S.O.S Megjelent a "Creator"

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Szóval temor 3k ppt elfelezett :)
Fura is volt,hogy ott lógott a ranglista elején :D
És még ő magyarázott :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15651

Vendég
Közel sem feleztem 3000 pf-et..
És ritka gerinctelen munkának találom azt, hogy ilyen mocsok munkát kell megcsinálni néhány embernek... mert máshogy nem megy nekik.
Nincs vége Temornak ne aggódjatok..
Aki meg feltörte a fiókom, nyugottan nézhet a háta mögé.. mert a KH feljegyzi az IP-t az IP pedig egy iránytű ;)

Bye
 

DeletedUser

Vendég
Szerinted olyan hülye, hogy a saját gépéről törte fel?
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Közel sem feleztem 3000 pf-et..
És ritka gerinctelen munkának találom azt, hogy ilyen mocsok munkát kell megcsinálni néhány embernek... mert máshogy nem megy nekik.
Nincs vége Temornak ne aggódjatok..
Aki meg feltörte a fiókom, nyugottan nézhet a háta mögé.. mert a KH feljegyzi az IP-t az IP pedig egy iránytű ;)

Bye

Mivan Zalán futsz az igazság elől? :D

V15-ön azt mondtad hogy dolgod akadt. Most a fiókodat törik fel elég látványosan. V19-en mi lesz?
 

DeletedUser15651

Vendég
Igen, valószínűleg abba hagytam a játékot...

Az ilyen játékosok végett tart ott a Magyar klánháború ahol most...
Legalább annyi méltóság lenne gyenge teljesítményed ellenére Vig, hogy más személyes nevét nem közlöd... bár ehhez is úgymond "gerincesség" kellene.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13948

Vendég
Sajnálom Even reméltem tovább maradtok, és valamikor boxolhattunk volna egy jot veled;)
 

DeletedUser12157

Vendég
Azért sajnálom Event, de nem is viszem túlzásba a sajnálatot.
Csak annyit mondok: Karma
 

DeletedUser

Vendég
Igen, valószínűleg abba hagytam a játékot...

Az ilyen játékosok végett tart ott a Magyar klánháború ahol most...
Legalább annyi méltóság lenne gyenge teljesítményed ellenére Vig, hogy más személyes nevét nem közlöd... bár ehhez is úgymond "gerincesség" kellene.

Miért hol tart ? :rolleyes: Már elértük Sztálingrádot ? :eek: :confused::eek:
 

DeletedUser

Vendég
Nyugi már Berlint is. (xD)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15651

Vendég
Hagyjátok Zalánkát ,hisz neki mindig igaza van ;)

Honnan veszed a bátorságot, világtalan csicskaként, mint a többi szerencsétlen, hogy a nevemen nevezzetek?!
Lehet jelenteni bátran, ellenben attól mert nektek az életetek a KH még tudjátok hol a helyetek, akármilyen nagy PRO nak is képzelitek magatok.. lehet még a KH hoz van valami közötök (bár kétlem).. ellenben a való életben annál kevesebb..
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Honnan veszed a bátorságot, világtalan csicskaként, mint a többi szerencsétlen, hogy a nevemen nevezzetek?!
Lehet jelenteni bátran, ellenben attól mert nektek az életetek a KH még tudjátok hol a helyetek, akármilyen nagy PRO nak is képzelitek magatok.. lehet még a KH hoz van valami közötök (bár kétlem).. ellenben a való életben annál kevesebb..

:D:D:D:D Kajak Zalánnak hívnak?? Én csak okos akartam lenni egy irodalmi műcím használatával :D:D
 

DeletedUser12157

Vendég
Nem tudom Te meg hogy veszed a bátorságot hogy itt lecsicskázz Minket, és akár meetx-et vagy Engem megítélj, ki a franc vagy Te? Hee?
Ha meetx teljesítmény elfogadhatatlan, akkor Mindenki más teljesítménye is elfogadhatatlan aki ugyanakkor kezdte mint Ő, és alatta van?

Lófingot se tudsz meet-ről, szerintem még azt se hogy hány éves, hol lakik, nem azt hogy milyen játékos is.
Ő egy olyan játékos aki ha kell beáldozza magát a csapatért, nem ugrál - bugrál klánról - klánra, és nem felezget. (Ha Neki is lenne tömérdek pp-je, vagy bárki másnak, szerintem simán ott lenne a top. 10-be, még a hülye is megtudná azt csinálni...)

Pattogsz mint bolhasz.r a deszkán, ha Veled történik valami akkor Mindenki csicska, ki a tököm vagy Te Even, hogy nem lehet kimondani a neved?
Voldemort eltitkolt testvére, vagy ki a ráklap?!
Even, Even, Even!

Bármit is mondasz, vagy bárki bármit is mond, aki a való életben egy egyenes ember, az itt sem játszik tisztességtelenül, és nem is nézz le másokat.
Te próbáltál már segíteni bármely kezdőnek is?
Csak mert Te vagy az egyik aki lenézi a "noobokat", miközben a noob szót nem a kezdőkre kell érteni, hanem a balfékekre!
A 2 meg nem ugyanaz!
Más egy tanulékony kezdő, mint egy szerencsétlen.
Vannak olyanok akiknek segítséggel se megy a játék, viszont tököm tudja, az xy játékon meg jól tolják.

Te lenézhetsz Mindenkit, Te beszólhatsz Mindenkinek, Te megsérthetsz másokat, de ha valaki véletlenül ír 1 mondatot akkor a pumpa már 220 felett és fuuu akkor már Mindenki csicska...

Na de nem is írok többet, mert ugyebár ahogy TE mondanád:

TELJESÍTMÉNYEM: ELFOGADHATATLAN
 

DeletedUser

Vendég
De simán :)
Én biztos jelenteném is :D

És even . Szép neved van ;)

Meg a másik,hogy ha valakinek nem jön össze valami, elég gusztustalan dolog így leócsárolni.
Ez szerintem nem igazi KH-shoz való cselekedet.
Tenor-nak most nem jött össze ,majd újra megpróbálja és majd tarolni fog,ebben én biztos vagyok ;)
Éppen ezért nem vet jó fényt rá, ha így kihozzák a sodrából,az emberi méltóságából.
Ez nem tesz jót az image-nak úgyhiszem :cool:

De a másik oldal is visszafoghatná magát, nem hinném hogy az életben ártott valamit Nektek Tenor, akit így lehordtok.
Ez nem szép dolog .

Szerintem-.
 
Fent