Oktatóanyagok és Stratégiák

DeletedUser

Vendég
Te lennél a Titkos társ ? :eek: :eek: :eek::eek::D

Tényleg Moon,mindig is meg akartam Tőled kérdezni :)
A képen mi az a szád mellett ? Rágógumit fújsz vagy mi ? :D:D :D

Jaja a V11-es angol szeron nyertem azt a rágót.
Álítolag Pink Lord ízű. Volt darkosban is de az a rágólufi mindig időelőtt kidurrant. ;)
 

DeletedUser

Vendég
Nagy duma :)
Kiváncsi lennék játékban mennyire gyúrod az iramot :rolleyes:
Lehet hogy nálam hamar kidurrannál :D
 

DeletedUser

Vendég
Na lebuktak.
Mentségemre szóljon , már csak ti ketten nem tudtátok erről.
Amúgy a fészen nem ez a profilképem mint itt.
A Skypeomon az mint itt.
Ja a külsön csak Full Moon vagyok mivel Parasurama az örök Vadász mezőkre költözött.
 

DeletedUser15172

Vendég
Tudod, ahhoz, hogy jók legyünk nem kell csalnunk! josida egy családapa akit végtelenül tisztelek és nem kellene besároznod! Ha valami mondanivalód van nekem mond, menj a supportra esetleg!
Nincs szükségünk multiaccra, sőt nem hiányzik a hátam közepére sem, a klánjaimban még a gyanút sem tűrtem el!
Ahhoz, hogy kizárjon a support, nekem kell akarni! Felteszem a supp. logót és írok Süsünek, biztos, hogy másodperceken belül a partvonalon kívül vagyok! Nem kivételeznek velem.
Több néven is játszok szerverenként(törlöm magam- és új név, de mindig ott a kisbohóc), mert amikor nincs motivációm, esetleg más motivál, akkor szívesen beköltözöm nagy pofájúak közé 100 pontosan is és szeretek világelsőket leszedni, de legalább megrémiszteni! Imádom amikor egy százezer pontos játékos becsinál a naciba, ha feltűnök mellette a 100 pontos falummal! Volt rá példa, hogy top 1 klán top 1 játékosa MNT-t kért, pedig akkor még 5 lándzsásom volt, azt is ajándékba kaptam a KH-tól!

Dark lord azt hiszi, hogy eltud számolni 10-ig, már ért mindenhez. Ő megengedheti magának, hogy angol szerón legyen egy senki és ettől mi menten hasra esünk. Nem tudom mit tud felmutatni, én szívesen látnék már a dumán kívül is valamit, esetleg teljesítményt. Ezt és ezt tettem le.
Eljátszhatja itt a nagy tanítót, a nagy off mestert, de erről mindig az jut eszembe, hogy van aki tanítja és van aki pedig csinálja. Olyan könnyű szájjal harcolni!
Bármiben állok rendelkezésedre Dark! Egy sakk? Egy speed? Azt hiszem van egy-két napos speed is, a feltételeket te szabod meg, szólunk az ott levő játékosoknak, hogy kettőnk közt megy egy csata és ne szóljanak bele, bár engem nem zavar azt sem, ha hozol magaddal valakit. Viríts! Gyere mutass valamit!
Hozhatsz magaddal egy-két koponyát(régi V1-es NAGY visszatérő), azt hiszem kell is ennyi hendikep nekem, mert azért hagy legyen már nekem is kihívás!
Ne beszéljünk, harcoljunk!
100 PP-pontot teszek fel. Ha elfogadod akkor két társaddal jöhetsz ellenem! Go!
 

DeletedUser

Vendég
:D Jegyeket hol lehet kapni?
(VIP páholyba kérném)
Vagy inkább a kispadra hátha be kell ugrani TT hez. ;)
 

DeletedUser15172

Vendég
speederekkel nem játszom, hülyére vernének a saját terepükön! Két játékot játszottam végig és véletlenül nyertem, ezt a speederek mondták, el is vették a kedvem! Végig azt hallgattam tőlük, hogy ez mikor volt, pont akkor volt amikor piros hó hullott, pont nem figyeltek oda, nem voltak, pont Wc-re kellett menni. Nem gratuláltak, még ha valóban szerencsém is volt, hanem magyarázták a bizonyítványt!
Ha vinni kell valakit, honnan tudod, hogy bara22 és a többiek nem velem jönnének?
A speederekkel nem tudom felvenni a kesztyűt, engem elpáholnának, én elismerem ezt és nem akarok velük meccselni!
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Hát na :) Ahogy ők se tudnák itt felvenni velünk a versenyt.
Szóval nekünk nem kell speedre mennünk,hisz ők se jönnek ide viaskodni egymással :D
 

DeletedUser15525

Vendég
Tudod, ahhoz, hogy jók legyünk nem kell csalnunk! josida egy családapa akit végtelenül tisztelek és nem kellene besároznod! Ha valami mondanivalód van nekem mond, menj a supportra esetleg!
Nincs szükségünk multiaccra, sőt nem hiányzik a hátam közepére sem, a klánjaimban még a gyanút sem tűrtem el!
Ahhoz, hogy kizárjon a support, nekem kell akarni! Felteszem a supp. logót és írok Süsünek, biztos, hogy másodperceken belül a partvonalon kívül vagyok! Nem kivételeznek velem.
Több néven is játszok szerverenként(törlöm magam- és új név, de mindig ott a kisbohóc), mert amikor nincs motivációm, esetleg más motivál, akkor szívesen beköltözöm nagy pofájúak közé 100 pontosan is és szeretek világelsőket leszedni, de legalább megrémiszteni! Imádom amikor egy százezer pontos játékos becsinál a naciba, ha feltűnök mellette a 100 pontos falummal! Volt rá példa, hogy top 1 klán top 1 játékosa MNT-t kért, pedig akkor még 5 lándzsásom volt, azt is ajándékba kaptam a KH-tól!

Dark lord azt hiszi, hogy eltud számolni 10-ig, már ért mindenhez. Ő megengedheti magának, hogy angol szerón legyen egy senki és ettől mi menten hasra esünk. Nem tudom mit tud felmutatni, én szívesen látnék már a dumán kívül is valamit, esetleg teljesítményt. Ezt és ezt tettem le.
Eljátszhatja itt a nagy tanítót, a nagy off mestert, de erről mindig az jut eszembe, hogy van aki tanítja és van aki pedig csinálja. Olyan könnyű szájjal harcolni!
Bármiben állok rendelkezésedre Dark! Egy sakk? Egy speed? Azt hiszem van egy-két napos speed is, a feltételeket te szabod meg, szólunk az ott levő játékosoknak, hogy kettőnk közt megy egy csata és ne szóljanak bele, bár engem nem zavar azt sem, ha hozol magaddal valakit. Viríts! Gyere mutass valamit!
Hozhatsz magaddal egy-két koponyát(régi V1-es NAGY visszatérő), azt hiszem kell is ennyi hendikep nekem, mert azért hagy legyen már nekem is kihívás!
Ne beszéljünk, harcoljunk!
100 PP-pontot teszek fel. Ha elfogadod akkor két társaddal jöhetsz ellenem! Go!

Ezt megnézném, hogy a Kívülállók, a szomszédaitok nem szólnának bele:)
Csak adok-kapok menne:) Közben sehova nem fejlődtök, hisz a szomszédaitokat gondolom nem foglaljátok, (ha már nem szólnak bele, gondolom Ti se tennétek:))
Vagy ők hagyják magukat foglalni?:eek::confused:
Bonyolult ez számomr...:eek::eek:
 

DeletedUser

Vendég
Kösz a KH-nép nevében, hogy ezt a topikot is szétOFFoltátok! :|
 

DeletedUser

Vendég
Tudod, ahhoz, hogy jók legyünk nem kell csalnunk! josida egy családapa akit végtelenül tisztelek és nem kellene besároznod! Ha valami mondanivalód van nekem mond, menj a supportra esetleg!
Nincs szükségünk multiaccra, sőt nem hiányzik a hátam közepére sem, a klánjaimban még a gyanút sem tűrtem el!
Ahhoz, hogy kizárjon a support, nekem kell akarni! Felteszem a supp. logót és írok Süsünek, biztos, hogy másodperceken belül a partvonalon kívül vagyok! Nem kivételeznek velem.
Több néven is játszok szerverenként(törlöm magam- és új név, de mindig ott a kisbohóc), mert amikor nincs motivációm, esetleg más motivál, akkor szívesen beköltözöm nagy pofájúak közé 100 pontosan is és szeretek világelsőket leszedni, de legalább megrémiszteni! Imádom amikor egy százezer pontos játékos becsinál a naciba, ha feltűnök mellette a 100 pontos falummal! Volt rá példa, hogy top 1 klán top 1 játékosa MNT-t kért, pedig akkor még 5 lándzsásom volt, azt is ajándékba kaptam a KH-tól!

Dark lord azt hiszi, hogy eltud számolni 10-ig, már ért mindenhez. Ő megengedheti magának, hogy angol szerón legyen egy senki és ettől mi menten hasra esünk. Nem tudom mit tud felmutatni, én szívesen látnék már a dumán kívül is valamit, esetleg teljesítményt. Ezt és ezt tettem le.
Eljátszhatja itt a nagy tanítót, a nagy off mestert, de erről mindig az jut eszembe, hogy van aki tanítja és van aki pedig csinálja. Olyan könnyű szájjal harcolni!
Bármiben állok rendelkezésedre Dark! Egy sakk? Egy speed? Azt hiszem van egy-két napos speed is, a feltételeket te szabod meg, szólunk az ott levő játékosoknak, hogy kettőnk közt megy egy csata és ne szóljanak bele, bár engem nem zavar azt sem, ha hozol magaddal valakit. Viríts! Gyere mutass valamit!
Hozhatsz magaddal egy-két koponyát(régi V1-es NAGY visszatérő), azt hiszem kell is ennyi hendikep nekem, mert azért hagy legyen már nekem is kihívás!
Ne beszéljünk, harcoljunk!
100 PP-pontot teszek fel. Ha elfogadod akkor két társaddal jöhetsz ellenem! Go!

A kihívást elfogadom :)
De lásd nem akarok nagy feltételeket szabni, regelj fel az angol UK 11-esre ,és lássuk meddig bírod ki :)
Ha ebben lepipálsz,akkor elismerem,hogy kitartó vagy ,kitartóbb nálam :)
Nos ?
ide várlak !

Kezdetnek elég lesz ,ha pár hónapig kibírod itt,anélkűl hogy befoglalnának .
De fontos hogy a grafikonod folyamatosan növekedjen akár seregre gyúrsz,akár nem ,mert enélkűl kalap sz@rt sem ér a jelenléted ;)
Tehát várlak ide, méghozzá Észak-Keletre ( N-E )
Beveszlek a klánomba,és ha csak azt látom hogy besárgulsz,vagy nem növekedsz úgy ahogyan azt elvárnánk máris mész a lecsóba ,és a párviadalt elbuktad :)

Nos ?
Áll az alku ? :)
 

DeletedUser

Vendég
ja a modi igazán tisztogathatna egy kicsit. Legalább volt egy topic ahova szivessen néztem fell mostanában :(

Így van, köszi!

Kicsit kitérnék a fenti hozzázólásra, ahol dark hív valakit angol szerverre.

Véletlen nem face to face lenne a kihívás?
Mert, ha igen akkor ennek az Angol szerveres, regeléses, meghívlak a klánba m@rhaságnak mi értelme van? :O
Milyen kihívás van ebben elfogadva? hmm?
 
Fent