültek minket:-( talán értelmes ellenfelek lehetnének /fogalmazás direkt lett ilyen....hátha észreveszi magát az illető/ Cnn-el nem is foglalkoznék,mert 18-ról mint a sicc elrepültek,hát vannak akik kipróbálnak minden világot és 1iken csak nyernek valamit

ja és...hajrá Győr
 

DeletedUser

Vendég
A Sparta nem rossz, de mondták olyan szar a forúm, hogy csak na.. Zola jó vezető lenne, ha nem kéne a sok hülye többi vezetőre hallgatni..

Damas8 legeslegjobb vezető, olyan tökéletes forúm van nekik v19, és olyan összetartás, ami soha nem lesz a SPARTA-ban vagy a MHC-ban..
Cann1bals soha nem kötöt Szövöt, MNT egyik világon se, mégis nyerni tudtak.

SPARTA mos veszni fog, VHL jobb, ügyesebb,gyorsabb, és taktikusabb.
De azért a SPARTA-nak is szurkolok, nem tudhatjuk mit fognak bevetni.




Cann1bals a legjobb.
 

DeletedUser

Vendég
Legi, ha a CNN nyerni szeretne az MHC ellen tudna is, MHC mindenkivel szövitköt, nem úgy mint a CNN aki a balhét keresi.
 

DeletedUser

Vendég
Csak kár hogy Damas a legnagyobb csaló ebben a játékban a sok multikkal,de ezt senki fel nem hozza mikor Isteníti.
 

DeletedUser

Vendég
Nem akarom már isteníteni, de mikor múltizot? Ha visszi valaki fiókját, mert elmegy, gondja akad a való életben, az mióta múlti kedves barátom?
 

DeletedUser

Vendég
V19 multiaccokat csinaltak amit huztak fel,es farmoltak/farmolnak.
 

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Roki!
Nézzük a tényeket. Felkerestél skypon, merre regelünk. Aztmondtad ti mentek délre, miis mondtuk. Erősködtél hogy menjünk mi északra, mert megvolt már a regelésetek beszélni. Megbeszéltük fixen Délre megyünk és összecsapunk. Erre gyáva módon mind beregeltek északra.. Az a vicc örülök neki, mert esélyetek nemlesz ha mi délen kialakítjuk a hátországunkat.
Mhc-hez meg annyit hiába szépítitek. 3ból 2 szervert elbuktatok. Mi 2/2 megnyertünk.
Nem mondom hogy jobbak vagyunk, de aztse hogy rosszabbak. V5ön teljesen más Mhc és teljesen más Sparta csapott össze. Mindkét gárda sokkal erősebb lett. Viszont amíg MHC-be vannak ilyen vezetők mint Roki aki kiakarja dobatni revenges-t mert szerinte nemtett eleget a klánért, majd elkezdi nekem szidni skypon Respii-t is, de inkább nembeszélek többet erről. Max 1-2hót adok a Vhl-nek. Úgyis szétfog esni, mert túl sok a "ki ha én nem tipus" játékos. Ezeket csak Montipapa, Zola09 szintű vezetők tudják összetartani. Tudtommal Monti nincs itt, így káris beszélni bármiről. Főleg azok után nem, hogy V15ön itt verte a mellét a Skulls Top1ként hogy visszatértek és megmutatják. Majd mikor elkezdtünk háborúzni kiderült nemis őkvoltak azok(eztmondták). Én inkább teszem a dolgom és játszom, készülök a 3. szerver megnyerésére. Egyben biztosvagyok, a Vhl nemlesz hosszútávú klán.
Egy jótanács mindenkinek, minnél több idő telik el, minnél biztonságosabb a hátországunk annál biztosabb a szervernyerésünk! Egyszóval az idő nekünk dolgozik nem nektek roki...
Már várom 2 hó múlva amikor aztmondod, nemis vettétek komolyan...
 
Fent