Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
lb0VP75.jpg
 

Deleted User - 1552411

Vendég
A csalók miatt, ahogyan kb. 2-3 hónapja a shortcut-okat is betiltottak (talán ezt visszavaltoztattak már nem emlékszem). Csak ugye ezzel megint a tisztán jatszokat rakták át a palankon főként . :)
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Ha már tiltott a használata akkor a róla nyitott tèmát is állítsátok át tiltottra...
 

DeletedUser20998

Vendég
Tehát, ha jól értem a továbbiakban akinek sikerül betenni pl 200ms-es szerón a fake vonatot mondjuk így:
08:05:00:000
08:05:00:200
08:05:00:400
08:05:00:600
(FAKE vonat, nemes nélkül)

Akkor az jelenthető, és bannolják?
Mert - amennyiben jól értem - ezzel egyértelművé válik, hogy ez innentől illegális eszközzel/módon valósulhat csak meg.

Véleményem:
Ez egy nagyon gyász döntés volt! De tényleg!
Vegyék be! :D
 

öreg

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.737
Akkor az jelenthető, és bannolják?
Mert - amennyiben jól értem - ezzel egyértelművé válik, hogy ez innentől illegális eszközzel/módon valósulhat csak meg.

Miért lenne csak illegális eszközzel megvalósítható? Operával pofon egyszerűen ki lehet küldeni egy fake vonatot...
 

DeletedUser20998

Vendég
Régebben azon is variáltak nem? Valami emlékfoszlányaim vannak róla :D

S mi különbség akkor a kettő közt? Mármint miért lehet ezt, azt meg nem, ha a végeredmény ugyan az? Hogy szűrik ki a "gonoszakat"? :D

Mondjuk az angolom egyenlő kb a nullával, lehet átsiklottam valami fölött. Mi lenne a lényege ennek az egésznek akkor? Valaki leírná légyszíves holmi magyar nyelven is!? :/
 

DeletedUser20998

Vendég
De az operás megoldásban ez nincs benne, vágom. Hiszen ott a parancs elküldésekor amúgy is fókusz van a gombon. Oké, felfogtam! :D

Viszont hogy lehet ezzel visszaélni? Vagy hogyan szűrik ki azokat akik továbbra is ilyet használnak? És mi volt az a kiskapu, amit ez által kihasználtak, hogy be kellett tiltani?
 

-Numlock-

Brit tudós
A reakció pontszáma
583
De az operás megoldásban ez nincs benne, vágom. Hiszen ott a parancs elküldésekor amúgy is fókusz van a gombon. Oké, felfogtam! :D

Viszont hogy lehet ezzel visszaélni? Vagy hogyan szűrik ki azokat akik továbbra is ilyet használnak? És mi volt az a kiskapu, amit ez által kihasználtak, hogy be kellett tiltani?
ezt le kellene tesztelni valakinek xd
 

DeletedUser20998

Vendég
Minek fakevonat a jobbak igazit kuldenek
Nekem csak annyi volt a lényeg, hogy ha sikerül FN nélkül vonatot küldenem, akkor azért instant bann jár e. A játék első szakaszában azért nincs annyi nemese egy fióknak, hogy a fékbe is nemest tegyen.

ezt le kellene tesztelni valakinek xd
Már csak azért is érdekes ez, mert a scriptek között is van hasonló ha jól emlékszem. Működésileg. Ezért merül fel a kérdés, hogy hol a határ, és mikor leszek én egy büdös "csaló"? :D
 

Arcnélküli

New Member
A reakció pontszáma
3
Tehát, ha jól értem a továbbiakban akinek sikerül betenni pl 200ms-es szerón a fake vonatot mondjuk így:
08:05:00:000
08:05:00:200
08:05:00:400
08:05:00:600
(FAKE vonat, nemes nélkül)

Akkor az jelenthető, és bannolják?
Mert - amennyiben jól értem - ezzel egyértelművé válik, hogy ez innentől illegális eszközzel/módon valósulhat csak meg.

Véleményem:
Ez egy nagyon gyász döntés volt! De tényleg!
Vegyék be! :D
de hogy bannolják ma találkoztam 100ms -es támadással
265,365,465,565.
ez volt a support válasza :

Kedves Arcnélküli,

Szia. Fake vonatok küldése nem ütközik a játékszabállyal.

Üdvözlettel,
DavidFX
Game Support
Fórum | Facebook Csoport
 
Fent