Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Tavaly óta innen beszerzett, legálisan használható "Támadásszervező" script pár napja nem működik. Idemásolom a scriptet:

javascript: function c() {try {var a = (window.frames.length > 0) ? window.main.document: document; var n = 'snipe_script'; var u = 'http://khsupport2.uw.hu/script2/v7-snipe.js?' + Math.round(Math.random() * 1000000); if ( ! a.URL.match(/screen\=overview_villages\&mode\=combined/i)) {window.location.search = 'screen=overview_villages&mode=combined' + '&' + String(a.URL.match(/[ \&\?]t\=\d+/i)).replace(/[\?\&]/, ''); return false; } if (a.getElementById(n)) {return false; } var b = a.createElement('script'); b.id = n; b.type = 'text/javascript'; b.src = u; a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b); } catch (o) {alert('Error: ' + String(o.message || o)); } } c(); void (0);
 

DeletedUser

Vendég
Aranyérme veretés

Sziasztok,
Ma reggel még működött az Érmeveretés 2. script, most nem.
Operát használok, de azért kipróbáltam Google Chrom-ban is és ott se működik.
Nem értem. Valami változott?


Szia Éremveretés most már van a játékon belül is!! AKADÉMIA/Aranyérme veretés tehát nem kell script hozzá!

Szerintem ugyanolyan vagy jobb, mint a script volt...

Szíves visszajelzésedet várom,
Christan
 

DeletedUser

Vendég
A SEREGSZÁMLÁLÓ script nem indul el
Vajon miért ?
Tegnap még ment :D

nekem működik! Ha továbbra sem megy átküldöm azt, amit én használok !! Most ellenőriztem 2013.07.25 13:30-kor és működik. A Thor féle seregszámláló

Várom szíves visszajelzésedet,
Christan
 

DeletedUser

Vendég
Persze, tessék:

Kód beillesztése:
javascript: function c() {try {var a = (window.frames.length > 0) ? window.main.document: document; var n = 'snipe_script'; var u = 'http://christan.uw.hu/snipe.js?' + Math.round(Math.random() * 1000000); if ( ! a.URL.match(/screen\=overview_villages\&mode\=combined/i)) {window.location.search = 'screen=overview_villages&mode=combined' + '&' + String(a.URL.match(/[ \&\?]t\=\d+/i)).replace(/[\?\&]/, ''); return false; } if (a.getElementById(n)) {return false; } var b = a.createElement('script'); b.id = n; b.type = 'text/javascript'; b.src = u; a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b); } catch (o) {alert('Error: ' + String(o.message || o)); } } c(); void (0);
 

DeletedUser

Vendég
Amikor feltöltötted nekem is működött, de azóta újra ugyan az a hiba, hogy azt a falut teszi be célpontnak amelyikből a scriptet futtatom....
 

DeletedUser17017

Vendég
Csak egy javaslat :p

Véleményem szerint az összes scriptet be kéne szüntetni, majd betiltani.

Maradna az alap-Tömeges Kiképzés, és a nyersi összehordó ,meg a sereg összehordó és az Akadémián a tömeges érmeveretés.
Ezek mint a Prémium fiók hozzátartozói

A többi script már mind okot ad csalásokra ill. automatizációra.
szerintem.

Így lassan vissza lehetne kanyarodni az old style-féle klánháborúhoz ahol még azok voltak a "jó játékosok" akik e nélkűl a mankó nélkűl is tudtak játszani.
 

DeletedUser

Vendég
Falu sorbarendező. (koordi szerint szeretném) Nekem nemhogy úgy, de sehogyse működik. Miért?
 

DeletedUser16510

Vendég
Falu sorbarendező. (koordi szerint szeretném) Nekem nemhogy úgy, de sehogyse működik. Miért?

Szia.

Egy linket tudnál mutatni a scripthez? Mert akkor rögtön tudnám, hogy konkrétan melyik nem jó, és meg tudnám nézni.

Iron
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Hol találom meg a gyorsgombokhoz az épületek "scriptjét/linkjét"? Például a raktár meg egyebek, ha értitek mire gondolok :)
 

DeletedUser

Vendég

Erről van már valami hír?
Egyébként ha jól sejtem, hogy az lehet a probléma, hogy ez változat az ATW szerveren elhelyezett külső scriptet használna. Ezen szolgáltató amugy pedig mindig is megbizhatatlan volt és előszeretettel törli azt ami neki nem hoz pénzt. Viszont anno ez a script működött egy régebbi változatban, az viszont meg a fórumról tünt el.
Szóval az is lehet megoldás lehetne, hogy ha valaki még használja valamelyik régi változatát az eljuttatná a supportra, hogy kicseréljék.

