Off

simpl3

New Member
A reakció pontszáma
6
A fentebbiekhez azert azt erdemes hozza tenni, hogy Dongabor az elejen minden “zoldfulu”-nek elhordta Barcsat, hogy o meglopta az egesz ASG-t, mert hogy tobb ezer pp-t nyomtak a jatekba.. Minden penteken este 8kor hallhattuk, hogy kem van az ASG-ben, mikozben a tisztesseges es teljesen korrekt kiraJ, a H klanbol egy masik fiokkal szinte minden infohoz hozzaferhetett, amihez csak szeretett volna.

Termeszetesen hallhattunk arrol is torteneteket, hogy Dongabor levedekezte nemzetkozin az armakat teljesen egyedul, ezzel pedig nyilvanvalo lett, hogy O a legjobb stratega, vedekezo jatekos a KH-ban. En szemely szerint nem vitatom az erdemeit, a tudasat a KH-hoz. Viszont a mult az mar elmult.. Rovid ott letem alatt nem lattam semmit abbol a nagy strategabol, vedekezo jatekosbol, ahogyan azt elozetesen hallhattam. Amit lattam, az pusztan parasztvakitas, bloffoles es a multba valo kapaszkodas volt elsosorban Dongabor reszerol. Hamar nyilvanvalova valt, hogy a “zoldfulu” jatekosokban csak az ellenseget latja Gabor, pedig mi mindvegig a klan erdekeit szolgaltuk.

Probaltam tisztelettel gondolni rad, meg azok utan is, hogy elhordtal minket mindennek, holott oszinten mondom, hogy az ASG V63-as szerepleseben, az egyetlen pozitivum a “tudatlan zoldfulu Nmat27 es a sleppje” volt.

Elvegre, igy vagy ugy, de beirtuk magunkat az ASG tortenelem konyvebe.
 

Denali

Well-Known Member
A reakció pontszáma
308
Sziasztok!

Sosem szoktam röveden írni, ha mondanivalóm van. Ez most sem lesz másképpen.

Tegnap előtt munkából hazatérve, furcsa dologgal kellett szembesülnöm. A saját klántársaim (akiket egyébként virtuális barátraimnak tartottam), olyan dologgal vádoltak meg, amit soha nem követtem el. Állításuk szerint a Skype csoportból másoltam az írásokat egy másik klánnak. Nos barátaim, tévedtetek, mert nem én voltam.
Egyrészt nem élek ilyen dolgokkal, mert míg nektek az vicces és mókás, hogy más klánba bementek, olvasgattok, hallgatóztok vagy bomlaszgattok, számomra pedig ez elfogadhatatlan. Tehát, ne magatokból induljatok ki, mert én nem ilyen vagyok. Nektek természetes, hogy beléptek máshova nem játék céllal stb... Nekem ez nem bejövős.

Gondolom az utóbbi hetekben kerülhetett másolásra valami a szobából, ahonnan egyébként kidobtatok, mint egy patkányt. Szóval elmesélem, hogy miért is nem én voltam:
Végre újra dolgozom, ez jó. Telefont nem vihetek a munkaterületre, így napközben nem nagyon voltam.
Az elmúlt hónap elég kemény volt itthon, mert ha éppen nem az állatorvoshoz rohantam Aurórával, akkor itthon fecskendőből gyógyszereztem, itattam. Minden délelőtt és minden este.
Aztán Auróra elment a szivárványhídon az uborkamezőkre (mi malacosok így mondjuk szépen).
Ezek mellett szerintetek nekem mikor lett volna időm, energiám vagy kedvem azzal szórakozni, hogy másolgatok? Örültem, ha be tudtam lépni bármelyik szerveremre.

Ezekután továbbra is, azt gondoltok, amit akartok. Én tudom, hogy ártatlan vagyok.
DE minek maradjak egy olyan közösségben, ahol bántanak? Számomra már a feltételezés is sértő. Ha egy vadidegen vagy egy olyan játékos írja ezt, akiről tudom, hogy utál, azt mondom, hogy hülye és továbblépek, max letiltom. A barátaimtól viszont nem ezt vártam. Így is továbblépek, de máshogy. Nem kívánok többé ennek a közösségnek a tagja lenni. Sőt egyik klánnak sem szeretnék többé tagja lenni. Mindenhol elrendeztem a dolgaim, mindenhol, ahol duál voltam a fióktulajok már tudják, hogy nem fogok belépni. Geri, Te pedig ne várj rám, ezt eldöntöttem.

Mindezek ellenére, azt szeretném mondani, hogy azért mindenhol jó volt játszani.
Igen, én szerettem az ASG-t. (Nem, nem Gábort, hanem a klánt és a tagokat.)
Igen, jó volt az NF-ben, mert sok újat tanultam.
Igen, jó volt a Cotl, bár nekem néha kicsit gyerekesek, de majd felnőnek ;)
Igen, jó volt az Exos, csak Barcsa hagyjál másokat is fejlődni :)

Köszönöm mindenkinek az elmúlt pár évet.

Denali, a kávés lány.
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.274
Sziasztok Testvéreim!
Minden tesót várunk a Romungro klánba! A klán célja a rengeteg fosztogatás és a környék bántalmazása! Szerver győzelem ellopása, a tőzsde kirablása!
Dögös Robi barátommal iratok egy indulót!
Minden teso jojjon!






romungro-1.gif
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
aKIrP7s.png


Köszi helydinek a vételeket fordításért cserébe :D

seXxHSD.png


Ez meg a magyar
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Fura, hogy a szeró winekért kapottat az egyébbe számolja. Gondolom neten ahol írták, nem ugyanolyan néven adják a szerówinért a ppt, mint itthon. Sőt, biztos, mert itthon a masters-t egy szerónak számolja.
 
Fent