Nyomozói társalgó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
"ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára..."

akkor ezt az új szabály szerint kell már nézni?mert a régi szerint még szabályellenes,az új szerint már nem.

ez így van, tehát nem szabálytalan, hacsak nem tartalmazott valós adatokat. :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait.

Szóval hogy is lehetséges ez????

A szabály szerint:
§6) Hosszútávú helyettesítés
Ha a helyettesítő tudja, hogy a fiók tulajdonosa visszatér, és a helyettesítő felvállalja a helyettesítést, akkor a következő szabály lép érvénybe: 60 nap elteltével, a következő 60 napra (azaz a 120. napig) a fiók „korlátozott” fiókká válik. Ekkor a helyettes nem tud támadni és támogatni más játékosokat a helyettesített fiókból, valamint nem tud más játékosok számára nyersanyagot küldeni. A 120. nap után a helyettesítést minden indok nélkül a support csapat megszüntetheti.

Ha hatvan nap után vagyis két hónap után korlátozzák a fiókot akkor a helyettesítő Törpilla miként tudta a csapatokat Törperősre ráküldeni???

Várom mielőbbi válaszotokat.

Szia, ez egy csavar volt, javaslom azzal a résszel foglalkozz csak, hogy hozzájárulás nélkül osztja a falukat.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nekem is ez lenne az egyik kérdésem.
A másik pedig, hogy az "Erdei Tanács" megfeleltethető e a supportnak, azaz rendelkezik-e hatáskörrel és illetékességgel a szabálytalanságok feltárására, büntetésére.

Az erdei tanács jobb mint a support, mert az oroszlán is ott van a tagok között, és aki ellenkezik azt hammbekapja :p
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!:)


Gratulalok a supportereknek meg Sajtinak is meg akik meg ezt osszehoztak!

Ilyet is csak pihenteszek talalnak ki.Es ezt vegyetek boknak!:D

Elolvastam mindet,es jo volt...amikor elosszor raneztem hulyesegnek tartottam,de nem az!;)


1.Izgalmas volt
2.Nevetseges volt!
3.Igy a szabalyoknak a 70%-at is ismerem(Megtanultam ez alapjan)
Jo volt!:D
 

DeletedUser11612

Vendég
Nekem annyi lenne a kérdésem, hogy ahol nem írja a szöveg, hogy beírták-e a közös internethasználatot ott büntetünk vagy nem?
 

DeletedUser

Vendég
Üdv

Annyi kérdésem lenne hogy én és a párom külön megoldottuk a nyomozásokat és 1 gépről beküldhetjük?
vagy ez hogyan van?
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdv

Annyi kérdésem lenne hogy én és a párom külön megoldottuk a nyomozásokat és 1 gépről beküldhetjük?
vagy ez hogyan van?

Szia, nem értem a kérdést, ne haragudj, kezdek fáradni.
Mindketten játszotok?
akkor gondlom a saját fiókotokból fogtok beküldeni megfejtést.
vagy az a gond hogy internetmegosztásban vagytok?

Kérlek pontosíts. Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést kérek ha pontatlanul írtam le...
Na szóval,én és a párom is megcsináltuk a feladványokat.
Namármost énis és őis beküldhetjük a megfejtéseket külön felahsználói fiókról? :)
(mert a párom is játszik)

és ticketben is leadhatom?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Elnézést kérek ha pontatlanul írtam le...
Na szóval,én és a párom is megcsináltuk a feladványokat.
Namármost énis és őis beküldhetjük a megfejtéseket külön felahsználói fiókról? :)
(mert a párom is játszik)

és ticketben is leadhatom?

Szia, mindkettőre igen a válasz.

sajt
 

DeletedUser

Vendég
Ticketben is le kell irni a megoldást?
Vagy elég oda a fórumra?
 

DeletedUser

Vendég
Kérdeznék még valamit...

Az nem gond ugye ha nem idézem ki a szövegből a részletet ami utal a szabálytalanságra?
annyi elég hogy prémium pontal való kereskedés
szabálytalan fiókátadás s egyebek?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent