Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser16510

Vendég
sziasztok szinte minden sript leállt a frissités óta mikor lesznek javitva?

Szia.

Konkrétan kell tudnunk, hogy melyik scirpt nem megy, mert így nem tudunk mit kezdeni a dologgal.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1079264

Vendég
A Nyersikiegyenlítő és a faluátnevező nem működik.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok

Nem régiben kb 1 hónapja figyeltem fel erre a dologra és megszeretném kérdezni tőletek, hogy:

1. Mik is ezek a scriptek?
2. Az alap PF csomagba miért nincs benne?
3. Ha a PF fiókom lejár a scriptek is alapból törlödnek?

egyenlőre ennyi kérdésem lenne. Semmit se tudok a scriptekről csak annyit hogy PF fiók szükséges ahhoz hogy müködjenek.

Lenne olyan kedves valaki és segitene nekem ezt a dolgot megtanulni és felvilágositani erről?

Előre is köszönöm

Szerk: Ezt most találtam meg és olvasom: http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3283-Hogyan-haszn%C3%A1ljuk-a-scripteket

Ha más is hasonló helyzetbe van mint én, ajánlom neki hogy olvassa el.

Mentort még mindig keresek Scriptekkel kapcsolatba
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16510

Vendég
Szia.

Ha lejár a PF, akkor nem törlődnek a scriptek, csak nem tudod őket használni, amíg nem aktiválod újra a prémiumot. Alapból azért nincsenek benne, mert mindenkinek más igényei vannak arra vonatkozóan, hogy mit szeretne használni.
 

DeletedUser

Vendég
Szia IronFist

Olvastam a bónusz falvakkal kapcsolatod scripted leírását.

Az a kérdésem lenne, hogy ezzel a scriptel lehetséges e, hogy konkrét bonusz falu tipusra keresek rá? Ha talál eredményt, akkor a térképen valamilyen szinnél kiemeli az adott bonusz falvakat.

Pl: Csak a mühelyes bónuszfalvakat keresse meg nekem. A keresésnél meg szépen sorba mondaná, hogy melyik van a legközelebb és a legtávolabb vagy a térképen kiemelné nekem azokat a falvakat.

Tehát ez a script tudja e ezt? Vagy egyltalán van ilyen script?

Köszönöm a válaszod
 

DeletedUser16510

Vendég
Szia IronFist

Olvastam a bónusz falvakkal kapcsolatod scripted leírását.

Az a kérdésem lenne, hogy ezzel a scriptel lehetséges e, hogy konkrét bonusz falu tipusra keresek rá? Ha talál eredményt, akkor a térképen valamilyen szinnél kiemeli az adott bonusz falvakat.

Pl: Csak a mühelyes bónuszfalvakat keresse meg nekem. A keresésnél meg szépen sorba mondaná, hogy melyik van a legközelebb és a legtávolabb vagy a térképen kiemelné nekem azokat a falvakat.

Tehát ez a script tudja e ezt? Vagy egyltalán van ilyen script?

Köszönöm a válaszod

Szia.

A script ilyet nem tud, és nem láttam még ehhez hasonlót.

Iron
 

DeletedUser

Vendég
Szia Iron

http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3232-Nyersi-kiegyenl%C3%ADt%C5%91
a nyers
Ezt a scriptek probálgattam elég sokáig és egyszerűen nekem nem írja be a felugró ablakoknál a nyersanyagot. Egy KH-s barátom segitett nekem bennem, mivel neki rendesen fut.

A fórumos leírás alapján is megprobáltam és ott is ugyan az a hiba. Valamiért nem irja be a nyersanyagokat.

Google Chrome és Opera böngészőkbe használtam eddig....

Tudsz valami megoldást rá?
 

DeletedUser17399

Vendég
Nekem a beérkező támadások idejét kiszámító (ahol egyesével idő alapján tudom átnevezni a támadásokat) valamint a tömeges támadás átnevező nem működik a frissítés óta.
Ez így elég egyértelmű, hogy melyik kettőre gondolok?
 

DeletedUser16510

Vendég
Szia Iron

http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3232-Nyersi-kiegyenl%C3%ADt%C5%91
a nyers
Ezt a scriptek probálgattam elég sokáig és egyszerűen nekem nem írja be a felugró ablakoknál a nyersanyagot. Egy KH-s barátom segitett nekem bennem, mivel neki rendesen fut.

A fórumos leírás alapján is megprobáltam és ott is ugyan az a hiba. Valamiért nem irja be a nyersanyagokat.

Google Chrome és Opera böngészőkbe használtam eddig....

Tudsz valami megoldást rá?

Szia.

A nyersikiegyenlítőnek működnie kell.

Nekem a beérkező támadások idejét kiszámító (ahol egyesével idő alapján tudom átnevezni a támadásokat) valamint a tömeges támadás átnevező nem működik a frissítés óta.
Ez így elég egyértelmű, hogy melyik kettőre gondolok?

http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3430-T%C3%B6meges-bej%C3%B6v%C5%91-%C3%A1tnevez%C5%91
A tömeges bejövő átnevezőt pár napja javítottam.

A másik scriptet nem ismerem, be tudnád linkelni?
 

DeletedUser17399

Vendég
Szia.

A másik scriptet nem ismerem, be tudnád linkelni?

Kód beillesztése:
javascript:function labelAttack(){function e(e){return new RegExp("{"+e+"}","ig")}function t(){var e=new XMLHttpRequest;var t="http://"+window.location.hostname+"/interface.php?func=get_config";e.open("GET",t,0);e.send(null);if(e.status==200)return e.responseXML;alert("Error executing XMLHttpRequest call to get Config!")}function r(e){return/(.*?)\s\(((\d+)\|(\d+))\)/i.exec(e)}function i(e){theInt=parseInt(e,10);return theInt>9?theInt:"0"+theInt}function s(e,t){return e.getElementsByTagName(t)}function o(e){return e.innerHTML}function u(e){return o(s(e,"a")[0])}function a(){return theTable.insertRow(g++)}function f(e){return newRow.insertCell(e)}function l(e,t){e.innerHTML=t;return e}function c(e){newCell=newRow.appendChild(theDoc.createElement("th"));return l(newCell,e)}function h(e){return i(e/Const3600)+":"+i(e%Const3600/Const60)+":"+i(e%Const60)}function p(e){return parseInt(e,10)}function d(e){arrMs=e.match(/:(\d{3})$/i);if(arrMs){e=e.replace(/:(\d{3})$/i,"")}var t=new Date(e);if(t=="Invalid Date"){var n=e.match(/\b(\d+)\b/ig);n=n.map(p);if(n[2]<2e3){n[2]+=2e3}t=new Date(n[2],n[1]-1,n[0],n[3],n[4],n[5])}if(arrMs){t.setMilliseconds(arrMs[1])}return t}function y(e,t){newInput.value=newInput.value.replace(arrReplace[t],e)}function b(e){intMs=e.getMilliseconds();return i(e.getHours())+":"+i(e.getMinutes())+":"+i(e.getSeconds())+"."+(intMs>99?intMs:"0"+i(intMs))+" "+i(e.getDate())+"/"+i(e.getMonth()+1)}if(typeof theFormat=="undefined"){theFormat="{unit}, {origin}"}arrUnitNames=["Feld","KLov","NLov","Bárdos","KardForgató","Fkos","FN"];arrReplace=["unit","coords","player","distance","sent","duration","arrival","origin","destination","destinationxy"];arrHead=["Unit","Sent","Duration","Name To"];arrValues=arrReplace;arrReplace=arrReplace.map(e);var n=t();theUnitSpeed=n.getElementsByTagName("unit_speed")[0].childNodes[0].nodeValue;theWorldSpeed=n.getElementsByTagName("speed")[0].childNodes[0].nodeValue;theDoc=document;if(window.frames.length>1){theDoc=window.main.document}Const3600=3600;Const60=60;ConstWidth="width";theTable=theDoc.getElementById("edit").parentNode.parentNode.parentNode.parentNode;theTable.removeAttribute(ConstWidth);var