=SBT= Beszélgetés!

DeletedUser

Vendég
Kultúrált? Te ezt, akármelyik külsőstől elvárod?:D Ne is álmodj róla!:D

Azért valamit ide firkantok:
Kezdjük, a ~SOD~-al képesek voltatok szövit kötni??:confused::confused:
Am jónak tűntök még az elején, de nem kérdéses számomra, hogy megfogtok bukni. Eléggé sokadik próbálkozás már ez... És attól, hogy körülödted van egy rakat jó játékos és egy rakat gazdag noob, attól még nem csináltál jó klánt!:cool:
Majd pár hét/hónap múlva biztos több véleményt fogtok kapni.:)
 

DeletedUser

Vendég
Azért ez egy picit erős volt /mármint a kiemelt rész / nem ??

Igazad van hogyha nyitotta akkor bárki beleszólhat !! na de ez akkor most CSAK a ti fórumotok???!!!! mert akkor bocsi hogy ideírtam ,ja tényleg tőled kell kérdeznem hogy írhatok ide ??

Nem tőlem hanem Darky-tól. :)
 

DeletedUser

Vendég
A Satöbbi klán dübörög :D Head,már szerintem a betege vagy a bizonyítgatásnak,de valahogy mindig elesel.Bizony-bizony megesik,hogy a kígyó is elesik :D
 

DeletedUser

Vendég
Kultúrált? Te ezt, akármelyik külsőstől elvárod?:D Ne is álmodj róla!:D

Azért valamit ide firkantok:
Kezdjük, a ~SOD~-al képesek voltatok szövit kötni??:confused::confused:

Ne állíts már valótlant!!
Mert ki is írták ezt: DIPLOMÁCIA: EGYELŐRE NINCS! Nem értitek? :D
 

DeletedUser12157

Vendég
Most szeretném ha az ilyen negatív kommentelők jól figyelnének, ugyanis többször nem fogom elmondani!

Mi nem ítélünk el senkit ezen a szerveren, bármennyiszer is csinált már klánt, bármennyiszer is kezdte már újra, mert az az Ő dolga!
Felesleges 1 hónap után következtetéseket levonni, főleg hogy nagyobb háborúk még nem is voltak...

Te aztán okos vagy... :eek:
Rakat gazdag noob?
Ennyire tudod ki mennyit keres a való életben?
Ember, gondolkozz mielőtt mondasz valamit!

A klánunkba olyan embereket hívtunk akik úgy érezzük tudnak bizonyítani, ha nem is mind vérprofi (egyáltalán ki számít profinak? mitől lesz valaki profi?) de vevők a tudásra, így amit Mi tudunk azt megosztjuk Velük.
Foglalkozunk (amennyiben akarják) a tagjaink valóbeli élet problémáival is, meghallgatjuk Őket, és ha tudunk segítünk, stb...
Barátságokat kötünk, ezzel is még jobban megszilárdítva az összetartást, hisz kitudja meddig leszünk ezen a szerveren, nem árt jobban megismerni egymást.

Mi ismerjük a játékosainkat, lassan kialakul mindenkiről egy halvány kép, ami lehetőleg erősödni fog, de már most elmondhatom hogy a klán nagy százalékával megvagyunk elégedve.

És itt vége is a mondandómnak, mert úgy is lesznek kötekedők.

Nyugodtan offoljatok, jósoljatok, miegyéb, de Mi addig is inkább játszunk!

HS
 

DeletedUser12157

Vendég
Ne állíts már valótlant!!
Mert ki is írták ezt: DIPLOMÁCIA: EGYELŐRE NINCS! Nem értitek? :D

Van fontosabb dolgunk is mint sem egyből átírni a profilt.

Úgy tudtam jóban vagyunk, de ez a kötekedésed az ellenkezőjét mutatja.
 

DeletedUser16098

Vendég
Erős klán vagytok ez nyilvánvaló ,én bele is kóstoltam :rolleyes: de ez még az eleje volt ,és kitudja melyik klán lesz a nyertes :D
 

DeletedUser

Vendég
Van fontosabb dolgunk is mint sem egyből átírni a profilt.

Úgy tudtam jóban vagyunk, de ez a kötekedésed az ellenkezőjét mutatja.

Na várj, mert kizökkentem a jelenből...
Azért mert ebbe a topicba beírtakra néha reagálok ami neked nem tetszik akkor már nem vagyunk jóban?
Akkor azokat a támadásokat amiket ti a klánom ellen követtetek el az is azt mutatja, hogy nem vagy jóban velem? :confused::confused:
 

DeletedUser16096

Vendég
Na az off profik :D
Szellemi szint megint csak tombol......
Ne vitatkozzatok srácok a csökkent értelmiséggel mert esélytelenek vagyunk a rutinjukkal szembe (hoppá ha jólszámoltam 4-5 supportkedvenc tisztelt meg minket azaz minimum 4-5 hét bannolás ezért)
De hagyjuk ők az okosabbak és ez az ő birodalmuk.
Villogjatok mint Csernobil az értelem sugárzik........
OFFOLÁS INDULHAT!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
Mi nem ítélünk el senkit ezen a szerveren, bármennyiszer is csinált már klánt, bármennyiszer is kezdte már újra, mert az az Ő dolga!
Felesleges 1 hónap után következtetéseket levonni, főleg hogy nagyobb háborúk még nem is voltak...



A klánunkba olyan embereket hívtunk akik úgy érezzük tudnak bizonyítani, ha nem is mind vérprofi (egyáltalán ki számít profinak? mitől lesz valaki profi?) de vevők a tudásra, így amit Mi tudunk azt megosztjuk Velük.
Foglalkozunk (amennyiben akarják) a tagjaink valóbeli élet problémáival is, meghallgatjuk Őket, és ha tudunk segítünk, stb...

Mi ismerjük a játékosainkat, lassan kialakul mindenkiről egy halvány kép, ami lehetőleg erősödni fog, de már most elmondhatom hogy a klán nagy százalékával megvagyunk elégedve.



HS

V13-on is ezt próbáltad, nem? Csak éppen sikerült a megsemmisülésbe vezetni az összes félprofi tagotokat :D

Ezen a szerveren sem jósolok nagyobb jövőt ha nem változtattál nagyon sokat a stílusodon.
 

DeletedUser

Vendég
Na az off profik :D
Szellemi szint megint csak tombol......
Ne vitatkozzatok srácok a csökkent értelmiséggel mert esélytelenek vagyunk a rutinjukkal szembe (hoppá ha jólszámoltam 4-5 supportkedvenc tisztelt meg minket azaz minimum 4-5 hét bannolás ezért)
De hagyjuk ők az okosabbak és ez az ő birodalmuk.
Villogjatok mint Csernobil az értelem sugárzik........
OFFOLÁS INDULHAT!!!!!!

Rosszul számoltad.....
Amúgy hogy vagy? Sehogy?
 

DeletedUser

Vendég
Inteligancia? :D Kultúrált viselkedés? :D
A Satöbbi vezérének is tudnia kéne fogadni a kritikát mert ugye van miért kapnia,ő kreálta,és általában egy klánt a vezérével azonosítanak,mivel elvileg ő irányit :) Vagyis ebből következik,hogy az egész klán kapja kaphatja a kritikát,vagy már azt sem szabad? Az is kötekedés?
Na jó néha offos egy kicsit de nekünk nooboknak is el kell szórakoztatnunk magunkat:cool:
 

DeletedUser16096

Vendég
Na várj, mert kizökkentem a jelenből...
Azért mert ebbe a topicba beírtakra néha reagálok ami neked nem tetszik akkor már nem vagyunk jóban?
Akkor azokat a támadásokat amiket ti a klánom ellen követtetek el az is azt mutatja, hogy nem vagy jóban velem? :confused::confused:

Rosszul számoltad.....
Amúgy hogy vagy? Sehogy?

Egyre megy :D
Köszönöm szépen jol vagyok!!
Remélem Te is jol vagy!:)
 

DeletedUser16096

Vendég
V13-on is ezt próbáltad, nem? Csak éppen sikerült a megsemmisülésbe vezetni az összes félprofi tagotokat :D

Ezen a szerveren sem jósolok nagyobb jövőt ha nem változtattál nagyon sokat a stílusodon.


Szerintem mindenki kapirgálja a saját szemétdombját!
Lehet , hogy Head követett el hibát , lehet ,hogy 2 hónap mulva semmi nemlesz a Klánból ......kitudja de azt tudom , hogy jelenleg kitünő irányba vezeti a ezt a klánt.
A régi dolgokat fellehet hánytorgatni de szerintem mindenkinek van takargatni valója.
Vagy tévednék????
 

DeletedUser

Vendég
Most akkor már nem is szabad a történelemmel foglalkozni? :( Akkor mi lesz menjek alukálni?:(
Ugyan már tedd el magad holapra,és hadj minket békében kommentelgetni :eek:
Ne offold szét a saját klánod topicját :D
 

DeletedUser16096

Vendég
Most akkor már nem is szabad a történelemmel foglalkozni? :( Akkor mi lesz menjek alukálni?:(
Ugyan már tedd el magad holapra,és hadj minket békében kommentelgetni :eek:
Ne offold szét a saját klánod topicját :D

Énekeljek neked????
:D
Vagy mitszeretnél :D
 
Fent