Off

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Lakers nyer,ez a sima 4-1 után eldőlt szerintem. Az egyetlen csapat volt a Rockets akik megtudták volna állítani őket. Esetleg de tényleg esetleg a Clippers lesz az,akiknek sanszuk lehet,persze miután a Denvert megverték.Ezt elfogultság nélkül gondolom(tudom).

LAL fan vagyok, de én nem vagyok ennyire derűlátó. BOS Haywarddal kiegészülve szerintem 6 meccsen veri őket. Miami-t megverné a LAL, de nem olyan egyszerűen. LAC nem fog továbbmenni innen, DEN behúzza. HOU-nak pont hogy esélye se volt a LAL ellen, ez a microball esély nélküli volt, láttuk, James és Davis azt csinált, amit akart.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
LAL fan vagyok, de én nem vagyok ennyire derűlátó. BOS Haywarddal kiegészülve szerintem 6 meccsen veri őket. Miami-t megverné a LAL, de nem olyan egyszerűen. LAC nem fog továbbmenni innen, DEN behúzza. HOU-nak pont hogy esélye se volt a LAL ellen, ez a microball esély nélküli volt, láttuk, James és Davis azt csinált, amit akart.
Én már tavaly derűlátó voltam,de hiába,viszont idén már végre egy olyan Lakerst láttam,ami közelít a régihez,de én még mindig nem értem a Davis tradet,és hülyeségnek tartom még most is.LAC tovább fog menni,és a Boston is ki fog esni,és a Miami fog felérni.De a LAC nemsokára kiderül,a Miami meg még jó pár meccs,én 4-2 őre mondom azt.a LAC-Lakerst meg eggyértelmű Lakers továbbmegy, azt már nem tudom tippelni,hogy hány meccsel,de tovább megy fix. ha lenne átadható pp-m fogadnék is :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Én már tavaly derűlátó voltam,de hiába,viszont idén már végre egy olyan Lakerst láttam,ami közelít a régihez,de én még mindig nem értem a Davis tradet,és hülyeségnek tartom még most is.LAC tovább fog menni,és a Boston is ki fog esni,és a Miami fog felérni.De a LAC nemsokára kiderül,a Miami meg még jó pár meccs,én 4-2 őre mondom azt.a LAC-Lakerst meg eggyértelmű Lakers továbbmegy, azt már nem tudom tippelni,hogy hány meccsel,de tovább megy fix. ha lenne átadható pp-m fogadnék is :D

Nekem nem Davis-szel, hanem James-szel van bajom a LAL-ban. Tartom magam én is ahhoz, amit mondtam, holnap meglátjuk első lépésben :)
 

Deleted User - 1537846

Vendég
I am the one, don't weigh a ton
Don't need a gun to get respect up on the street (Okay)
Under the sun, the bastard son
Will pop the Glock to feed himself and family (Sheesh)
By any means, your enemies, my enemies
We wet them up like a canteen (Damn)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.145

38546511ae87dc98a336117cdd98b59a.gif
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Sziasztok! :)
Volt már magyar szerveren olyan tag aki kapott 500 K támadást 1 napra??
Számomra nagyon hihetetlennek tűnik...
 
Fent