Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ha csinalsz ilyen sablont nem kell ki jelolni csak 1x. Igaz valtasnal kell megint allitani az ugy 1-2 sec. DE: ezzel ki lehet kuldeni percenkent 100 vagy 150 tamadast (nekem kb amit most raktam ossze gepen) foleg ha a fake limit nem active. Mire le cimkezel 10 et indul 50 plus.
Probald ki. En rajtad ezt nyomtam anno. Sok fake azt mire mennek a nukellak meg minding csak cimkezel
:D
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Ha csinalsz ilyen sablont nem kell ki jelolni csak 1x. Igaz valtasnal kell megint allitani az ugy 1-2 sec. DE: ezzel ki lehet kuldeni percenkent 100 vagy 150 tamadast (nekem kb amit most raktam ossze gepen) foleg ha a fake limit nem active. Mire le cimkezel 10 et indul 50 plus.
Probald ki. En rajtad ezt nyomtam anno. Sok fake azt mire mennek a nukellak meg minding csak cimkezel
:D
ki lehet féket inditani de nem külön faluról külön falura.
Ahhoz ez a gyors támadási lehetőség semmit érő.
a fake küldövel gyorsabban lehet ki küldeni9, de 4 kattos egy támadás.
szóvel nekem ne magyaráza be senki ki küld 1 perc alatt 300-400 támadást és közbe meg foilyamat írogat skypen és küldözgeti a levelet el.
Ennyire hülyének ne nézetek már minket.
na meg látszik a rakin hogy érmézve van ., de nem védi be a nemes elé a falut. majd reggel felébred ide jönn és el kezdi a dumát nyomni.
Igen is illagális coccot használ a manyika is és mér páran.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
én is anno igy küldtem rád 800 nuket :'D
elkezdted védeni az első 40 faludat utána meg meguntad és elkezdtél irogatni nekem hogy ne csaljak már :'D
nem értem mit sírsz ennyire mint egy budás kifli, menj brazilra úgy is mindig őket istenitetted. Hidd el itt senkinek se hiányzonál :)
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
én is anno igy küldtem rád 800 nuket :'D
elkezdted védeni az első 40 faludat utána meg meguntad és elkezdtél irogatni nekem hogy ne csaljak már :'D
nem értem mit sírsz ennyire mint egy budás kifli, menj brazilra úgy is mindig őket istenitetted. Hidd el itt senkinek se hiányzonál :)
nem igazán érted azt sem amit írok. a speed szégyene agy xd
én itt külön faluról beszélek nem agyon fékelni valakit. azt egy idióta is tudja.

800 ? és nukk xd
életedbe nem volt annyi falud speeden hogy ki tudj küldeni 800 féket sem nem hogy nukot xd
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1524758

Vendég
Volt már bőven annyi falum , ja és nem n10 es kezdéssel mint ahogy neked :'D
és igen, én nem 1 faluból való támadásról beszéltem, hanem külön 800 faluról :) kb 3 dolgom volt 2 klikk és 1 enter lenyomás ,ez kb fél tized mp se volt. szóval igen, lehet kiküldeni gyorsan támadokat, csak kell egy kis felkészülés rá :)
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Volt már bőven annyi falum , ja és nem n10 es kezdéssel mint ahogy neked :'D
és igen, én nem 1 faluból való támadásról beszéltem, hanem külön 800 faluról :) kb 3 dolgom volt 2 klikk és 1 enter lenyomás ,ez kb fél tized mp se volt. szóval igen, lehet kiküldeni gyorsan támadokat, csak kell egy kis felkészülés rá :)
ezt max te hiszed el senki más .
egy A gomb nyomással is 100 kém támadás is 23 mp alatt megy ki egy faluról a farmkezelőben.
és neked 800 falud xd soha nem volt. de nem is lesz speeden.
ami azt illeti aki speeden annyit fékel mint ti az játszani se tud.


és mivel a ilyen véleménye nem igazán érdekel fog meg a haverod ls menjetek rivibe egymásnak tenni a fejetek xd
vagy kérjetek ki a trófea miatt vagy 1000 magán kört egymás ellen.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Jaja, pont a brazilok nem csalnak, ott a legtisztább a játék!!!
A barazilok is csalnak, de ott ha valakit ki bannolnak azonnal barbát lesz semmi perc alatt.
Itt meg használja a illegális, farmolot, érmézőt. támadott és sablon üzi jönn semmi más.
pedig nincs olyan egyszere levelezen is és támadjon is.
videó felvételem volt arról támadás közbe írogatott folyamat., csak úgy ugrát fel a skype hogy írt a kandurka.

söt pontosan le írta hogy eszébe nincs itt rohadni annyit ezért csal és kész.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
IMG_20220504_130221.jpg

Kicsit tobb mint 800 falu neki is

De script re vissza
Csinald amit irtam az mukodni fog.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
jé találtál egy olyan kört xd

egy önök kérték körön xd

Falukialakítás: N7 körön xd

#4136 Hux - Önök kérték...​

Kezdés:jún. 17,2020 12:00
Vége:jún. 21,2020 22:00
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
jé találtál egy olyan kört xd

egy önök kérték körön xd

Falukialakítás: N7 körön xd

#4136 Hux - Önök kérték...​

Kezdés:jún. 17,2020 12:00
Vége:jún. 21,2020 22:00
De amúgy most komolyan kérdezem,és minden féle rossz szándék nélkül..
Te nem unod még ezt?Mindig elő bújsz,lecsalózol mindenkit,igazságot szeretnél amiből semmi nem lesz,és duzzogva eltűnsz egy időre.
Mindenki tudja,hogy létezik az az anomália amit leírtál,mondjuk én nem játszom speeden,így nemtudom,hogy ott van e,de igazából aki egy sokszor pár órás körön ilyeneket csinál az elég Balf*sz lehet,meg amúgy nemhiszem az igazat megvallva,hogy használná,mert nevetséges PP nyereményért nem éri meg kockáztatni :D(szerintem)
Fogadd végre el,hogy ez van Bailey.cicám(leszel a csajom Bailey?) leírt egy módszert,hogy hogyan csinálhatod,inkább tanulj te is,mint hogy mert valaki jobb egyből csalót kiabálsz,minden játékban amivel emberek játszanak lesznek csalók,voltak is,vannak is.Fogadd el,és ne járasd magad le többször.Ha nem tetszik ne játsz,ha pedig mindenképp úgy érzed ezt csinálják szerezte be te is,aztán kiderül,hogy észre veszik e vagy nem :D
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
De amúgy most komolyan kérdezem,és minden féle rossz szándék nélkül..
Te nem unod még ezt?Mindig elő bújsz,lecsalózol mindenkit,igazságot szeretnél amiből semmi nem lesz,és duzzogva eltűnsz egy időre.
Mindenki tudja,hogy létezik az az anomália amit leírtál,mondjuk én nem játszom speeden,így nemtudom,hogy ott van e,de igazából aki egy sokszor pár órás körön ilyeneket csinál az elég Balf*sz lehet,meg amúgy nemhiszem az igazat megvallva,hogy használná,mert nevetséges PP nyereményért nem éri meg kockáztatni :D(szerintem)
Fogadd végre el,hogy ez van Bailey.cicám(leszel a csajom Bailey?) leírt egy módszert,hogy hogyan csinálhatod,inkább tanulj te is,mint hogy mert valaki jobb egyből csalót kiabálsz,minden játékban amivel emberek játszanak lesznek csalók,voltak is,vannak is.Fogadd el,és ne járasd magad le többször.Ha nem tetszik ne játsz,ha pedig mindenképp úgy érzed ezt csinálják szerezte be te is,aztán kiderül,hogy észre veszik e vagy nem :D

Aki le jársa magát az te vagy am,ikor fiúnak írod cicám xd
miléna akkor volt cicám mikor .....
Amúgy amit le írt ismerem.

És mivel rám támadott 200 fake 4 nukk xd tudom jól medfdig tartott neki.
Ha nem speedezel ne szólj bele.
mert azon a pár emberen kívül több ember érdeke lenne mint hiszed hogy végre a ilyen kandurka féléket el tüntesse a support.
ja és a cicád is jelenentette már xd
söt a kanku is , söt elég sokan jelentették mnár, ami nem azt jelenti nem csal ha nem egészen mást.


fizikai képtelen ség több száz támadást ki küldeni külön faluról külön falura közbe levelezn i ennyi idő alatt amit ép kandurka ki tol.
ja és jogunk van a saját pénzünkért idönkért meg kapni a becsületes játék lehetőséget.

Amúgy nem tudom észre veted e aki ezt nem tisztli annak a véleménye nálam egyelő a 0 val.

a cicád is a trófeáért volt jelen speeden hogy tudjon egozni.
egy duálos accal ami szintén tilos.
, supportot mamizvca ami szintén tilos. ja és be csapva mert ő miléna és saját magának adta át a fiókot ami szintén tilos.

Aki egy játékba ennyi szabályt ami itt van nem tud be tzartani az a való világba se tudja.

Aki unja az ne olvassa amit írok.
köszönöm.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Nembaj,válogasson az aki megteheti
xd
ép az hogy neked arra ahogy látom nincs lehetőséged.
csak itt veritek magatokat.

de még mindig az a kérdés olyan leggális script van e ami ki9 tud küldeni akár 1 perc alatt is 400-500 támadást ., miközbe a emberke kocsit vezet vagy ép írogat levelek sokaságát skypen?
vagy a érméző. illegál farmoló bot?
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
xd
ép az hogy neked arra ahogy látom nincs lehetőséged.
csak itt veritek magatokat.

de még mindig az a kérdés olyan leggális script van e ami ki9 tud küldeni akár 1 perc alatt is 400-500 támadást ., miközbe a emberke kocsit vezet vagy ép írogat levelek sokaságát skypen?
vagy a érméző. illegál farmoló bot?
Kérdésedre a válasz:nincs
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
akkor vajon még is miért van jelen speeden?
több ember jelenti minden körön.
mit keres még ott az aki ilyet használ?
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Ne kövesd el az én hibám, ne menj bele :D Nem fogsz szabadulni innen.
aza szitu amikor a duál,triál témát is ragoztuk se neked volt igazad.
de majd holnap megkérdezem a nemzetközis JawJaw megoszthatom e a válaszát erre a kérdésemre.
mivel nekem konkrétan le írta. maximálisan szabálytalan egy fiókba több ember.
mint ahogy ezek a bot , farmolások is ,támadások is és érmézések is.
Az hogy te . és pár ember nem tudja értelmezni a szabályokat vagy nem akarja nem a én bajom.
Viszont nem is csak a én játékom teszitek tönkre.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
aza szitu amikor a duál,triál témár is ragoztuk se neked volt igazad.
de majd holnap megkérdezem a nemzetközis JawJaw megoszthatom e a válaszát erre a kérdésemre.
mivel nekem konkrétan le írta. maximálisan szabálytalan egy fiókba több ember.
mint ahogy ezek a bot , farmolások is ,táűmadások is és érmézések is.
Az hogy te . és pár ember nem tudja értelmezni a szabályokat vagy nem akarja nem a én bajom.
Viszont nem is csak a én játékom teszitek tönkre.

Akkor légyszi a levél végén kérdezd meg tőle, hogy miért nem bannolnak ki SENKIT sem emiatt. Köszike! De várom a levelet, átküldheted privátba is ha akarod.
 
Fent