S.O.S Megjelent a "Creator"

DeletedUser16029

Vendég
Azért mert nekik nincsen pénzük az épületek felturbózására ;)
közlöm,hogy nekem sincs ,tehát én is szar vagyok :p
mindegy,azért csak eljátszogatunk egy ideig ,mi, a csórók, természetesen addig ,amíg a felső 10.000-nek tellik ,addig legalább tudjuk hogy kiknek köszönhetjük az újabb világok finanszírozását ,amin mi csórók nagy lelkesedéssel elindulhatunk ;) :D

És ez adta az ötletet,hogy kéne egy olyan klánt csinálni,amelynek a neve az lenne, hogy Prémium klán :):)
ide csak azok tartozhatnak akik ölik a zsetont a felezésbe :D a falhúzásba,meg a koviműhelyekbe :D

Én példáúl sajnálom egy játékba ölni a pénzt... 65 pp-t vettem a kezdete óta, a kovácsműhely felezésére. Mondjuk nem igen panaszkodhatom a helyezésemre :D ;) 3 falu, és már le van veretve megint 3 aranyérme :) Farmolok a nemeshez. :p
 

DeletedUser

Vendég
Én példáúl sajnálom egy játékba ölni a pénzt... 65 pp-t vettem a kezdete óta, a kovácsműhely felezésére. Mondjuk nem igen panaszkodhatom a helyezésemre :D ;) 3 falu, és már le van veretve megint 3 aranyérme :) Farmolok a nemeshez. :p

Áruld már el hogy tudsz 65pp-t venni?
Minden idők vagy ha elmondod....
 

DeletedUser

Vendég
Légyszives a hülyét ne itt tettesd :)
A sezmbe hazudás már nem hinném, hogy a te műfaojd... bár ahogy látom...

Mondjuk,ahogy elnézem hogy a 16-os koviműhely felhúzása 20-as főhadinál már 9:37 óránál kezdődik ezzel egyet kell értenem :)
Szóval hagyjuk ezt az álszent szöveget hogy nem feleztek,mert a farmolás még nem gyorsítja meg az építési időket :rolleyes:

És végre egy őszinte sor egy őszinte embertől ;)

Én példáúl sajnálom egy játékba ölni a pénzt... 65 pp-t vettem a kezdete óta, a kovácsműhely felezésére. Mondjuk nem igen panaszkodhatom a helyezésemre :D ;) 3 falu, és már le van veretve megint 3 aranyérme :) Farmolok a nemeshez. :p
 

DeletedUser15651

Vendég
Dark Lord Na VÉGRE!!

Látod látod, tudsz te okosat is mondani :)
Kellemeset csalódtam :p
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm Napkirály ! :)
Thomaxx(Full Moon) Isten után az első ! :D
 

DeletedUser15651

Vendég
Mára ennyi nekem elég volt..
Jó éjt nektek.
Sziasztok.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Mondjuk,ahogy elnézem hogy a 16-os koviműhely felhúzása 20-as főhadinál már 9:37 óránál kezdődik ezzel egyet kell értenem :)
Szóval hagyjuk ezt az álszent szöveget hogy nem feleztek,mert a farmolás még nem gyorsítja meg az építési időket :rolleyes:

És végre egy őszinte sor egy őszinte embertől ;)

csak hogy nekem nem 20-as a főhadim...
 

DeletedUser

Vendég
na az a pláne.
Hogy 30-as főhadi is még plusz idő mire elkészűl :D azért hogy csak negyed órákat dobjon az építésen :D
 

DeletedUser

Vendég
nagyon buta vagyok, nem tudom hol kell ;)

Az aláírásoddal kapcsolatban pedig :
" Aki hisz lehet erős a gyönge is átveri, aki nem hisz lehet gyönge az erős sem veri át" ;)
 

DeletedUser

Vendég
Na tessék .

Mit mondtam ?

MIT MONDTAM ???

863


Points: 76.647, Rank: 3, Members: 19
Total points: 76.647, Avg points: 4.034
Villages: 31, Avg points/village: 2.472
ODA: 22.081, Rank: 6, ODD: 607, Rank: 101
Conquered: +16 (last week)
Last week's increase (individual members combined):
Points: 67.079 (100%)
ODA: 26.610 (100%, 278% ODA/points)
ODD: 661 (100%, 7% ODD/points)


31


Points: 109.043, Rank: 2, Members: 46
Total points: 109.043, Avg points: 2.371
Villages: 56, Avg points/village: 1.947
ODA: 68.356, Rank: 1, ODD: 15.600, Rank: 5
Conquered: +9 (last week)
Last week's increase (individual members combined):
Points: 90.270 (100%)
ODA: 61.153 (100%, 326% ODA/points)
ODD: 10.937 (100%, 58% ODD/points)

kérnénk egy ide illő grafikont ! :rolleyes: :D:D

Lehet csak tükrözni kéne a képet horizontálisan :D
 

DeletedUser

Vendég
Na tessék, csak emlegetnem kellett :D megjelent firka (*,*,*;******) , majd mindjárt feltesz egyet :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
tévedtem . Elállt Tőle :D

V13-ban even volt a vezérem és az "egyik" legjobb vezetői képességekkel megáldott vezért láttam meg benne.

V15-n, sajnálom, hogy nem volt elég türelme, hogy elviseljen, pedig talán vele pont azért voltam olyan 'pimasz', mert abban bíztam, hogy majd ő lesz az aki megérti mit és miért.
Azt hiszem lassan itt az ideje, hogy megkomolyodjon és valóban meghatározzon egy szervert. Remélem ez a V17 lesz!

Ezt vezérként vagy játékosként éri el csak rajta múlik, s ha tudok, akkor mindenben segítem őt és addig maradok, míg nem teljesül ez a célja.

Sebaj,majd a 18-ason töki ! ;) :D
 
Fent