Nyomozói társalgó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Itt meg lehet beszélni a játék részleteit, illetve a feladványokkal kapcsolatban itt lehet kérdezni - minden ide írt, a feladványokkal kapcsolatos kérdésre itt válaszolunk.

Sajtmacska
 

DeletedUser

Vendég
Sziaztok,

Én azt nem értem, hogy a Support hogy fogja azt látni, hogy az adott napon éjféltől, este 10ig, ki mennyi LE-t és pontot szerzett... Főleg hogy kik a legjobb 5...

Mert vannak piros jelentések, amik után késve jár LET, pl...

És honnan fogom tudni, hogy az adott nap pl benne vagyok-e a TOP5ben!? Vagy ez csak a nap végén, 22.00kor fog kiderülni?

Jó lenne ha adnátok vm olyan gyakran frissülő oldalt, ahol meglehet nézni, hogy ki hogyan áll aznap az adott szerveren pontokban és LE-ben...


Üdv, Resp
 

DeletedUser13364

Vendég
Nézd a jutalmaknál a nap támadóját és van egy olyan h jelenlegi rekord és úgyanígy a a nap védekezőjénél is.Ez már valamit segít.
 

DeletedUser

Vendég
Attól, hogy legyőzöl egy millió támadóegységet és a nap támadója vagy, még nem azt jelenti, hogy azon a napon te szerezted a legtöbb LE-t is... Amíg Te megölsz egy millió bárdost, én megölök 100.000 n.lovat és nyertem LET-ben...

Szóval ez nem jött be, okoska...
 

DeletedUser6473

Vendég
Szerintem rossz topic-ba kommenteltek :) Itt nem azt kell megbeszélni, hogy milyen módon mérik a LE pontokat ;)
 

DeletedUser6473

Vendég
De mivel más topic nincs, így gyorsan én is kommentálnék valamit :))

Mégpedig azt hogy nem tartom igazságosnak azt hogy a nap fejlődje címet elviszi egy olyan játékos aki saját klántársát foglalja be...gyűjtött 30 nemest mert nem mer ellenséget támadni és most kihazsnálva a helyzetet gyorsan behúzza az ingyen falukat... más meg küzd minden egyes centiméterért a térképen... magyarul nem igazságos a felmérés ;)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem meg örüljünk hogy csináltak a játékosok kedvéért ilyet.
Ne azon gondolkozzatok hogyan lesz mérve a let és egyebek
Hanem hajtsatok hogy a tiétek legyen a jutalom :)

(Holnap hány órakor lesznek kitéve a feladványok?)
 

DeletedUser6473

Vendég
Szerintem meg örüljünk hogy csináltak a játékosok kedvéért ilyet.
Ne azon gondolkozzatok hogyan lesz mérve a let és egyebek
Hanem hajtsatok hogy a tiétek legyen a jutalom :)

(Holnap hány órakor lesznek kitéve a feladványok?)

na látod pont ez az.. minek hajts ha 1 órán belül beelőz egy olyan játékos akinek van lehetősége potya falukat vinni... szerinted az korrekt, hogy nyetes valaki akinek csak ki kellett indítani a nemeseket, de sereget se kellett verni? Az embernek hirtelen felcsillan a szeme milyen jó ez a dolog, de aztán belegondol és bele se kezd az egészbe.. nem is érdekli tovább, hisz úgyse korrekt a soorend és nem tükrözi a valóságot.. vagy oké, legyen..foglalják be az inaktívakat vagy a potya falukat és legyen első az illető...de akkor ne ez legyen a címe..a nap fejlődője... hanem a nap potyalesője...
 

DeletedUser6473

Vendég
vagy csak azt számolnám bele amit ellenségtől (akivel háborúban áll) attól foglal falut és fejlődik ezáltal... mert ugye itt az építkezésnek szerepe sincs hisz annyi pontnövekedéssel labdába se rúg senki...
 

DeletedUser

Vendég
Én már annak is örülök hogy kapok 1 nap prémiumot.Bár lehetne egy kicsit több is.Megpróbálom ezt a nyomozósdit,hátha nyerek:D:cool:
 

DeletedUser

Vendég
ebben is van valami legalább 1 nap.Gondoljunk bele ingyenesen nyerhetünk PP ez is több a semminél.:)
 

DeletedUser8560

Vendég
Szerintem meg örüljünk hogy csináltak a játékosok kedvéért ilyet.
Ne azon gondolkozzatok hogyan lesz mérve a let és egyebek
Hanem hajtsatok hogy a tiétek legyen a jutalom :)

(Holnap hány órakor lesznek kitéve a feladványok?)

Még finomítgatom, mert néhány állat helyesírása igazán szörnyű, szerintem 1-2 között :)
 

DeletedUser8560

Vendég
na látod pont ez az.. minek hajts ha 1 órán belül beelőz egy olyan játékos akinek van lehetősége potya falukat vinni... szerinted az korrekt, hogy nyetes valaki akinek csak ki kellett indítani a nemeseket, de sereget se kellett verni? Az embernek hirtelen felcsillan a szeme milyen jó ez a dolog, de aztán belegondol és bele se kezd az egészbe.. nem is érdekli tovább, hisz úgyse korrekt a soorend és nem tükrözi a valóságot.. vagy oké, legyen..foglalják be az inaktívakat vagy a potya falukat és legyen első az illető...de akkor ne ez legyen a címe..a nap fejlődője... hanem a nap potyalesője...

Cactus, én csak a normál szervereken játszóknak is kedvezni akartam.
Mondj kérlek KÉT olyan szempontot, ami staton mérhető, és szerinted elfogadható. Ha holnap délig lesz alternatív, valóban elfogadható, mások által nem támadott javaslat, akkor kicserélem. Ha nem lesz, akkor egyet fogunk abban érteni, hogy az élet szubjektív, és hogy minden jóban van valami rossz.
 

DeletedUser7967

Vendég
Szerintem ennél a nap foglalója címnél a klántársak foglalását start-ból ki lehetne lőni. :)
És legalább a klánon belűli potyázás az megoldódott. :)


A másik:

Én is kerültem már olyan helyzetbe,hogy elkezdtem egy ellent támadni és kiderült hogy 1 héten 2X van,de ez nem az Én hibám volt. :D
Úgyhogy az ilyesfajta potyázás elkerülhetetlen.

Ha nem jól értelmeztem a dolgokat akkor szóljatok :rolleyes:
 

laca0827

New Member
A reakció pontszáma
0
Nekem 2 kérdésem is lenne.
Az egyik, hogy nyomozós dologban majd a hétfői új büntetési rend szerint kell "nyomoznunk"?
A másik,hogy egy topikba fogja mindenki felrakni a megoldásait?Mert ha én látom,hogy mondjuk 3 feljelentés sokszor szerepel fogom beírom a 3-at úgy hogy nem is foglalkoztam semmit a dologgal.Vagy rosszul értelmezek valamit?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent