Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Csak megjegyezném hogy a Farmkereső script leírásában egy fake-küldő script használata szerepel
barbiszedö

[SPOIL]javascript:var barb_size={min:0,max:6500};var village_size={min:0,max:10};var minVer="7.0"; var win=(window.frames.length>0)?window.main:window;var ver=win.game_data.version.match(/[\d|\.]+/g); if(!ver||(parseFloat(ver[1])<minVer)){ alert("A script v"+minVer+" magasabb verzión muködik.\nA te verziód: v"+ver[1]); }else{if(win.game_data.screen=="map"){var coords=[];var col,row,coord,village,player,points; for(row=0;row<TWMap.size[1];row++){for(col=0;col<TWMap.size[0];col++) {coord=TWMap.map.coordByPixel(TWMap.map.pos[0]+(TWMap.tileSize[0]*col), TWMap.map.pos[1]+(TWMap.tileSize[1]*row)); if(coord){village=TWMap.villages[coord.join("")];if(village){player=null;if(parseInt(village.owner||"0",10)){ player=TWMap.players[village.owner];}points=parseInt(village.points.replace(".",""),10);if(player){ if(player.name!=win.game_data.player.name){ if((!village_size.min||(points>=village_size.min))&&(!village_size.max||(points<=village_size.max))) {coords.push(coord.join("|"));}}}else{ if((!barb_size.min||(points>=barb_size.min))&&(!barb_size.max||(points<=barb_size.max))) {coords.push(coord.join("|"));}}}}}}alert(coords.join(" ")); }else{alert("A script csak a térképen fut.\nUgrás a térképre..."); self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=/i,"screen=map");}}void(0);[/SPOIL]


a cordikat màsold be a fakeküldö scriptbe és farmolhatsz is....Bàr miota van farmkezelö nem nagyon hsznàlja senki se...

a barbiszedöset a max Térképen hasznàld sok barbit bead:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16620

Vendég
sziasztok
csak egy tanács:_))--NÉZZÉTEK MEG MIKOR NYOMTOK A GYORSGOMBRA:_)
az egy faluba mozgató nyersi-vel kapcsolatban
beállítottam az időt..meg se mozdult..toltam kifelé az időhatárt .megint nem mozdul..majd igy vagy 2x :_)
aztán észrevettem hogy nem az összes falu van kielőlve hanem egy távolabbi csoport ami kivül volt az időkorláton((persze hogy nem csinált semmit)
de mindenfajta IDŐvisszaállítás nélkül rányomtam az összes falura, majd a gyorsgombra..és most
szó szerint milliós nagyságrendű nyersi száguld felém..
az 5 perc kevés a visszahívásra..--ráadásul hajnalban érkeznek:_))
ugyhogy vagy virraszt az ember vagy a nyersi megy pocsékba..
Attila
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A 8.12-es frissítési csomag bevezetését követően adódhatnak némi problémák a scriptek működésében, így kérném, hogy ha valamelyik nem működne rendesen, azt jelezzétek felénk, hogy mihamarabb javítani tudjuk.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Volna egy kérésem, kérdésem.
Megoldható lenne e az, hogy a nyersanyagkiegyenlítő script magától elküldje a kereskedőket a falvakból ahogyan a "Nyersanyag összahordása egyetlen faluba" script teszi?
Mert eléggé unalmas 200-300 ajánlatot egyenként elküdeni és még a script segítségével is elég sokáig tart. És rengeteget kell kattintgatni is(ajánlatonként 3-at plusz oldalváltás). :)
Úgy gondoltam, hogy mikor ráklikkelünk a [0-24] [25-49] [50-74] [75-99] stb. linkekre akkor felugrana egy ablak, hogy biztos el akarjuk küldeni, majd OK után magától elküldené azt a 25-öt ami ott szerepel. Ez megoldható lenne?
 

DeletedUser16246

Vendég
Sziasztok.
Volna egy kérésem, kérdésem.
Megoldható lenne e az, hogy a nyersanyagkiegyenlítő script magától elküldje a kereskedőket a falvakból ahogyan a "Nyersanyag összahordása egyetlen faluba" script teszi?
Mert eléggé unalmas 200-300 ajánlatot egyenként elküdeni és még a script segítségével is elég sokáig tart. És rengeteget kell kattintgatni is(ajánlatonként 3-at plusz oldalváltás). :)
Úgy gondoltam, hogy mikor ráklikkelünk a [0-24] [25-49] [50-74] [75-99] stb. linkekre akkor felugrana egy ablak, hogy biztos el akarjuk küldeni, majd OK után magától elküldené azt a 25-öt ami ott szerepel. Ez megoldható lenne?

[COLOR="#6363300"]Sajnos jelen scriptet nem mi készítettük, így továbbfejleszteni sem tudjuk, hogy képes legyen erre.[/COLOR]
 

DeletedUser16620

Vendég
2 scrptet próbáltam..de vhogy nem sikerült
listáztam x területen belül a barbikat---ez működött--)))

ezt a listaálományt bemásoltam 2 támadásindító scriptbe
de nem indultak el----

Az első a csapatinditási résznél..
////Gyors támadás egység csoportokkal Blade indította , 10.04.13 09:04//

a koordikat szépen beveszi... de nemtudom átállítani az egységeket..akármit írok be az első gyorsgomb megnyomásával rögtön elküldené az összes pl kémet..átirom a kémek számát pl 11 re akkor is mindet indítja

A második a csapatindítási résznél.....

///Támadó script Blade indította , 04.04.13 22:17//

megjelenik a kisablak..rányomok pl hogy kém beírom hogy 11 azt elindítja..de minden körnél újra meg újra be kell irni..

---
olyat próbáltam elérni hogy pl ,,bemásolok 20 koordit..és
akár 1 gyosgomb megnyomásával...
akár a gyorsgomb nyomogatásával
az előre megadott koordikra a beírt mennyiséget elküldi..pl 11 kémet..
és persze váltja a célfaluk koordiját

cél
1 faluból a megadott koordikra
a megadott egységeket,minél gyorsabban kiküldeni
1x a gyorsgomb lenyomásával
vagy CSAK a gyorsgomb nyomogatásával
kihagyva a fake küldőt mert ott falunként 3 kattintás pl 30 falunál már 100
és kihagyva a támadásnál az ok gombot

esetleg valamit elnyomtam a fent említetteknél??????
melyiket lehet erre a célra használni.??

A

A
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17017

Vendég
A SEREGSZÁMLÁLÓ script nem indul el
Vajon miért ?
Tegnap még ment :D
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Sajnos az ok rajtunk kívülálló. Maga a script egy külső szolgáltató szerverén van elhelyezve, ahol karbantartást végeznek.
Amennyiben legkésőbb holnap délre nem áll helyre a rendszer, felteszem máshova és frissítem a benne található hivatkozást.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
Ma reggel még működött az Érmeveretés 2. script, most nem.
Operát használok, de azért kipróbáltam Google Chrom-ban is és ott se működik.
Nem értem. Valami változott?
 

DeletedUser16510

Vendég
Szia.

A játék frissítve lett, emiatt nem működik. Meg fogjuk nézni a scriptet.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Elnézést hogy beleszólok... A barátmeghívásos falu a gond. Ha azt elrejtitek, hogy ne látszódjon, akkor már működni fog.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lenne egy óriási problémám egy támadás szervező sripttel kapcsolatban. Eddig tökéletesen működött, ám nemrég elkezdett vacakolni.
Beírom a cél falut és megadom az idő pontot, célfalunak azt a falumat hozza amelyikből épp indítoma scriptet nem a megadott coordinát.

Lenne esetleg valami tippetek mi lehet a probléma?
Köszönöm előre is.

Erről lenne szó konkrétan:


[SPOIL]
Kód beillesztése:
javascript: function c()     {try          {var a = (window.frames.length > 0) ? window.main.document: document;          var n = 'snipe_script';          var u = 'http://khsupport2.uw.hu/script2/v7-snipe.js?' + Math.round(Math.random() * 1000000);          if ( ! a.URL.match(/screen\=overview_villages\&mode\=combined/i))             {window.location.search = 'screen=overview_villages&mode=combined' + '&' + String(a.URL.match(/[  \&\?]t\=\d+/i)).replace(/[\?\&]/,                 '');              return false;             }          if (a.getElementById(n))             {return false;             }          var b = a.createElement('script');          b.id = n;          b.type = 'text/javascript';          b.src = u;          a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);         }     catch (o)         {alert('Error: ' + String(o.message || o));         }     }  c();  void (0);
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16510

Vendég
Sziasztok.

A koordináta másoló scriptben egy hiba kijavításra került, így a komplikációk miatt aki a scriptet használja legyen szíves frissíteni.

Iron
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent