Off

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Sziasztok! :)
Volt már magyar szerveren olyan tag aki kapott 500 K támadást 1 napra??
Számomra nagyon hihetetlennek tűnik...
v3 worub fiókban voltam 1,5 hétig, Archimedesz-ék toltak a fiókra 90k körül,de volt másnak ott több is,1 hét után eldobtam a fiókot végrendelettel,v1,2,3-on elképzelhetőnek tartom.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
xTtAOP2.png


Emlék egy letűnt korból, amikor még vicces voltam. Köszi Nudli hogy megtaláltad :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
...

"And I'm over you,
Congratulations!
Thank you for all the pain,
Cause it made it be so much more fun"


...

"And now war's declared,
Drawing the battle lines
And I can't see straight anymore
With all of this
blood in my eyes"

...











 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Happy Guy Fawkes' Night

GuyFawkes-1024x683.jpg

 
Utoljára szerkesztve:

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.274
Tudatlan Zoldfulukent csatlakoztam, de kilettem nevelve én is. :D
Sok mindent lehet ram mondani, van ami igaz is, de engem csalonak nevezni nevetséges. Kire neztem fel es kit csodaltam, gondolom téged hiszed te vagy a legjobb jatekos/szervezo/vedekezojatekos/klanvezer egy szemelyben. Mit konyorultel meg te szerencse csomag? Azert mert eltudsz foglalni 5 barbar falut, aktiv jatekostol nem viszel falut. Ezt bizonyitottad zizike jatekoson, amikor 3 napon keresztul oletted le a "seregeket" mert mindig csak 100 vedo maradt a faluban, de hat te vagy a legjobb stratega. Tudod mi a baj? Hogy még mindig vannak birkak akik el hiszik a hazugsagaidat. Ideje lenne elgondolkodnod, hogy miert hagynak el minden szerveren egy csomoan.. Olyanok akik az alvezereid es a barataid voltak. Tudjuk, mindig mindenki hibas, kiveve te, mert te egy egyenes es korrekt ember vagy. Remelem a multi fiokoddal most is kémkedsz valahol, mint ahogy azt 63-on tetted te nyomorult.



received_130106035272216.jpeg
 
Fent