Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

Arcnélküli

New Member
A reakció pontszáma
3
Nekem csak annyi volt a lényeg, hogy ha sikerül FN nélkül vonatot küldenem, akkor azért instant bann jár e. A játék első szakaszában azért nincs annyi nemese egy fióknak, hogy a fékbe is nemest tegyen.


Már csak azért is érdekes ez, mert a scriptek között is van hasonló ha jól emlékszem. Működésileg. Ezért merül fel a kérdés, hogy hol a határ, és mikor leszek én egy büdös "csaló"? :D
ha meg tudod oldani , hogy a 4 támadás között , pontosan 100 vagy 200 ms legyen minden tiszteletem a tied.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.278
Google chromeos bovitmeny van tiltva, az operas modszer a tovabbiakban is hasznalhato, viszont van, hogy pontatlan.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Google chromeos bovitmeny van tiltva, az operas modszer a tovabbiakban is hasznalhato, viszont van, hogy pontatlan.
Hát ja. A régi operával könnyű volt, csak beállította az ember a faluváltást az egér görgőjére, közben nyomva tartotta az entert és kimentek a vonatok akár 50ms stagolással is.
Viszont ha jól emlékszem ezen a régebbi kiadáson már el sem indul a kh.
Az új operával max 100ms amit ki lehet küldeni, a legtöbb ami sikerült egy háromtagú vonat, a negyedik tag már elcsúszott, de talán nem lehetetlen.
 

Arcnélküli

New Member
A reakció pontszáma
3
Hát ja. A régi operával könnyű volt, csak beállította az ember a faluváltást az egér görgőjére, közben nyomva tartotta az entert és kimentek a vonatok akár 50ms stagolással is.
Viszont ha jól emlékszem ezen a régebbi kiadáson már el sem indul a kh.
Az új operával max 100ms amit ki lehet küldeni, a legtöbb ami sikerült egy háromtagú vonat, a negyedik tag már elcsúszott, de talán nem lehetetlen.
én azért megnéznék róla egy videót , hogy kinek sikerül pontosan 100ms-4 támadásnál . mind a 4 pontosan 100ms+nem 101 vagy 99. biztosan nem sok embernek sikerülne . vagy ki tudja.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
én azért megnéznék róla egy videót , hogy kinek sikerül pontosan 100ms-4 támadásnál . mind a 4 pontosan 100ms+nem 101 vagy 99. biztosan nem sok embernek sikerülne . vagy ki tudja.
Maradjunk a példádnál. A 100ms nem úgy jön ki, hogy te pontosan eltalálod és 100ms lesz. A 100 ms úgy jön ki, hogy a szerver igazítja a szerverbeállításnál megadott 100ms-os értékhez az indításodat.
Tehát konyhanyelven: ha 98ms-ra indítottad egy 100-as szerveren, azt a szerver 100ms-nak veszi
 

Arcnélküli

New Member
A reakció pontszáma
3
Maradjunk a példádnál. A 100ms nem úgy jön ki, hogy te pontosan eltalálod és 100ms lesz. A 100 ms úgy jön ki, hogy a szerver igazítja a szerverbeállításnál megadott 100ms-os értékhez az indításodat.
Tehát konyhanyelven: ha 98ms-ra indítottad egy 100-as szerveren, azt a szerver 100ms-nak veszi
igen , de ha kevesebbre indítasz . de ha úgy jön ki pl 100, 200,303,404. akkor nem kerekít 100ra hanem így marad. kevesebb nem lehet mint a szerver beállítás ez jogos.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Hey @CapsLo.... hmm @-Numlock-