Remélem azzal a tanáccsal nem sértek semmi fórumos szabályt, de megjegyzem, ha valaki scriptet ír, keressen egy ténylegesen ingyenes társzolgáltatót, de legfőképp olvassa el a szolgáltatási feltételeket, mivel az ATW feltételei közt is szerepel, hogy az ingyenes tárhelyeket ott nem lehet használni adattárolásra, illetve nem lehet rajtuk olyan honlapot, scriptet vagy honlap részleteket elhelyezni, amelyeket más tárhelyeken futó alkalmazások hivnak vagy, vagy vica versa az ATW tárhelyén futó alkalmazás nem irányíthat át, vagy hívhat meg más tárhelyen futó alkalmazást, adatot. Ergo ha valaki ide teszi az ilyesmit azt előbb-utóbb törölni fogják, és ez lesz az eredmény.

Azt nem is merem javasolni a supportnak, de lehet megérne egy próbát és sok ilyen eset elkerülhető lenne, hogy ha esetleg az ilyen scriptek számára az Inno biztosítana valami tárhelyszerüt ahol biztonságban lennének a gondos és sokszor hetek/hónapok munkájával megírt scriptek, és ezzel legalább ez a hibalehetőség ki lenne zárva. Persze tudom, hogy ez a javaslatom valószínűleg teljességgel kivitelezhetetlen.
 

DeletedUser16510

Vendég
Erről van már valami hír?
Egyébként ha jól sejtem, hogy az lehet a probléma, hogy ez változat az ATW szerveren elhelyezett külső scriptet használna. Ezen szolgáltató amugy pedig mindig is megbizhatatlan volt és előszeretettel törli azt ami neki nem hoz pénzt. Viszont anno ez a script működött egy régebbi változatban, az viszont meg a fórumról tünt el.
Szóval az is lehet megoldás lehetne, hogy ha valaki még használja valamelyik régi változatát az eljuttatná a supportra, hogy kicseréljék.

Remélem azzal a tanáccsal nem sértek semmi fórumos szabályt, de megjegyzem, ha valaki scriptet ír, keressen egy ténylegesen ingyenes társzolgáltatót, de legfőképp olvassa el a szolgáltatási feltételeket, mivel az ATW feltételei közt is szerepel, hogy az ingyenes tárhelyeket ott nem lehet használni adattárolásra, illetve nem lehet rajtuk olyan honlapot, scriptet vagy honlap részleteket elhelyezni, amelyeket más tárhelyeken futó alkalmazások hivnak vagy, vagy vica versa az ATW tárhelyén futó alkalmazás nem irányíthat át, vagy hívhat meg más tárhelyen futó alkalmazást, adatot. Ergo ha valaki ide teszi az ilyesmit azt előbb-utóbb törölni fogják, és ez lesz az eredmény.

Azt nem is merem javasolni a supportnak, de lehet megérne egy próbát és sok ilyen eset elkerülhető lenne, hogy ha esetleg az ilyen scriptek számára az Inno biztosítana valami tárhelyszerüt ahol biztonságban lennének a gondos és sokszor hetek/hónapok munkájával megírt scriptek, és ezzel legalább ez a hibalehetőség ki lenne zárva. Persze tudom, hogy ez a javaslatom valószínűleg teljességgel kivitelezhetetlen.

Van valami hír. Véletlenszerűen hibajelenséget produkál, hol jó, hol nem. Úgy döntöttünk, hogy erre egy saját scriptet írok, mivel annak a karbantartása sokkal egyszerűbb, fejlesztése úgyszintén. Valószínűleg így is előbb lesz kész, mintha ennek a scriptnek a mélylélektanát megpróbálnánk megfejteni (48kB kód).

Addig próbáld meg ezzel a kóddal használni, mert más tárhelyről fut.
[SPOIL]
Kód beillesztése:
javascript:var win=(window.frames.length>0)?window.main:window;
if(win.game_data.screen=='overview_villages'){
	var vScript={
		URLs:['https://dl.dropboxusercontent.com/s/kq3mot70bzsnd7k/sorter2.js'],
		id:'fnOverviewSorter',
		config:{},
		action:function(){
			win[vScript.id](vScript.config);
		},
		runOnce:true
	};

	/* === GENERIC === */

	vScript.name         = 'Launcher';
	vScript.author       = { name: 'Thor' };
	vScript.version      = '1.00';
	vScript.timeoutMS    = 3000;
	vScript.debugEnabled = false;
	var blResearch       = false;
	
