Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Volt valami frissítés és azóta a scriptek fele nem működik.
Gyors támadás:
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3392-Gyors-t%C3%A1mad%C3%A1s-egys%C3%A9g-csoportokkal

Faluátnevezés:
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3225-Csoportos-falu%C3%A1tnevez%C3%A9s

Valamint van egy úgy nevezett fake generator ami a játékos falvait listázza külön ablakban,de kontinensek szerint.Ennek csak a kódját tudom ide tenni:

javascript:var D=document;if(window.frames.length>0)D=window.main.document;url=D.URL;
if(url.indexOf('screen=info_player')==-1){alert('Először menj a játékos adatlapjához!');
end();}var tds=D.getElementsByTagName("TD");var K=new Array();for(var idx=0;idx<100;
idx++)K[idx]=new Array();var C=new Array();
for(var idx=0;
idx<tds.length;idx++){var xy=tds[idx].innerHTML;if(/^\d+\|\d+$/.test(xy)){C.push(xy);
var xys=xy.split('|');
K[Math.floor(parseInt(xys[0])/100)+Math.floor(parseInt(xys[1])/100)*10].push(xy);
}}C=C.join(' ');var prefix='<textarea cols=80 rows=10>javascript:coords=\'';
var postfix='\';var doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;
url=doc.URL;
if(url.indexOf(\'screen=place\')==-1)alert(\'Ez a script csak a gyülekezőhelyről futtatható!\');
coords=coords.split(\' \');index=Math.round(Math.random()*(coords.length-1));
coords=coords[index];coords=coords.split(\'|\');doc.forms[0].x.value=coords[0];
doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].ram,1);insertUnit(doc.forms[0].spy,50);
void(0)</textarea><br><br>';
var S='<b>TW Fake Script Generátor v0.2</b><hr>Összes falu:<br>'+prefix+C+postfix;
for(var idx=0;idx<100;idx++)if(K[idx].length>0){var Ks=K[idx].join(' ');
S+='<br><br>K'+idx+' Faluk:<br>'+prefix+Ks+postfix;
}var popup=window.open('about:blank','twfg','width=640,height=480,scrollbars=1');
popup.document.open('text/html','replace');popup.document.write(S);popup.document.close();
void(0)


Valamint a támadás szervező azóta még nagyobb galibát okoz:(

Remélem tudtok segíteni.Nagyon megköszönném!!
Szala
 

DeletedUser16510

Vendég
Volt valami frissítés és azóta a scriptek fele nem működik.
Gyors támadás:
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3392-Gyors-t%C3%A1mad%C3%A1s-egys%C3%A9g-csoportokkal

Faluátnevezés:
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3225-Csoportos-falu%C3%A1tnevez%C3%A9s

Valamint van egy úgy nevezett fake generator ami a játékos falvait listázza külön ablakban,de kontinensek szerint.Ennek csak a kódját tudom ide tenni:

[SPOIL]javascript:var D=document;if(window.frames.length>0)D=window.main.document;url=D.URL;
if(url.indexOf('screen=info_player')==-1){alert('Először menj a játékos adatlapjához!');
end();}var tds=D.getElementsByTagName("TD");var K=new Array();for(var idx=0;idx<100;
idx++)K[idx]=new Array();var C=new Array();
for(var idx=0;
idx<tds.length;idx++){var xy=tds[idx].innerHTML;if(/^\d+\|\d+$/.test(xy)){C.push(xy);
var xys=xy.split('|');
K[Math.floor(parseInt(xys[0])/100)+Math.floor(parseInt(xys[1])/100)*10].push(xy);
}}C=C.join(' ');var prefix='<textarea cols=80 rows=10>javascript:coords=\'';
var postfix='\';var doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;
url=doc.URL;
if(url.indexOf(\'screen=place\')==-1)alert(\'Ez a script csak a gyülekezőhelyről futtatható!\');
coords=coords.split(\' \');index=Math.round(Math.random()*(coords.length-1));
coords=coords[index];coords=coords.split(\'|\');doc.forms[0].x.value=coords[0];
doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].ram,1);insertUnit(doc.forms[0].spy,50);
void(0)</textarea><br><br>';
var S='<b>TW Fake Script Generátor v0.2</b><hr>Összes falu:<br>'+prefix+C+postfix;
for(var idx=0;idx<100;idx++)if(K[idx].length>0){var Ks=K[idx].join(' ');
S+='<br><br>K'+idx+' Faluk:<br>'+prefix+Ks+postfix;
}var popup=window.open('about:blank','twfg','width=640,height=480,scrollbars=1');
popup.document.open('text/html','replace');popup.document.write(S);popup.document.close();
void(0)[/SPOIL]


Valamint a támadás szervező azóta még nagyobb galibát okoz:(

Remélem tudtok segíteni.Nagyon megköszönném!!
Szala

Megnéztem mind a három scriptet, a faluátnevezős és a gyors támadás működik nálam. A harmadikat javítottam, és ide kitettem.
 