v=theTable.rows;var m=v.length;for(g=0;g<m;g++){theRow=v[g];theLength=(arrCells=theRow.cells)?arrCells.length:0;if(theLength){arrCells[theLength-1].colSpan=5-theLength}}arrValues[2]=u(v[1].cells[2]);arrAttack=r(u(v[2].cells[1]));arrTarget=r(u(v[4].cells[1]));arrValues[1]=arrAttack[2];arrValues[7]=arrAttack[0];arrValues[8]=arrTarget[0];arrValues[9]=arrTarget[2];arrValues[6]=typeof v[m-3].cells[1].innerText=="undefined"?v[m-3].cells[1].textContent:v[m-3].cells[1].innerText;dtArrival=d(arrValues[6]);arrValues[6]=b(dtArrival);arrArrivalIn=o(v[6].cells[1]).match(/\d+/ig);msecsArrivalIn=(arrArrivalIn[0]*Const3600+arrArrivalIn[1]*Const60+arrArrivalIn[2]*1)*1e3;theXdiff=arrAttack[3]-arrTarget[3];theYdiff=arrAttack[4]-arrTarget[4];dblDistance=Math.sqrt(theXdiff*theXdiff+theYdiff*theYdiff);arrValues[3]=dblDistance.toFixed(2);var g=m-2;arrElements=s(theTable,"input");theInputButton=arrElements[1];theInputEdit=arrElements[0];theInputEdit.size=Const60;newRow=a();l(f(0),"Távolság:").colSpan=2;l(f(1),arrValues[3]+" Mező").colSpan=2;newRow=a();arrHead.forEach(c);for(theIndex in arrUnitNames){msecsDuration=Math.round([9,10,11,18,22,30,35][theIndex]*Const60*1e3*dblDistance/theWorldSpeed/theUnitSpeed);secsDiff=(msecsDuration-msecsArrivalIn)/1e3;if(secsDiff>0){arrValues[0]=arrUnitNames[theIndex];arrValues[5]=h(msecsDuration/1e3);dtSent=new Date(dtArrival-msecsDuration);arrValues[4]=b(dtSent);newRow=a();l(f(0),arrUnitNames[theIndex]);l(f(1),secsDiff<Const60&&"just now"||secsDiff<Const3600&&Math.floor(secsDiff/Const60)+" mins ago"||h(secsDiff)+" ago");l(f(2),arrValues[5]);newCell=f(3);newButton=newCell.appendChild(theInputButton.cloneNode(true));newInput=newCell.appendChild(theInputEdit.cloneNode(true));newInput.id="I"+theIndex;newInput.value=theFormat;arrValues.forEach(y);newButton.onmousedown=new Function("theInputEdit.value=theDoc.getElementById('I"+theIndex+"').value;")}}}var doc=document;var url=doc.URL;if(url.match("type=other")&&url.match("screen=info_command")){labelAttack()}else{UI.InfoMessage("Menj az átnevezendő támadásra!",3e3,true)}

A fórumon most egyébként nem találtam meg, hátha kód alapján felismeri valaki. (De tuti, hogy innen szedtem le, mást helyet nem is ismerek.) A scritp annyit csinált, hogy a beérkező támadás oldalán, ha a scriptre ráklikkeltem, akkor felajánlotta az indító falu alapján a távolság alapján a lehetséges csapatokat.

Jimmy
 

DeletedUser16510

Vendég
A fórumon most egyébként nem találtam meg, hátha kód alapján felismeri valaki. (De tuti, hogy innen szedtem le, mást helyet nem is ismerek.) A scritp annyit csinált, hogy a beérkező támadás oldalán, ha a scriptre ráklikkeltem, akkor felajánlotta az indító falu alapján a távolság alapján a lehetséges csapatokat.

Jimmy


http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3253-T%C3%A1mad%C3%A1s-%C3%A1tnevez%C5%91-script&p=165456
Ez az, már javítva van.
 

DeletedUser17254

Vendég
Támadt egy ötletem, mivel sehol nem láttam eddig ilyet, gondoltam hasznos is lehet, ha kivitelezhető.