	$(document).ready(function() {
		function fnDebugLog(msg) {
			if(!vScript.debugEnabled) {
				return;
			}
			$('body').append(msg);
		}
		
		var isLoaded=false;
		var ii=0;
		
		function fnEmbedScript() {
			if(isLoaded) {
				return;
			}
			
			if(ii>=vScript.URLs.length) {
				fnDebugLog('<span style="color:red;">(Hiba)</span><br/><span style="color:red;"><B>Hiba: </B>No available hosts.<br/><br/>');
				return;
			}
			
			fnDebugLog(((ii>0)?'<span style="color:red;">(Fail)</span><br/>':'')+'<B>Betöltés: </B>'+vScript.URLs[ii]+' ... ');
			
			$.getScript(vScript.URLs[ii]+'?'+Math.round(Math.random()*1000000), function() {
				if(isLoaded){
					return;
				}
				
				isLoaded = true;
				
				fnDebugLog('<span style="color:green;">(OK)</span><br/>');
				fnDebugLog('<span style="color:blue;">Executing...</span><br/><br/>');
				
				setTimeout(function(a,b) {
					vScript.action();
				},200);
			});
			
			ii++;
			
			if(!isLoaded) {
				setTimeout(function(a,b){
					fnEmbedScript();
				}, vScript.timeoutMS);
			}
		}
		if(win[vScript.id]) {
			if(!vScript.runOnce) {
				fnDebugLog('<span style="color:blue;  ">Executing...</span><br/><br/>');
				vScript.action();
			}
		} else {
			fnDebugLog('<span style="color:blue;text-decoration:underline;"> </span><br/>');
			fnEmbedScript();
		}
	});
} else {
	alert("A script csak az áttekintéseknél működik.\nUgrás az áttekintésekhez...");
	self.location=win.game_data.link_base_pure.replace(/screen\=\w*/i,"screen=overview_villages")
}
void(0);
[/SPOIL]


A tanácsadással semmilyen szabályt nem sértesz, legfeljebb hasznos ötletekkel látsz el minket.:)
 

DeletedUser

Vendég
Szia Ironfist!

Köszönöm a scriptet. Ugytűnik ez jó lesz, mégha esetleg átmeneti is. :) Ha pedig a tanáccsal vagy javaslattal jó ötletet adtam vagy segítettem, akkor szivesen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A atw-n lévő scriptek a későbbiekben már nem fognak futni, mivel a tárhelyet felszámoltuk. Ha ilyen scripttel találkoztok, kérjük jelezzétek, hogy frissíthessük a linket. [/COLOR]
 

DeletedUser4737

Vendég
Az automata ajánlat tevő a frissités óta ne müködik


javascript:
var tavolsag = 10; /*Milyen messze mehetnek a kereskedők*/
var ar = 1000; /* Mennyiért adod az árut */
var doc=document;if(window.frames.length>0){doc=window.main.document}var url=document.URL;var start=url.indexOf("village");var end=url.indexOf("%26",start);var id;if(end>0){id=url.substring(start,end)}else{id=url.substring(start)}if(url.indexOf("screen=market")==-1||url.indexOf("mode=own_offer")==-1){location.search="?screen=market&mode=own_offer&"+id}else{var capacity=Data.Trader.amount;var wood=new Number($("#wood").text());var clay=new Number($("#stone").text());var iron=new Number($("#iron").text());var f=$("form")[1];forms=doc.getElementsByTagName("form");var table="";for(i=0;i<forms.length&&table=="";i++){if(forms.action.indexOf("action=modify_offers")!=-1){table=forms.getElementsByTagName("table")[0]}}for(i=1;table!=""&&i<table.rows.length-1;i++){child=table.rows.cells[1].childNodes;res=child[0].title;num="";for(j=0;j<child.length;j++){value=child[j].nodeValue;if(value!=null){num+=value}}num=num.substring(0,num.length-1);num*=new Number(table.rows.cells[2].innerHTML);if(res=="Wood"){wood+=num}else if(res=="Clay"){clay+=num}else if(res=="Iron"){iron+=num}}f.elements[1].checked=wood>clay&&wood>iron;f.elements[2].checked=clay>wood&&clay>iron;f.elements[3].checked=iron>clay&&iron>wood;f.elements[5].checked=wood<clay&&wood<iron;f.elements[6].checked=clay<wood&&clay<iron;f.elements[7].checked=iron<clay&&iron<wood;wood=Math.round(wood/1e3);clay=Math.round(clay/1e3);iron=Math.round(iron/1e3);offers=Math.max(Math.max(wood,clay),iron)-Math.min(Math.min(wood,clay),iron);offers=Math.round(offers/2);inputs=doc.getElementsByTagName("input");for(i=0;i<inputs.length;i++){if(inputs.value=="Create"){inputs.focus()}}offers=Math.min(offers,capacity);doc.getElementsByName("multi")[0].value=offers;doc.getElementsByName("max_time")[0].value=tavolsag;f.elements[0].value=1e3;f.elements[4].value=ar}void 0
 
Fent