DeletedUser17292

Vendég
Én Operát használok és nekem is működik minden script..
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Megnéztem mind a három scriptet, a faluátnevezős és a gyors támadás működik nálam. A harmadikat javítottam, és ide kitettem.

Én kérek elnézést!!!
Ez van amikor 3 gyermek marakodik 2 gépen:( Elálítottak valamit a böngészőn.Már minden ok.

Viszont ez a http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3522-T%C3%A1mad%C3%A1sszervez%C5%91-%28jav%C3%ADtott%29-B%C3%A9ta-1-0-támadásszervező még most sem akar mükődni.Pedig számomra és szerintem sokak számára is fontos lenne.
 

DeletedUser17292

Vendég
Jó,hogy működik.Verd meg őket:)Mondd,hogy osztozzanak a másik gépen,mert ez csak a tiéd..
 

DeletedUser16510

Vendég
Én kérek elnézést!!!
Ez van amikor 3 gyermek marakodik 2 gépen:( Elálítottak valamit a böngészőn.Már minden ok.

Viszont ez a http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3522-T%C3%A1mad%C3%A1sszervez%C5%91-%28jav%C3%ADtott%29-B%C3%A9ta-1-0-támadásszervező még most sem akar mükődni.Pedig számomra és szerintem sokak számára is fontos lenne.

A támadásszervezőt tudom, hogy nem megy. glimsme javítja, egyelőre még nem tudom, hogy hogyan áll vele, vagy hogy mikorra várható.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17017

Vendég
Csoportos Faluátnevezés #2 :

Blade mondta:
Ez majdnem ugyanaz mint az előző, csak itt sorszámozza is a falukat. Szintén az áttekintéseknél kell futtatni, és szintén be lehet állítani tetszőleges szöveget a faluneveknek a „szoveg” szót helyettesítve.
Az első spoiler alatt levő script először a "szoveg"-et, és aztán a számokat írja bele a falunevekbe, míg a második alatt levő script éppen fordítva.

Pont fordítva :):):)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Javítani fogom a kiírást, köszönöm hogy jelezted.[/COLOR]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

A statisztika script nálam nem működik
javascript: var config={showPoints:true,showVillages:true,showODA:true,showODD:true,width:'180px',height:'96px'};(window.main||self).$.getScript('http://khsupport2.uw.hu/script3/ranking_stats.js',
function(){var script=new RankingStats();script.execute(config);});void(0);

Valaki nézzen rá, legyenszives !
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kérlek fejtsd ki bővebben milyen hibát tapasztaltál a használata során. Esetenként van, hogy a külső szolgáltató szervere, ahol a script tárolva van karbantartás miatt áll, ekkor a script lefutása is meghiúsul.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Üdv

Olyan script érdekelne amivel 'A" falumból tudok támadni mondjuk 20 falut ha az lement akkor "B" falura vált és onnan is 20 falura tudok támadást küldeni. Lehetséges ilyen script?
 

DeletedUser16510

Vendég
Üdv

Olyan script érdekelne amivel 'A" falumból tudok támadni mondjuk 20 falut ha az lement akkor "B" falura vált és onnan is 20 falura tudok támadást küldeni. Lehetséges ilyen script?

Szia.

Ilyet nem lehet kivitelezni, a saját faluid között mindenképpen manuálisan kell váltanod.
 

DeletedUser17615

Vendég
Sziasztok tudnátok nekem abban segíteni hogy hogyan lehet letölteni scripeket és hogyan lehet használni?? Előre is köszönöm! ;) Mindent írjatok le róla úgy mint egy hülyének , mert nem nagyon vágom a számítógépet de ha jól le van írva akkor meg tudom csinálni! Talán!! :D
 

DeletedUser16806

Vendég
Letölteni? Hát tele van letöltési linkel minden scriptes topic? Hát én egyet se láttam :S Hogy lehet ez? :D
 
Fent