Nyomozói társalgó

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
Még jön két mese, de szerintem ne rohanjatok, hanem legyetek alaposak, van egy hetetek rá.

Sajt
 

DeletedUser7967

Vendég
Először is minden elismerésem a Support tagoknak,Nekem az első mese után elment a kedvem! :D


A másik:

Ha megnevezzük a szabálytalanul játszókat,akkor azt indokolnunk is kell,hogy miért Ő(k)? :)
 

DeletedUser6473

Vendég
Hát... ettől értelmesebb játékra számítottam... ez első 3 sor után még az olvasásától is elment a kedvem... ezeknek a sztoriknak az olvasása is időpazarlás nem még gondolkodni a megfejtésen...
Biztos vagyok benne hogy egy feljelentés sem így van megfogalmazva, hanem normálisan. nem tudom miért nem lehet betenni normálisan ide..miért kell ilyen dedós hülyeségekkel körülírni a problémát, vagy szabálytalanságot. Én vagyok a hülye hogy feljöttem és részt akartam venni a játékba.

Azt pedig kikérem magamnak a többiek nevében is, hogy összemossák nevünket a szabálytalanságokkal... jelenleg mi is Törpök szerepében játszunk és tisztán. Ezen feladványok között meg található olyan ami azt sugallja akár mi rólunk is szólhat a feljelentés. Nagyon gáz és szomorú...

Egyszer lehetne már egy olyan játék amit alaposabban átgondoltok...
 

DeletedUser1561

Vendég
Nekem csak egyetlen kérdésem van:

Mit szivtatok, mialatt irtátok ezeket a kérdéseket, és hol lehet beszerezni ezt a sziverősitőt? :-D Szobatársammal, aki csak hirből ismeri a klánháborút, rongyosra röhögjük magunkat a mesék szövegein. Maximális elisméresem, bárki is írta ezeket!

Az utolsónál, a Frédi és Bénisen, meg még mindig nem jutottam túl azon, hogy ez egy szimpla halmazos feladatként is felfogható. :-o
 

DeletedUser8560

Vendég
Nekem csak egyetlen kérdésem van:

Mit szivtatok, mialatt irtátok ezeket a kérdéseket, és hol lehet beszerezni ezt a sziverősitőt? :-D Szobatársammal, aki csak hirből ismeri a klánháborút, rongyosra röhögjük magunkat a mesék szövegein. Maximális elisméresem, bárki is írta ezeket!

Az utolsónál, a Frédi és Bénisen, meg még mindig nem jutottam túl azon, hogy ez egy szimpla halmazos feladatként is felfogható. :-o



Köszönöm, ez a Tőletek kapott élettapasztalat :p
De akár csinálhatunk ez után egy olyan versenyt, ahol ti mutatjátok meg írói vénátok :):)
 

DeletedUser5879

Vendég
Nagyon nagy halandzsa van köré írva,és nagyon sok szabálytalanság van bennük...
 

DeletedUser14005

Vendég
Laza

Nekem kimondottan Flinstones-ék tetszettek, ott olyan kavar volt hogy 20Xis elolvastam :D

de le a kalappal a supportos meseírók előtt...
 

DeletedUser14099

Vendég
Szerintem is nagyon jók a mesék, feladják a feladatot!!
Külön -külön is belehet küldeni a megoldásokat??
 

DeletedUser8560

Vendég
Szerintem is nagyon jók a mesék, feladják a feladatot!!
Külön -külön is belehet küldeni a megoldásokat??

szia, persze, csak az a kérésem, hogy egy mesének csak egy megoldását adjátok be, és ne apró részletenként, úgy nem fogjuk elfogadni.

A címeket azért emeltem ki, hogy ha azt írjátok címnek, én azonnal azonosítani tudom miben is nyomozunk épp.

Itt pedig kérdezhettek a feladvánnyal kapcsolatban, ha valamit nem értetek. Mivel ezek nem egyszerű történetek, és a királyi selyempapucs is érdekelt fél, így nagyon szívesen segítünk nektek :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Az utolsónál, a Frédi és Bénisen, meg még mindig nem jutottam túl azon, hogy ez egy szimpla halmazos feladatként is felfogható. :-o

pedig ha úgy kezeled, kb 2 perc, és mindennel megvagy :)
bár én az antimatek végzettségű szakember kockás lapon vígan pirossal, zölddel és lilával x-elgetek, dehát ez már a saját fanatizmusomnak és színes ceruzák iránti szenvedélyemnek tudható be...
 

DeletedUser8560

Vendég
Komolyan szívesen segítünk, várjatok a jelentkezéssel, beszélgessünk róla előbb, ne kapkodjátok el...
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Sajtmacska,

Még mindig nem hirdetted ki a tegnapi nap "Nap fejlődője" és "Nap LE bajnoki címeket", pedig este 22.00ra ígérted.
 

DeletedUser13465

Vendég
Kérdés

Üdv!
Kicsit nehéz a felfogásom^^: Azoknak a nevét kell megfejtésnek beadni, akik csaltak, nem helyes, szabályos dolgokat követtek el?
 

DeletedUser8560

Vendég
Kedves Sajtmacska,

Még mindig nem hirdetted ki a tegnapi nap "Nap fejlődője" és "Nap LE bajnoki címeket", pedig este 22.00ra ígérted.

Szia, Sajnálom, az egész éjszakát átdolgoztam, még nem jutottam oda. A megadott időpontban munkatársaim rögzítették az adatokat, én pedig egy kis pihenés után be fogom írni a neveket.
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdv!
Kicsit nehéz a felfogásom^^: Azoknak a nevét kell megfejtésnek beadni, akik csaltak, nem helyes, szabályos dolgokat követtek el?

Szia,

a feladat az, hogy kiválasztasz egy mesét (vagy többet), és sorról sorra végighaladva megnézed, melyik szereplő csinált szerinted valami szabálytalanságot. Ezt felírod, és a válaszodban megadod - elég a felsorolás. A mesék megvannak, így miattam nem muszáj bemásolni újra.
Ha valamit nem értesz, vagy nem tudod eldönteni hogy amit írtunk, az mi lehet, akkor ha itt kérdezel, válaszolok. Ha jól kérdezel, akkor a helyes válaszra utaló választ kapsz, hogy még több esélyed legyen :)

Ez mindenkire vonatkozik, mielőtt azt mondanátok, kivételezek :)
 

laca0827

New Member
A reakció pontszáma
0
Akkor elég csak azt leírni,hogy ki volt szabálytalan,vagy azt is le kell,hogy mit csinált szabálytalanul?
és ha egy olyan feljelentésben ahol van mondjuk 5 szabálytalanság,én csak egyet találok el,azért is jár valamennyi pont a végén?
 

DeletedUser8560

Vendég
Akkor elég csak azt leírni,hogy ki volt szabálytalan,vagy azt is le kell,hogy mit csinált szabálytalanul?
és ha egy olyan feljelentésben ahol van mondjuk 5 szabálytalanság,én csak egyet találok el,azért is jár valamennyi pont a végén?

Szia,

Amikor kiraktam a feljelentéseket, csináltam egy táblázatot. Mindegyik mese és bűneset. A válaszaitokban található megoldásokat be fogom tenni a táblázatba. Ha minimum a felére rátaláltok mesénként, kaptok 120 pontot. Ha mindre, akkor 400-600-800 pontot.
 

DeletedUser13465

Vendég
Egyébként kicsit érdekes hogy akárki lemásolhatja(vagy átalakítja) a másik megfejtését:) Ezellen hogy védekeztek? vagy rá van bízva mindenkinek a lelkiismeretére?
És még1: Ha úgy írom le hogy:
1. Helytelen az hogy ezt csinálta
2. Az is helytelen hogy azt csinálta
...Akkor úgy jó, vagy írjam is mellé hogy mit mondott, és az indoklást hogy mért nem jó?
 

DeletedUser

Vendég
egyébként ha mobilnetről nyomja valaki, akkor miért kéne megosztott kapcsolatot megjelölni? :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent