Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Akkor légyszi a levél végén kérdezd meg tőle, hogy miért nem bannolnak ki SENKIT sem emiatt. Köszike! De várom a levelet, átküldheted privátba is ha akarod.


nemzetközin soha nem volt engedélyezett.
soha senki nem volt duálba ne írva.
soha senkinek a adatait nem tárolták mint duál...
de magyaron fel kell ismerje a support a sok duált , triál., föleg csak v69 nézve is ahol a top klánba ott van 3 supporter és nyiltan profilomn a sok triál acc.


Azért az is érdekes hogy valakinek szabválytalan játék ide vagy oda a lényeg el érjen valamit valahol.

Nem tudom utáljam e ezeket vagy sajnáljam.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
aza szitu amikor a duál,triál témát is ragoztuk se neked volt igazad.
de majd holnap megkérdezem a nemzetközis JawJaw megoszthatom e a válaszát erre a kérdésemre.
mivel nekem konkrétan le írta. maximálisan szabálytalan egy fiókba több ember.
mint ahogy ezek a bot , farmolások is ,támadások is és érmézések is.
Az hogy te . és pár ember nem tudja értelmezni a szabályokat vagy nem akarja nem a én bajom.
Viszont nem is csak a én játékom teszitek tönkre.
Bakker te hogy leveleztél jawjaw-al az anyanyelvedet (?) is nehezen értjük meg. Amúgy meg ha mindenki hülyeséget mond te meg vágsz mindent miért nem jelentkezel suppnak? Rakj rendet a csürhébe úgyis ember hiány van mindig ott
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
nemzetközin soha nem volt engedélyezett.
soha senki nem volt duálba ne írva.
soha senkinek a adatait nem tárolták mint duál...
de magyaron fel kell ismerje a support a sok duált , triál., föleg csak v69 nézve is ahol a top klánba ott van 3 supporter és nyiltan profilomn a sok triál acc.


Azért az is érdekes hogy valakinek szabválytalan játék ide vagy oda a lényeg el érjen valamit valahol.

Nem tudom utáljam e ezeket vagy sajnáljam.

Te nem vagy tisztába a fogalmakkal :) Ha felteszed ide, mit írtál a supportnak (a válaszuk nem kell), meg is mondom hogy miért. Írtam most a supportnak, és érdekes, egészen más választ kaptam, megkérdeztem, feltehetem-e ide, ha igen, nemsoká jön a levél ;)
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Bakker te hogy leveleztél jawjaw-al az anyanyelvedet (?) is nehezen értjük meg. Amúgy meg ha mindenki hülyeséget mond te meg vágsz mindent miért nem jelentkezel suppnak? Rakj rendet a csürhébe úgyis ember hiány van mindig ott

nyugodj bele meg lenne ritkitva a ego császárok hada.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
99%-ig biztos vagyok benne, hogy ha írtál a nemzetközi suppnak, a dual szót használtad, ami valóban illegális, mert náluk a multizást jelenti, a dual az, hogy két fiókod van bent a szerveren, a trial az, ha három és így tovább. Angolul az, amire Te gondolsz, az a coplaying, kérdezz rá arra. De várom, hogy mutasd, Te mit írtál nekik, az ő válaszuk nélkül, amit Te írtál, bármikor, engedély nélkül megmutatható, hisz az ő válaszuk nincs benne.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Te nem vagy tisztába a fogalmakkal :) Ha felteszed ide, mit írtál a supportnak (a válaszuk nem kell), meg is mondom hogy miért. Írtam most a supportnak, és érdekes, egészen más választ kaptam, megkérdeztem, feltehetem-e ide, ha igen, nemsoká jön a levél ;)


én nem vagyok tisztába a fogalmakkal xd
na figyelj akkor a nem mit jelent?
vagy hogy titokba tartja?
ne menj bele abba amit le zongoráztunk már. és akkor el menekültél a igazi választól.
amikor értelmes válasz nincs jön a süketelés. meg ja te ilyen buta meg olyan buta vagy.

Amúgy meg le írtam egy barátomnak aki németbe él és az meg fordított.
szóval tudtam komunikálni vele. az meg hogy itt most kapkodok fére nyomok és el küldöm úgy semmit nem jelent.
itt szerintem mindenki vét elég sok hiábát.

nem egyedüli vagyok aki nem helyesen ír.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
@Goal Gero
Nem

Didoooo:
Yapp en gyozelemre jatszok ha jatszok. Aztan ... te fel jossz el viszel 3 falut valakitol meg par barbart aztan ugy fenekbe rugdallak hogy kottazva puffogod hatul a ABC t kifele. Ha fel idegesitesz a nem erteseddel vissza megyek speedre kicsit. (bar meg van active vilagom addig nem nagyon megyek ha nem jon direct fel keres)
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Csak úgy jelzem a co-playing teljesen legális dolog, és fura, hogy pont azoknak akarod megmondani, hogy nem az, akik több szerver óta játszanak ott, és tudják a helyi szabályzatot XD
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
UrpkNpX.png


@Piros Alma, Te jössz.

