=SBT= Beszélgetés!

DeletedUser16177

Vendég
Ja elég vicces az RD már most van 4 klánjuk. Bár nem rossz stratégia a tömegklán. Beszednek mindenkit, felhúzzák a falukat a klán belsejében a gyengébbek, utána, ha egyszer is besárgul azt befoglalják. Vagy jön a B verzió megtámadja valaki az illetőt, kirakják RD-ből és befoglalják ők, arra hivatkozva, hogy nem tudja magát megvédeni és ilyen nem kell. Aztán azt veszed észre, hogy maradt 1 klán a 4-ből és mindenki 1 milla fölött van. :D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Ja elég vicces az RD már most van 4 klánjuk. Bár nem rossz stratégia a tömegklán. Beszednek mindenkit, felhúzzák a falukat a klán belsejében a gyengébbek, utána, ha egyszer is besárgul azt befoglalják. Vagy jön a B verzió megtámadja valaki az illetőt, kirakják RD-ből és befoglalják ők, arra hivatkozva, hogy nem tudja magát megvédeni és ilyen nem kell. Aztán azt veszed észre, hogy maradt 1 klán a 4-ből és mindenki 1 milla fölött van. :D

igen, valami ilyesmiről van szó.

Hasonló mondvacsinált okból bontottak velünk szövit(+bepróbálkoztak sok-sok feljelentéssel) és ilyen okból rakták ki Raul20-at is onnan. Azt hiszem tudna mesélni Raul hogy mik mennek ott...

Csak röviden: Beltazor bele lakatolt Raul tamplomába. Raul írt neki, hogy ne. Beltazor mondta, hogy milyen nyomi, meg hogy inkább olvassa el a klánszabályzatot. Raul kiemelte, a szabályzatnak azt a pontját, ami így szól: Egymás templomába nem foglalunk. Ezt elküldte beltazornak és kitették Raul-t az RD-ből.

Sajnos amég gerinc nélkül lehet játszani, addig nem élvezet. De szerintem nem csak annak akivel gerinctelenül bánnak, hanem ezek a testi hiányossággal rendelkező "emberek"-nek sem az.
 

DeletedUser16178

Vendég
Hát az.
Szo-szo ezt a Templomos vitát mindig is pitiáner dolognak tartottam :D
Hogy felnőtt érett emberek,ilyen dolgokon ölre menjenek :D
bár lehet azért látom ezt ilyen nyugisan,mert mint klánvezérnek nekem mindig meg volt adva a tisztelet :rolleyes: Bár én nem is mentem ölre holmi falvakért másokkal....
 

DeletedUser13948

Vendég
Látod ezért nem leszel sose olyan erős klánban mint az RD...

Te 10 emberrel játszanál, ők 250-fős összeszokott bandával játszanak :D



Igen most van kb ennyi taguk, ebből a végére, jobb esetben megmarad 150 +/ uj tgf és kilépések.
Ez mind szép és jó, csak annyi gond lesz vele, hogy csak egy klán nyerhet szervert nem 2.
Márpedig 150 ember vagy több szerintem nagyon de nem fog elférni 1 klánban és mindenki sirni fog, más fog hibáztatni azért mert ő nem nyerhet szervert...mert ilyen a kh új generációja...Csak szervertnyerni akarnak, nem jó csatákat megvivni és élvezni a játékot + kikapcsolodni, hanem minél gyorsabban behuzni a szervert.
Mi V1-en a végjátékról régen nem is hallottunk és nem is akartunk, jól ment a játék mindenki élvezte de itt már nem ez megy ;)


Dark mikor akarsz ujra indulni új szerón, szívesen elmennék veled :D
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Meséljetek még valamit az RD-ről :D Iszom szavaitok. V10-en ugyan külön topik is volt arra, milyenek szemetek vagyunk valójában, de itt most ez is megteszi. ;)
 

DeletedUser16178

Vendég
Nem szemetek,hanem mások :)
hogy mik,azt pár sorral feljebb már megmondták mások :D
 

DeletedUser

Vendég
Meséljetek még valamit az RD-ről :D Iszom szavaitok. V10-en ugyan külön topik is volt arra, milyenek szemetek vagyunk valójában, de itt most ez is megteszi. ;)


Na nem nézek ide 2 napig és kimaradok megint majdnem a dolgokból. :D
Ágica a V10-en én voltam az a topic. :D :D

Amúgy szerintem amit ott veled tett a vezéred az magáért beszél.......és azt, hogy most is ott tolod a bringát az meg......de hagyjuk mert téged és a Legiost nagyon szeretem abból a brigádból.
Ez egy játék és az RD soha sem tud változni előnyére csak a régi nóta, a tömbösítés és a multivitamin.....de ez a feljelentgetős dolog még új nekem tőletek. Látom halatok a korral vagy sokat tanultatok Vigyoritól . :)
Egy biztos az a 20 ember aki az RD az kevés egy szerver nyerésre és itt is az lesz....a többiek akik nincsenek benne ebbe a 20 főben meg sűrűn nézegessenek a hátuk mögé mert bármikor a bizalomkörön kívül találhatják magukat ( bár ez soha sem létezett nekik )...
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Ennél bonyolultabb a helyzet :D Én nem Ágica vagyok, csak Ági, de a Spárta és az RD is az otthonom :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Ja,hogy veled beszéltem :):)

És mint klánvezér azt mondtad a másik témában hogy hülye az aki beleöli az álmait ebbe a játékba .
Mint klánvezértől elég önsebző egy kijelentés ,nem így látod ? :D vagy hogy látod ? :D
Én azt hittem egy klánvezér álma az hogy minél jobb legyen a klánja :rolleyes:
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Nem vagyok sehol klánvezér, csak tanácsadóféle :) Talán pont azért nem, mert egy vezérnek tényleg kicsit jobban bele kell élnie magát a játékba és nem csak magát, de másokat is mozgósítani.
 

DeletedUser

Vendég
Ahol Ági jól érzi magát ott játszik és valószínűleg mindig a legjobb csapatban van :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Ez a lényeg :) A mások mozgósításába én idén belefáradtam :D
 

DeletedUser

Vendég
a taktikájukat megértem, viszont gusztustalannak tartom,

a "mag" RD klánok tagjait a saját céljaira használja fel, s ha már nem tudsz segiteni, mondvacsinált ürüggyel kiraknak, armát kapsz volt klántársaidtól, s ők pedig befoglalnak...

gerinctelen játék, de hatásos egy ideig...

de remélem mások is rájönnek erre RD klánokban!
 

DeletedUser

Vendég
Véd meg magad Ági:)))))))
Nekem speciel semmi bajom az RD-vel pedig én mindig ellenük törpöltem!(V7Triad,V10,stb).
Ilyen a játék!

Igaz én már megkezdtem a v18-ra a gyúrást.
A Klánkonditerembe:)

Azt 8 hónap alatt le kell zárni,mire a szép májusi napsugarak előbújnak.
Remélem villámháború lesz,ehhez viszont 200 százalékon kell tolni a csipet-csapatnak.

Fogják is!Mivel éhesek a sikerre!

=R=
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Nem bánt engem senki, minek védekezzek? :) Kifejtettem már párszor, hogy csak az örök lúzerek emlegetnek a játékba nem illő kifejezéseket. Itt csak taktika, ravaszság, aktivitás játszik szerepet. Szerencsére sokan értik, a többi meg hadd köpködjön!
 

DeletedUser16178

Vendég
Nem bánt engem senki, minek védekezzek? :) Kifejtettem már párszor, hogy csak az örök lúzerek emlegetnek a játékba nem illő kifejezéseket. Itt csak taktika, ravaszság, aktivitás játszik szerepet. Szerencsére sokan értik, a többi meg hadd köpködjön!

Nem tartom nagy ravaszságnak ha a saját társainkat csapjuk be, arra van egy másik szó , és azt úgy hívják : álnokság
 
Fent