Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Google Chrome (ezt használom leggyakrabban, és a hibát is először itt érzékeltem)
Verzió: 24.0.1312.52

firefox (néha használom a firefoxot, rendszeresen frissítem, és a hiba itt is fennáll)
17.0.1

és most kipróbáltam az alábbi 2 böngészőt amik szintén felvannak telepítve a gépre, de nem használom őket, ezért nem is frissítem rendszeresen, itt is ugyanúgy hibás a script
explorer9
9.0.8112.16421

opera
11.64
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
Tehát valami megoldás a probéma orvoslására?

[COLOR="#6363300"]Teszteltem a scripteket, annyit tudok javasolni, hogy engedélyezd az előugró ablakokat a firefoxban és frissítsd a legújabbra, a többi böngészőben valóban nem működik, de nekem firefox alatt rendben átirányít (a 18-as verziót használom).[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Teszteltem a scripteket, annyit tudok javasolni, hogy engedélyezd az előugró ablakokat a firefoxban és frissítsd a legújabbra, a többi böngészőben valóban nem működik, de nekem firefox alatt rendben átirányít (a 18-as verziót használom).[/COLOR]

Köszönöm, ideiglenesen akkor használom a Firefoxot, amikor ezt a scriptet használom. Viszont várható egy olyan javítása a scriptnek, hogy valamikor esetleg Chrome böngészővel is működjön?
 

DeletedUser16246

Vendég
Köszönöm, ideiglenesen akkor használom a Firefoxot, amikor ezt a scriptet használom. Viszont várható egy olyan javítása a scriptnek, hogy valamikor esetleg Chrome böngészővel is működjön?

[COLOR="#6363300"]Továbbítottam a scriptet javításra, a többi a kollégákon múlik[/COLOR] :)
 

DeletedUser15651

Vendég
Halihóóóó van Script Suppos már... kellene nekem egy segédke, tudnánk alkotti egy globálisan működtethető autómata rendszert :)
 

DeletedUser12803

Vendég
[COLOR="#6363300"]
Szia,
a script a látható falvakat listázza ki a játékosok esetén, viszont ebben figyelembe veszi a minitérképet is. Tehát ha a nagy térképen csak két falut látsz, de a kicsin még ezen kívül rajta van 5, akkor a script 7 falu koordinátáját fogja a végén visszaadni.[/COLOR]

próbáltam. levettem a legkisebb méretre a minitérképet is ,de úgy is rengeteg falut listáz ki a kiválasztott játékos falvaiból.
print screennel csináltam egy képet.
Feketével jelöltem a kiválasztott játékost a térképen.A mini térképen a bal alsó sarokban látható 4 vagy 5 falu,erre kinyomott legalább 50 falut a listán.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16246

Vendég
próbáltam. levettem a legkisebb méretre a minitérképet is ,de úgy is rengeteg falut listáz ki a kiválasztott játékos falvaiból.

[COLOR="#6363300"]Megnézzük egész pontosan hogyan és mi alapján működik, addig is türelmedet kell kérjem.[/COLOR]
 

DeletedUser12803

Vendég
[COLOR="#6363300"]Megnézzük egész pontosan hogyan és mi alapján működik, addig is türelmedet kell kérjem.[/COLOR]

rendben köszi. Közben egy észrevétel,hogy próbáltam a képet feltölteni,de rossz formátumban töltöttem fel (.png) viszont törölni nem tudtam.
 

DeletedUser16246

Vendég
rendben köszi. Közben egy észrevétel,hogy próbáltam a képet feltölteni,de rossz formátumban töltöttem fel (.png) viszont törölni nem tudtam.
[COLOR="#6363300"]
Megkeresem a csatolmányok között és eltávolítom.[/COLOR]
 

DeletedUser16178

Vendég
EZ a nyersiösszehordó script nagyon szuper lett ,pont ilyenre vágytam ! :)

KÖSZI Iron !!! :):):)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Ha valaki megteheti és ért hozzá ránézne a nyersikiegyenlítő scripre hogy a mai frissítés után miért nem működik?
 

DeletedUser16246

Vendég
Sziasztok!

Ha valaki megteheti és ért hozzá ránézne a nyersikiegyenlítő scripre hogy a mai frissítés után miért nem működik?

[COLOR="#6363300"]Szia,
sajnos az egy külső oldalon van elhelyezve, melyet nem mi kezelünk, így lehet a script azon része hibás. Ebben az esetben meg kell várni, amíg frissítik, de megpróbáljuk megkeresni a hibát.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Frissítés előtt működött, tehát gondolom olyan elem került be a frissítéssel vagy épp ki ami kellene hogy a külső oldalra vezessen.
De csak ennyit ír ki.:
Please wait for the page to fully load
 

DeletedUser

Vendég
Ajánlat tevő scriptel ugyan ez a helyzet. Legalábbis azzal amit tudtam használni a prempontért cserélős szerókon. Szal az meg semmit sem csinál. :S
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Sziasztok,
dolgozunk a bejelentett hibás scriptek javításán, addig is az lenne a kérésünk, hogy amennyiben találtok még olyat mely nem működik, itt tudassátok velünk.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Sorba rendező

Üdv!

A sorbarendező srcipt sem működik rendesen. A bejövő támadásoknál használom az ID-ket kiírja ugyan de a kis nyilacska amivel sorba tudnám tenni ID szerint a támadásokat az már nincs ott :(
 
Fent