"Tömeges zászló eltávolító" & "Tömeges zászló elhelyező" valami, erre? : )
 

DeletedUser16510

Vendég
Támadt egy ötletem, mivel sehol nem láttam eddig ilyet, gondoltam hasznos is lehet, ha kivitelezhető.

"Tömeges zászló eltávolító" & "Tömeges zászló elhelyező" valami, erre? : )

Nincs megfelelő felület erre, így ezt nem tudjuk kivitelezni.
 

DeletedUser17710

Vendég
Chrome vonat //böngészőkiegészítés

http://www.twscripts.nl/gm-scripts/Timen4Chrome.crx
A letöltés résznél ez fog megjelenni:
[SPOIL]
2014-03-30_090315_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
Klikk a folytatás
[SPOIL]
2014-03-30_090420_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
nyomj egy OK-t, erről itt olvashatsz bővebben:
Más webhelyek bővítményeinek hozzáadása

[SPOIL]
2014-03-30_090858_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
Menj a beállításokhoz!
[SPOIL]
2014-03-30_091016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
Katt a bővítményekhez!
[SPOIL]
2014-03-30_091101_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
Valahogy így nézhet ki, ha vannak bővítméyeid :)
[SPOIL]
2014-03-30_091425_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
A lap alján, vagy a letöltéseid közt előkeresed azt amit letöltöttél és megnyitod a mappát ahol van.
[SPOIL]
2014-03-30_092202_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
A mappában megfogod egérrel és fogd, húzd módszerrel átdobott a chrome bővítményei közé, ezzel telepíted!

teszt:
kiválasztasz egy célpontot és rámész a megtámadására.
[SPOIL]
2014-03-30_092957_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
Gyülekezőhelynél, ha beírta a koordinátát is, felmész a lapfülre és további 3 másolatot készítesz(duplikálsz) erről a lapfülről.
[SPOIL]
2014-03-30_093358_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
Ha kész a négy lapfül, akkor mindegyiken megnyomod a támadás gombot, majd visszamész az első lapfülre.
[SPOIL]
2014-03-30_093122_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

2014-03-30_093151_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

A 4 lapfül mellett fenn a sarokban megjelenik a főnemes ikonja.
[SPOIL]
2014-03-30_093834_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]
Kattints rá nyugodtan, mert a Time gomb megnyomásával tudod elküldeni a vonatot 'egyszerre'.
[SPOIL]
2014-03-30_094118_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

A csapatok elindulnak és 100ms lesz köztük a beérkezés között a különbség csak.


[SPOIL]
2014-03-30_094446_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[/SPOIL]

Ugyanazt a művelet végzi el, mint az opera T-train. Lehet használni?
 

DeletedUser16510

Vendég
Szia.

A módszer használatát nem engedélyezzük, mert kiiktatja az emberi tényezőt a 4 támadás elküldéséből. Az automatizálás pedig nem engedélyezett. Chrome-hoz nézd meg ezt a módszert, mivel ez engedélyezett.
 

DeletedUser

Vendég
Ha nem olyan nagy kérés, akkor a scriptek listájánál, képekkel is illusztrálnátok a script müködési elvét.

Én már nagyon nagyon rég óta szenvedek a nyersi kiegyenlítő scriptel....ebbe kellene segítség

Előre is köszönöm
 

DeletedUser

Vendég
Talált e valaki megoldást a legújabb frissítés miatti szívásra, nevezetesen a fake koordinátát a rendszer automatikusan BB kódra konvertálja.
Ezért fake scriptet nem lehet megosztani fórumban ill levélben, mert átkonvertálja a rendszer.
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Talált e valaki megoldást a legújabb frissítés miatti szívásra, nevezetesen a fake koordinátát a rendszer automatikusan BB kódra konvertálja.
Ezért fake scriptet nem lehet megosztani fórumban ill levélben, mert átkonvertálja a rendszer.

Ha idézed a fórumot vagy exportálod a levelet újra fake formában lesznek ott koordik.
 
Fent