Nyomozói társalgó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Miért, hétfőtől új büntetési rend lesz?

Igen, holnap rakom ki. A "főbűnök"ön kívüli tételeket enyhítettem, több lépcsőssé tettem, és több esetben bevezetésre kerül az írásos figyelmeztetés.
 

DeletedUser1561

Vendég
Holnap, az jó, már csak 2 perc. :-D
És akkor laca 1. kérdésére mi a válasz, a hszem előtt?
 

DeletedUser8560

Vendég
Nekem 2 kérdésem is lenne.
Az egyik, hogy nyomozós dologban majd a hétfői új büntetési rend szerint kell "nyomoznunk"?
A másik,hogy egy topikba fogja mindenki felrakni a megoldásait?Mert ha én látom,hogy mondjuk 3 feljelentés sokszor szerepel fogom beírom a 3-at úgy hogy nem is foglalkoztam semmit a dologgal.Vagy rosszul értelmezek valamit?

Nem kell megírnotok, ki mekkora büntetést érdemel, hanem fel kell ismerni, ha például Szörnyella de Frász multizik :)
Neked kell eldönteni, hogy amit az előtted írók írtak, az helyes vagy sem, mert megoldást csak egyben teszünk ki, egy héttel később.
 

DeletedUser8560

Vendég
Holnap, az jó, már csak 2 perc. :-D
És akkor laca 1. kérdésére mi a válasz, a hszem előtt?

A büntirend elég nagy lett, mert minden tételnél szétszedtem a megjelenítési felületeket. Most az a feladat, hogy ezt ahol lehet összegezzem, hogy átlátható és kezelhető méretű legyen.

Valószínű, hogy a szabályzat és büntirend módosításáról írok egy összefoglalót, úgy mindenkinek könnyebb lesz - csak ehhez még kell egy kis idő :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Érdekes dolog ez a nyomozósdi,kíváncsian várom. :)

Ki tudja,lehet egy-két delikvens még magára is ismer a feladványokban. :p
 

DeletedUser6473

Vendég
Tehát... az hogy kedvezni szeretnétek a normál szervereken játszóknak az első osztályú dolog, mert ugyanannyi időt töltenek itt ha nem többet mint a speed-esek. Ezért nem egyenlő az ha az egyiknek jutalom jár azért ha megnyer egy 3 órás játékot, a másik meg hiába játszik akár profi módon, vagy legügyesebben, legbátrabban akár 2 évig is, az nem kap semmit. :) A jutalmazás mindig is teljesítményserkentő dolog volt, azt hsizem ez itt sem lesz másképpen.. Én csak azt szeretném ha már bevezettek ilyet akkor ne lelkesedés csökkentő hatása legyen hanem növelő...Ez csak akkor lehetséges hogy teljes mértékben korrekt a dolog.
Nos..
A LE pontok figyelése adott dolog, azt nem lehet manipulálni. Kivéve ha saját magát veri le valaki vagy a barátját. (de még ekkor is hullik a serege úgyhogy kár éri) ha beáldozza magát és övé a legtöbb LE akkor legyen vele boldog :) Aki meg rendesen harcol és úgy lesz top1 aznap akkor meg is érdemli. Mérése egyszerű, szóval ez tiszta szerintem. Ezzel nincs gond.
Mint említettem a másik részével van a gondom.
Azt pedig egész egyszerűen szerintem úgy lehetne mérni, hogy kicsit kiegészítenéd a célkiírást. Mégpedig úgy, hogy csak a hadüzenet időtartama alatt elfoglalt faluk számítanak bele a fejlődésbe. Ennek a játéknak a nevében van benne a lényege és célja... KLÁNHÁBORÚ.... ne díjazzunk már olyanokat akik klánon kívüliként barbár és bónuszfalukat vagy klánon belüliként saját klántársat foglalgatnak és így nőnek akár több száz falura.
Szerintem minden szerveren bevezettétek a hadüzenet küldés lehetőséget..ebben nem vagyok biztos majd kijavítasz ha nem így van. De ha így van akkor azon belül játékosra lebontva lehet látni ki mennyi falut foglalt ellenségtől. Csak faluszámot néznék és ha a top1 pozícióban azonos számú falut foglaltak akkor nézném a pontokat hozzá és úgy raknám sorrendbe. Simán nyomonkövethető szerintem és korrekt.

Lehet itt most azt mondani, hogy azért vannak a barbik hogy elfoglalják őket, meg hogy saját társat is be kell foglalni ha önként adja..bla bla bla... de kérdem én.. miért kell ezt még jutalmazni is? Véleményem szerint ez alapban eltér a játék céljától és akkor még buzdítsuk is rá az embereket... hát...

Úgyhogy röviden én így csinálnám és ezt tartom igazságosnak is azokkal szemben akik valóban úgy játszanak ahogy azt kell ebben a játékban és ha a simcity helyett ezt választották akkor ők legyenek már előtérbe ne azok akik építkezni meg saját klántársat foglalni járnak fel ide. ;)
 

DeletedUser1561

Vendég
Nem azért, de a "szokás" szerint egy normál szerveren a nyertes klán tagjai kb 500-500, a top3 tagjai pedig még 3000-2000-1000 prémium ponttal gazdagodnak a pár éves játékukért. Persze ezzel nem azt mondom, hogy itt is igy lesz, de az biztos, hogy nem maradnak a győztesek jutalom nélkül.

A (fórumos) játék lényege az, hogy jutalmazza azt, aki aktivan itt volt a 2 év alatt. Nem csak az számit aktivitásnak, hogy az ellent foglalod, az is itt ül, aki sajátot foglal. Ugyanigy az LE-vel is, nem csak az számit, aki a támadóit ki tudja küldeni, hanem az is, aki az akár több ezer támadás ellenére veszi magának a fáradtságot, és megszervezi normálisan a védekezést.

Még szerencse, hogy nem most van a nagy szervezett támadás a szerverünkön (egyik irányba sem), még a végén adnánk pár ingyen PF-pontot az ellenfelünknek. :-D
 

DeletedUser

Vendég
Még sehol, majd lesznek, de olvass vissza és megtudod...
 

DeletedUser

Vendég
Sajt az utolsó baromság mert ha megváltoztatták a jelszavát akk a suppinak sem tud levelet küldeni :D
 

DeletedUser12108

Vendég

Ugye? :) Ugyanilyen storykat kell elemeznünk nap mint nap tucatszámra csak valós szereplőkkel.

Sytex.. Jó a kitartásod.. :D Nekem ez elég volt.. De már az első után nem olvastam több ilyen szöveget a másikba :D
 

DeletedUser13183

Vendég
Ha a bűnben ég a mesevilág topic le van zárva akkor hova lehet a megoldást elküldeni??
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent