Scriptes csevegő

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
csak hogy a többség érdekeit kéne nézni nem pár tucat egó császárt aki itt éli ki amit a való világba nem tud.
Azért járatod le magad itt és válaszolsz és próbálod a magad hülyeségét ennyire betegesen és elvakultan védeni, mert Te vagy az aki itt éli ki magát ebben a játékban :)) Mi csak jól szórakozunk rajtad.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Hol irja, hogy "nem belépéssel"? A fiók helyettesitést csak egy példának irja. A lényeg, hogy a játékszabály felülirhatja az aszf-et, ezt történik a coplaying esetében.

Te is bemész a különöserdőbe, mint én, és válaszolgatsz neki. Tanuljatok már az én hibámból :D
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Te is bemész a különöserdőbe, mint én, és válaszolgatsz neki. Tanuljatok már az én hibámból :D
Az a különbség, hogy te elhiszed változtathatsz a véleményén. Ez meggyőződésről szól, plusz frusztráció kiadásáról.
"For those who believe, no proof is necessary. For those who don't believe, no proof is possible." - Stuart Chase
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Amúgy hányszor van ez a sztori már lejátszva ? Nem tilos a dual triál ,és amúgy is a mai világban 20millio ipről lépünk az internet csodálatos világával kapcsolatba.Meg nehogy már mert van egy unatkozó munkanélküli anyuka,az aki dolgozik ne játszhasson :D
Megint 20milliószor lerágott csont.
Ildikó és az ÁSZF kalandjai 2674 epizód
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Az a különbség, hogy te elhiszed változtathatsz a véleményén. Ez meggyőződésről szól, plusz frusztráció kiadásáról.
"For those who believe, no proof is necessary. For those who don't believe, no proof is possible." - Stuart Chase

Hát, régen még elhittem, mostmár csak jól szórakozok :D Viszont anyám fikuszát már meggyőztem róla, hogy a coplaying legal, annyiszor hallotta a sztorit.
 

Piros Alma

Member
A reakció pontszáma
0
Hol irja, hogy "nem belépéssel"? A fiók helyettesitést csak egy példának irja. A lényeg, hogy a játékszabály felülirhatja az aszf-et, ezt történik a coplaying esetében.
Amennyiben az ÁSZF, valamint a játékszabályok és játékleírások közt ellentmondás tapasztalható, az ÁSZF az irányadó.

a játék szabály semmiképen nem írhatja felül a ÁSZF et.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
ha nem ismered a szó értelmét javaslom a wikipédia értelmezési szótár segít.

Neked egy jó tanár kellene, aki segít iilyen kérdésekben. Én az ilyen értelmezéseket már alsóban megtanultam. Neked, akinek ovival együtt lehet kb 5 osztálya, nem lep meg, hogy nehézséget okoz.
 
Fent