Coplaying is not illegal per our game rules. However be aware that it is not supported by our team officially so any coplaying is done at your own risk and the support team has no obligation to get involved in case something should go wrong in any way.

Szabad fordítás:

A coplaying (amikor egy fiókban több ember játszik) NEM ILLEGÁLIS a szabályaink szerint. Ugyanakkor oda kell figyelni arra, hogy nem támogatott hivatalosan, így csak a saját felelősségedre menj bele, mert a support nem tud mit kezdeni azzal, ha valami rosszul megy. --> azért nem támogatott, mert nincs nyilvántartva, nem hivatkozhatsz arra, hogy a duáltársad cseszett el valamit, mert tök mindegy, a fiókban ki a bűnös, a fiókot büntetik. Várom a Te leveledet.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
@Goal Gero
Nem

Didoooo:
Yapp en gyozelemre jatszok ha jatszok. Aztan ... te fel jossz el viszel 3 falut valakitol meg par barbart aztan ugy fenekbe rugdallak hogy kottazva puffogod hatul a ABC t kifele. Ha fel idegesitesz a nem erteseddel vissza megyek speedre kicsit. (bar meg van active vilagom addig nem nagyon megyek ha nem jon direct fel keres)
kac kac xd
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
UrpkNpX.png


@Piros Alma, Te jössz.

Coplaying is not illegal per our game rules. However be aware that it is not supported by our team officially so any coplaying is done at your own risk and the support team has no obligation to get involved in case something should go wrong in any way.

Szabad fordítás:

A coplaying (amikor egy fiókban több ember játszik NEM ILLEGÁLIS a szabályaink szerint. Ugyanakkor oda kell figyelni arra, hogy nem támogatott hivatalosan, így csak a saját felelősségedre menj bele, mert a support nem tud mit kezdeni azzal, ha valami rosszul megy. --> azért nem támogatott, mert nincs nyilvántartva, nem hivatkozhatsz arra, hogy a duáltársad cseszett el valamit, mert tök mindegy, a fiókban ki a bűnös, a fiókot büntetik. Várom a Te leveledet.
még NovaLee is le írta nem szabályos.

de én nem teszek be ide semmi levelet addig még erre engedély nincs.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Gondolom akkor nekem most hazudtak, ugye? :))))
ha ugy nézzük nem a szabályzat értelmébe írtak választ ha nem a bevett szokást írta le.
Attól hogy a support sajnos nem bünteti nem szabályos.
hiszen a ÁSZF mindenek felet állna ha. be lenne tartva.
de ezen kár vitatkozni.
az meg le írja pontosan.

  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
  2. 5.6 Amennyiben a felhasználónak felróható okból egy harmadik fél hozzáfér a felhasználó hozzáférési adataihoz és felhatalmazás nélkül használja a fiókot, az InnoGames úgy kezeli a felhasználót, mintha a felhasználó maga járt volna el.
  3. 5.7 Más felhasználó fiókjának használata tilos, kivéve, ha erre a játékszabályok kifejezetten engedélyt adnak (például „fiók-helyettesítés”).
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145
5.6 Amennyiben a felhasználónak felróható okból egy harmadik fél hozzáfér a felhasználó hozzáférési adataihoz és felhatalmazás nélkül használja a fiókot, az InnoGames úgy kezeli a felhasználót, mintha a felhasználó maga járt volna el.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
ugye tudod azt hogy ha ki adod a jelszót és a másik csináll illegált az olyan mint ha te csináltad volna ez arra utal.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
ha ugy nézzük nem a szabályzat értelmébe írtak választ ha nem a bevett szokást írta le.
Attól hogy a support sajnos nem bünteti nem szabályos.
hiszen a ÁSZF mindenek felet állna ha. be lenne tartva.
de ezen kár vitatkozni.
az meg le írja pontosan.

  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
  2. 5.6 Amennyiben a felhasználónak felróható okból egy harmadik fél hozzáfér a felhasználó hozzáférési adataihoz és felhatalmazás nélkül használja a fiókot, az InnoGames úgy kezeli a felhasználót, mintha a felhasználó maga járt volna el.
  3. 5.7 Más felhasználó fiókjának használata tilos, kivéve, ha erre a játékszabályok kifejezetten engedélyt adnak (például „fiók-helyettesítés”).

Jóvan, tehát ha valaki leírja - egy suppos - aki azt mondta, megoszthatom a levelét, hogy hülyeséget beszélsz, akkor egyből nem úgy van, hanem mert ÁSZF, de csak bemásolni tudsz két regulát, de a saját szavaiddal azt se tudod elmondani, hogy milyen időjárás van. De a Te leveled amiben leírják hogy illegális, az persze úgy van, mert azt mondta, amit Te vársz, de sajnos pont nem oszthatod meg, mert még nem válaszoltak rá, miközben nekem az egész levelezés lement írd és mondd nettó 7 perc alatt :) Továbbra is várom a leveled, addig figyelmen kívül hagyom, mit szenvedsz, csak nevetek rajtad, és amíg nem bizonyítod a "saját levelezéseddel" az ellenkezőjét, addig tartom, amit alapból gondolok. várom a leveled :)
 
Fent