=SBT= Beszélgetés!

DeletedUser

Vendég
1 faluval háborúznának már egyesek, kész bolhacirkusz :D Nevetséges :D
 

DeletedUser

Vendég
Megkérlek benneteket, hogy ha a témához nincs ideillő hozzászólásotok akkor ne offoljátok szét a topikot.
Előre is köszönöm.

Érdeklődnék, hogy az "=STB= Beszélgetés" az mit is takar, mert egyenlőre amíg ez nem tisztázott addig ne aggassunk ilyeneket egyes hozzászólásra, hogy off...mivel a beszélgetésbe minden belefér és ilyen klán nem is létezik, hogy =STB=.....
 

DeletedUser16098

Vendég
=Zik Asakura= mondta Skypon mikrofonba hogy 72 óra és farmmá teszi Sehol Sin Csen-t, majd módosította 48 órára... (Ekkor még mindkettejüknek csak 1 faluja volt)
Még aznap este szövetséget ajánlottak, elutasítottuk, adtak 24 órát még gondolkozni, de elutasítottuk.

Majd jött a hadüzenet, 1.-nek az OL, majd az alklánja, majd az Átok és az alklánja, aztán az MGMT, majd az -RH-.
Miután az OL szétment írt az Átok és MGMT hogy Ők nem is akarták ezt a háborút, stb... (Érdekes, mikor még volt OL nem írtak ilyet...)

Röviden ennyi...
Én írtam ,neked ,hogy gratulálok a győzelmetekhez ,és remélem még harcolhatunk :) Az MGMT ,és mi köztünk (átok) semmilyen kapcsolat nem volt ,őket ,és minket is az =OL= hívott hadba ,de nem,is egyeztetett a dolgokról
az ellenetek hadba álló klánokkal ,na de mind1 ,a végén még a sunyik megtudnak pár dolgot a klánjainkról szóval inkább nem mondok többet :D ;)
 

DeletedUser

Vendég
Érdeklődnék, hogy az "=STB= Beszélgetés" az mit is takar, mert egyenlőre amíg ez nem tisztázott addig ne aggassunk ilyeneket egyes hozzászólásra, hogy off...mivel a beszélgetésbe minden belefér és ilyen klán nem is létezik, hogy =STB=.....

Köszönöm szépen :):):)
 

DeletedUser13223

Vendég
Érdeklődnék, hogy az "=STB= Beszélgetés" az mit is takar, mert egyenlőre amíg ez nem tisztázott addig ne aggassunk ilyeneket egyes hozzászólásra, hogy off...mivel a beszélgetésbe minden belefér és ilyen klán nem is létezik, hogy =STB=.....

"=STB= Beszélgetés" pontosan én se tudom mit takar, de biztos nem azt, hogy egymást minősítitek meg stb. ....

"Darky-Darky-Darky........
Te minősítesz mást??? Ch....
Te rólad még beszèlni sem érdemes "

Az ilyen és az ehhez hasonló szerintem nem egy klán beszélgetéshe tartozik.
Van ezen a fórumon sok olyan off topik ahol ugrathatjátok és minősíthetitek egymást.
 

DeletedUser

Vendég
"=STB= Beszélgetés" pontosan én se tudom mit takar, de biztos nem azt, hogy egymást minősítitek meg stb. ....

"Darky-Darky-Darky........
Te minősítesz mást??? Ch....
Te rólad még beszèlni sem érdemes "

Az ilyen és az ehhez hasonló szerintem nem egy klán beszélgetéshe tartozik.
Van ezen a fórumon sok olyan off topik ahol ugrathatjátok és minősíthetitek egymást.

Dankesön...és próbálom bememorizálni az irányt. :)
 

DeletedUser12157

Vendég
Na ez most egy értelmes hozzászólás akart lenni, Darky:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Nem biztosan nem hiszen ebben a topicban csak azok az értelmes hsz-ek amiket te fogalmazol Head.:)
Fogadást ki köt? Én 2 hónapot adok a klánnak :D
 

DeletedUser16098

Vendég
Hát szerintem azért még itt lesz ez a klán pár hónapot :)
Végéig nem hiszem ,hogy itt lesz ,de ez csak a saját véleményem nem vagyok Nostradamus :D
 

DeletedUser

Vendég
Két hét? Nm lesz az kicsit sok Dark?:D

Vegetálással meg a nyűglődéssel még akár egy hónapig is elhúzhatják....

Egy jól szervezett klánnak az a jellemzője, hogy 1-2 nap alatt felbomlik, viszont a katasztrófális klánoknak még kell 1 hét is mire kiszenvednek :D
 

DeletedUser

Vendég
Mostanában ők a cukros bácsi mert a sok gyerek klán csak úgy kapkod a medvecukruk után amit húzgálnak az orruk előtt. :D
Na ezt is megéltük, hogy Headshot mint Bagaméri osztja a vattacukrot. :D
 

DeletedUser16178

Vendég
Szerintem egy jó klánba elég mondjuk 10 olyan játékos akik tudnak csapatban és anélkűl is játszani, és össze vannak szokva olyan értelemben hogy régről ismerik egymást.
Ha indulunk másutt biztosan csak így fogok indulni ,és tgf nem lesz :D
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Szerintem egy jó klánba elég mondjuk 10 olyan játékos akik tudnak csapatban és anélkűl is játszani, és össze vannak szokva olyan értelemben hogy régről ismerik egymást.
Ha indulunk másutt biztosan csak így fogok indulni ,és tgf nem lesz :D

Látod ezért nem leszel sose olyan erős klánban mint az RD...

Te 10 emberrel játszanál, ők 250-fős összeszokott bandával játszanak :D
 
Fent