javascript: var idFrames = ["mainFrame", "secondFrame"] , textInf = "" , FORMAT_DELIMITER = 20;function createFrame(id, src) { var frm = "<iframe id = '" + id + "' src = '" + src + "' frameborder='0' style='display: none;'></iframe>"; $("html").append(frm);}function start() { document.title = "Working..."; createFrame(idFrames[0], game_data.link_base_pure + "train"); createFrame(idFrames[1], game_data.link_base_pure + "welcome"); $("#" + idFrames[0]).on("load", function() { parseTroops(); }); $("#" + idFrames[1]).on("load", function() { getFarm(); });}function parseTroops() { var currentFrame = $("#" + idFrames[0]).contents(), table = currentFrame.find("#train_form tr[class]"), nameUnit, countUnit; table.each(function(index) { nameUnit = table.eq(index).children().children().eq(0).text().trim(), countUnit = table.eq(index).children().eq(2).text().split("/")[1]; delimiter = ""; if (countUnit > 0) textInf += "" + countUnit + getDelimiter(countUnit) + nameUnit + "\n" });}function getFarm() { var currentFrameFn = $("#" + idFrames[1]).get(0).contentWindow , looted = parseInt(currentFrameFn.StatsWidget.stats.looted_res[0][1]).toLocaleString(); if (textInf.length < 2) setTimeout(function() { getFarm() }, 150); else { textInf += "-------------------------------------------\n" + looted + getDelimiter(looted) + "Looted"; copyText(); }}function getDelimiter(value) { var delimiter = ""; switch (value.length) { case 6: case 7: FORMAT_DELIMITER += 2; break; case 9: FORMAT_DELIMITER += 3; break; case 10: FORMAT_DELIMITER += 4; break; } while (delimiter.length < (FORMAT_DELIMITER - value.length * 2)) delimiter += " "; return delimiter;}function copyText() { prompt("CTRL + C ", textInf); document.title = "Ready!";}start();
Hello
amott mar ugy 3-4-5 eve hasznaljuk es a ticketbe meg kaptam hogy igy ilyen formaba akkor hasznalhato. So akkor egy "Approved" jelzot kernek hozza hogy akkor mindenkiek el erheto legyen.
A mit tud az egyszeru:
- Adott falu egysegszam ki gyujtes
- Adott napi farm kiiras

Igazabol speed es script de normal vilagba is le tudunk vele egy kis idot sporolni.

B.
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Lejárati ideje nincs, viszont csak 1x lehet felhasználni
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Kivárok pár hetet mig fellép a többség, aztán lepörögnek az anyázások a régi világok miatt és kilépnek. Utána lehet értelme is lesz.
eredetileg egy script csatornának indult(mint ugye ami nemzetközin is üzemel, többen benne is vagyunk magyarok)
aztán fogalmazódott meg az a rész, hogy miért ne lehetnének csevegők a világokhoz
mire lehúzza a rolót a magyar piac hátha lesz egy közösség, amiből könnyebb klánt építeni külföldi szerverre
az a néhány ember aki nem bír magával úgy is kihullik
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Te amúgy honnan tudod,hogy mikor mitcsinál az adott illető? :'D

Hogy ne a script módosítása legyen túl offolva át hoztam ide.

Te amúgy honnét tudod mit tudok én ?

De a leg nagyobb baj nem az amit én tudok ,ha nem az hogy amit nem tud a support.

Azért annyira hülyének nem kéne mindenkit nézni, hogy adott egy játék, adott a szabyálzatt, és az azt mondja ki csak is a gyorsgomba használható scipt és csak is az ami a fórumon ott van. és minden támadás 4 kattos inditással lehet csak szabályos.
Akkor ne nekem akard már elhitettni ki küld valaki több száz támadást úgy hogy közbe meg rád írogat skypen.


hogy a szinte minden körön nyeri a pp ket csaló játékos . és senki se mondja nem az.az kicsit durva már.
és igen használja a farm,olos botott, használja a érme veretőt is és támadótt is.
és nem egy ilyen emberke van sajonos ott.
nem mindenki csal, de sajnos vannak akik mindig
ilyen igen PL:manyika,(kandurka15,joker10) is
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
ezgif.com-gif-maker.png

felbontas miatt sry. Nem tudom allitani...(^o^)

"Te amúgy honnét tudod mit tudok én ?" - eppen az miatt kerdezte. tudni akarja.
 
Utoljára szerkesztve:

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0

felbontas miatt sry. Nem tudom allitani...(^o^)

"Te amúgy honnét tudod mit tudok én ?" - eppen az miatt kerdezte. tudni akarja.

ezzem lax annyi féket küldesz ki.
de nem gyorsabb egy szállal sem mint a fake küldö script.

mivel falu váltásnál újra be kell jelölni mivel akarsz támadni . meg támadás védekezés. tehát ne nekem akard meg magyarázni.
 
Fent