Oktatóanyagok és Stratégiák

DeletedUser11726

Vendég
Értem, köszi. ezt jó tudni :)
úgy látszik lassan lesz értelme ennek a topiknak... :D
 

DeletedUser

Vendég
FONTOS!

A fent említett csapatmentést kizárólag első templomos faluk "templomtalanítása" esetén használhatjuk!!!!!
A többi szabványos templom esetén nem!
EZ FONTOS!!! Mielőtt félreértenétek!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Na, eddig még nem mentem el egyetlen templomos világon sem. :) Ma is tanultunk valamit a templomokról. Már látom lelki szemeim előtt a beköltözés után 10 perccel felépült első templomot a friss faluban... Kicsit OP.
 

DeletedUser

Vendég
Na, eddig még nem mentem el egyetlen templomos világon sem. :) Ma is tanultunk valamit a templomokról. Már látom lelki szemeim előtt a beköltözés után 10 perccel felépült első templomot a friss faluban... Kicsit OP.
Erről van szó! :) :cool::cool:

Óriási fegyveré válhat az első templom. :)
 

DeletedUser8223

Vendég
.....

Piszokjó a templomos rendszer.

annyi plusz lehetőséget dob fel, azt se tudja az ember, h hova kapjon. :)
sok falunál persze, mert kevésnél azért még fogható bőven :)
 

DeletedUser15172

Vendég
Krisz örülök neked és köszönöm! Neked meg van a jogod, hogy taníts és meg van a formád, hogy játssz!
A tutorialod a fórumunkon elérhetővé teszem, és használni fogjuk, nekem ez kiment a fejemből!
Ez olyan, mint amikor a barbi(volt játékos faluja) erősítése még ott van a másik játékos falujába, mindaddig amíg nem foglalják be a barbit!
 

DeletedUser11726

Vendég
ha már itt tartunk, a templomos falut tényleg jól kell megválasztani (már mint a másodikat, harmadikat...)
Első nálam, hogy kinézem azt a 3-4 falut amit először szeretnék foglalni, majd eldöntöm, hogy hol legyen a templom. Ha mindegyik ígéretes faluvá növi ki magát mire foglalni tudok, akkor választok egy másik falut templomosnak (tökmindegy hogy barbi vagy sem, kis pontú vagy "nagyobb" ) a lényeg, hogy optimális helyen legyen.
Felhúzom a tanyát a falat meg a rakit annyira, hogy megtudjam építeni a 3-as templomot, de nem várok a további foglalásokkal a 3. szintű templomra hanem ahogy nő a templom hatosugara úgy foglalom be azokat a falukat amiket kinéztem és a hatósugárba kerültek. Nyilván ez a saját falvak védelme miatt fontos.

Ja és jobban szeretem azokkal játékosokkal kezdeni a akiknek több faluja van. így nem kel mindig templomos falut támadni :)

gondolom a többségnek nem mondtam ujjat de valakinek hátha segít a kezdésben. Már akik szeretnek az elején robbantani.
 

DeletedUser

Vendég
Nem rossz stratégia!

Még egy fontos dolog...
Most még nem, majd akkor lesz fontos, ha sok falutok lesz.

Kizárólag 3-as szintű templomokat javaslok!
Két okból is.

1.
A valláskörzet nagysága miatt több falut fog lefedni így kevesebb falut kell 'tönkre'tenni a templom építésével.
Magyarán több értékes tanyahelyed marad kevés 3-mas szintű templom esetén, mintha vegyesen építenénk.

2.
Azon épületszintek mellett amiket én használok csak a 3-as templom rejthető el!
Nézzétek csak meg:
http://hu.twstats.com/hu8/index.php?page=player&mode=villages&id=919630
Nekem szinte az összes falum 11.819 pontos.
Kivéve a katás faluk, azokat nem építem fel csak addig, hogy lehessen érmét veretni bennük, így a katás faluim egytől egyig 8.082 pontosra épülnek! Csak a katások!!!
Miért fontos elrejteni?
Hát mert így nem lehet következtetni a pontokból, hogy hol van templom, hol nincs!

Én a rejtekhelyekkel variálok, semmi mással!
Ezzel lehet számolgatni, hogy mit mekkorára kell építeni.
http://hu8.twplus.org/calculator/building/
A link sajna a v8-ra mutat, mert a 15ös világgal még nem működik.
De sebaj...
Az épületek pontértéke ugyanaz.
Az építési időt nem tudom, tehát nem szentírás, hogy azt helyesen mutatja.

Használjátok egészséggel! :)
Jó számolgatást!
Ha van kérdés ne legyetek restek feltenni!! ;)
Itt vagy a v8-on....
 

DeletedUser15172

Vendég
A számolgatás talán ezzel pontosabb lesz.
http://firkairka.uw.hu/


"Nem rossz stratégia!"
sz@r, már bocsánat, de ne udvariaskodjunk Te sem így csinálod, sőt.
Többet ártasz vele, ha ráhagyod ... na, mindegy
dirol.gif


"Kizárólag 3-as szintű templomokat javaslok!"

Én is! Erre kell törekedni, de ... Neked minden templomod 3-as?
punish.gif


A többibe még én sem tudok belekötni.
thank_you.gif

Ha, jól emlékszem, neked jó a humorérzéked, és nem vagy megjátszós, megsértődős. Egyébként tényleg érdemes odafigyelni mindenre és nagyon hálás vagyok, hogy figyelmet szentelsz ránk. Nem kötekedés amiért közbekotnyeleskedem, talán csak jobban tudják így memorizálni, ha ha egy kis körítés is párosul hozzá.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11726

Vendég
miért is szar? nyolcason bevált szal ennél kicsit bővebben fejtsd ki kérlek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A számolgatás talán ezzel pontosabb lesz.
http://firkairka.uw.hu/

:) Ezt nem is ismerem! :)
Köszi!

"Nem rossz stratégia!"
sz@r, már bocsánat, de ne udvariaskodjunk Te sem így csinálod, sőt.
Többet ártasz vele, ha ráhagyod ... na, mindegy
dirol.gif
Jólvan na! Én nem kötekedek!
Ezzel is el lehet lenni...
Bár nekem ez kicsit, nagyon nem jó valóban....
Én is! Erre kell törekedni, de ... Neked minden templomod 3-as?
punish.gif
Pontosan! Kizárólag 3-as van építve!
Az első templom meg talonba van!
 

DeletedUser

Vendég
Izé pontosbban nem csak hármas...
Akad egyes is és kettes is miközben épül a faluban a templom.
Mert nem lehet egyből 3-asat építeni! :cool::p:p
 

DeletedUser15172

Vendég
Megnézem már a falvaid, esetleg mindent befoglaltál a V8-on?
megyek és nézem, nekem olyan hihetetetlen, hogy mindenhova 3-ast sikerült tenni, tényleg jó vagy.
 

DeletedUser15172

Vendég
Az utolsó jelentés 919 (597|656) K65 körüli faluk, ne mond, hogy nincs templom, hallgatóznak sokan :)
 

DeletedUser11726

Vendég
nekem olyan hihetetetlen, hogy mindenhova 3-ast sikerült tenni, tényleg jó vagy.


előbb utóbb hármas lett mindenhol amint meg lett a végleges helyük (habár csak egyszer bontottam le és építettem fel a mellette levő faluban), mi ebben a hihetetlen nem értem?

és ne keres, abba hagytam 350K-körül fél év után, és átadtam a falvaim a klánomnak.
 

DeletedUser15172

Vendég
bocsi nem rád értettem, de sehogy sem képes lefedni 3-as templom, ha jól tudom, még egy sárga tengert sem, de ha kell megnézem.
 

DeletedUser11726

Vendég
akkor nem szóltam.


viszont nem válaszoltál hogy miért szar stratégia az amit írtam, tán túl kockázatos egyből 4 falut foglalni?

ki foglalja vissza ha mind a négy a helyi rajok közül volt? :)
 

DeletedUser15172

Vendég
Sok V8-as kért engedélyt barbit foglalni, mert oda neki "templom kell" és hát ráér felépítgetni.
Nem értem meg, hogy ha valaki egy ilyen játékot játszik és eredményes akar lenni, akkor miért nem játszik logikusan is. Amit linket adtam az előbb, pl. ki lehet számolni, hogy mennyi idő pontosan egy falu felépítése és mennyi a sereg! Igaz erre szánni kell két percet, az meg sok.
Ezen bukik meg a stratégiád, de nem kívánom bővebben elmondani, mert rengeteg tényező és hát támadnak közben! Persze nem komoly, mert amit tegnap foglaltam ott többet képeztem mint ő a szerver eleje óta és meg sem karcol, pedig most írja, hogy 7(hét) éve játszik. Minek? Mert az ővé az nem játék, bár lesz aki azt mondja, hogy az enyém nem az!
A LET elsőség már megvan, csak meg kell tartani, de amíg vannak önhitt játékosok, addig lesz akire ráverjek mint ludas a Matyi!
 

DeletedUser

Vendég
Az utolsó jelentés 919 (597|656) K65 körüli faluk, ne mond, hogy nincs templom, hallgatóznak sokan :)

Hát ott (597|656) épp nincs templom viszont a faluk vallásosak!
Tényleg!

Ám van olyan terültet ahol nincs, mert minek... aki betámad és mire odaér felhúzok egy 20as szintű templomot 4 kápolnával, meg 6 ravatalozóval! :D:D:D :cool::cool:
 
Fent