Off

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
oE43TRz.png

oXzYZd4.png

Gu2umeU.png


V61-el egy időben indult .net W114 első fiók. 3 hónapos szerveren 2500-as nemeslimit, 5100% nyersivel a leltárban. OK!
 

Deleted User - 1530803

Vendég
1000 falus player. A második 600 a 3. 300 és van 100 falu alatti a topban. Szerinted ki ellen kell zászlót duplaznia? Bár gondolom minden ermes faluja duplázott lehet azért van csak 8 neki lul

A vicc az hogy a 2. Helyen egy permabannos botter van és a 8-9 helyen is kb. 2 vadi van. Már a net sem a régi. BibleThump
 

Deleted User - 1530803

Vendég
112n először 3 napos bant kapott és bebarbult a fél fiókja (és még így is 3szor annyi faluja volt mint a masodiknak) majd rá 2 hónapra permaztak.
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
Christopher Nolan "megosztó" rendező újabb gyöngyszeme! Akinek tetszett a Csillagok Között, és a Tökéletes Trükk mozi..annak kötelező lesz
a Tenet című film is!:) Nagyon kemény film.. keressetek rá kijött a film!
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Christopher Nolan "megosztó" rendező újabb gyöngyszeme! Akinek tetszett a Csillagok Között, és a Tökéletes Trükk mozi..annak kötelező lesz
a Tenet című film is!:) Nagyon kemény film.. keressetek rá kijött a film!
Én már megnéztem. Háát azért ezt most picit túl tolta. Tök egyszerű történet nagyon megbonyolítva. De abszolút látványos! Ha nem Nolan rendezte volna erős film lenne így egyszer nézős nálam, majd valami streamer oldalon megnézem egy pár év múlva.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
BLonrDw.png


Amikor ilyen kezdés után a mondatban se V60, se FS, az kissé lelomboz :(
Lakers nyer,ez a sima 4-1 után eldőlt szerintem. Az egyetlen csapat volt a Rockets akik megtudták volna állítani őket. Esetleg de tényleg esetleg a Clippers lesz az,akiknek sanszuk lehet,persze miután a Denvert megverték.Ezt elfogultság nélkül gondolom(tudom).
 
Fent