Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Ez csak egy kifogás semmi más.
De tényleg annak meg mi a értelme itt szívni a mások vérét?
olyan jó vagy? jelentkezz és mutasd meg.,

Ha nem a magyarokat kéne képviselni simán :D Kapásból mondok neked 10 embert akikkel szívesen mennék és a top3-ba bejutni még lenne is esély (szerintem) nem pedig már az első kört elveszíteni.
-Freedom,én,Marci,Golyzsi,Vödör, Red,Dolph, mind a kettő extreme, (és ez most csak így kapásból jött, és még biztos vannak olyanok akik jól speedeznek, ügyesek stb.)
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Lehetett jelentkezni jatekozni egy tornan. A support csak aszt biralta le hogy megfelelo e a tudasa. En igy ertelmeztem.
Ha oldalt valtoztam volna vajon azer nem vettek volna fel mer nem vagyok joba Viraggal? Aszt nem hiszem.
Amig egy a cel es kozos a erdek Addig nincs olyan hogy lehetetlen. Ha arrol beszelunk mi mier nem Jo nem juttok elore.
Felre ertes helyett leirom
Nem vadolok se support ot se jatekost. Az egyik fel szabad on donthet a masik fel pedig kap egy utasitast. Melyik a jobb? Azert mert paran nem jonnek ki egy massal nem lehet a "felsoket", biralni. Ha Meg a jatekosok nem tudnak valtoztatni ezen az Meg a community hibaja.
Ez Meg az en velemenyem.
EverBee
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Milyen emberek?

Nem értelek titeket, olyan jól tudjátok kritizálni azokat akik jelentkeztek, nem akarjátok képviselni a magyar KH-t de azért itt vagytok, figyelitek, kibeszélitek, miért vagytok egyáltalán itt, ha "ezt a magyar KH-t" nem érdemes képviseli mert "olyan" a színvonal.

Én azért hogy nevessek kicsit :D + szerintem akárki elmondhatja a véleményét egy adott témáról ha még az negatív vagy éppenséggel pozítiv kritika.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Ha nem a magyarokat kéne képviselni simán :D Kapásból mondok neked 10 embert akikkel szívesen mennék és a top3-ba bejutni még lenne is esély (szerintem) nem pedig már az első kört elveszíteni.
-Freedom,én,Marci,Golyzsi,Vödör, Red,Dolph, mind a kettő extreme, (és ez most csak így kapásból jött, és még biztos vannak olyanok akik jól speedeznek, ügyesek stb.)
Én ink egy PlayNice,Maicon,Robi50,Regel Thomas Bara22,Kandurka,Kolcsár,Nonstop10,Red.Jhon,Temor de Dues -el nyomnék most egyet :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
És még lehetne sorolni jó pár női tagot is pl bosska Ők azok a játékosok voltak akikért érdemes volt játszani :D
 

Rumehor

New Member
A reakció pontszáma
16
Majd kiderul mi lesz es Baranak igaza van olyan csapat nem lesz tobb mint 10 eve volt . De meglatjuk mi lesz ebben az evben , en ott leszek mint 10 eve is.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Egy fecske nem csinál nyarat te is tudod + volt egy értelmes stratéga ami most kétlem hogy van :D
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Azért itt volt suppra negatív kritika , hogy nem egy nem 2 ember azzal indokolta nekem is, hogy nem jön a magyarokkal nemzetközire . mert ennek a supportnak nem játszanak.
Nos azért elég vicces mert akkor mit keresnek a magyar szervereken?
Ha már annyira nem akarnak ezzel a supporttal játszani?


Értelmes stratégiát simán össze lehetet volna dobni egy nap alatt ha nem csak a száj nagy itt külön ha nem jelentkeznek és gyorsan össze áll 10 + pár tartalékos ember.
Csak nem akarásnak nyögés a vége.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Jah csak az a nem mind ha 10-ből 8 solo játékos van és szarok a stratégiára óda nem elég a tudás hanem egy össze szokott csapat kell aki azt is tudja a másik mire gondol és ink ez hiányzik de azért hajrá lehet még a végén kellemeset csalódok :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Azért itt volt suppra negatív kritika , hogy nem egy nem 2 ember azzal indokolta nekem is, hogy nem jön a magyarokkal nemzetközire . mert ennek a supportnak nem játszanak.
Nos azért elég vicces mert akkor mit keresnek a magyar szervereken?
Ha már annyira nem akarnak ezzel a supporttal játszani?

Hmmm. De hat te is vadoltad oket es veluk egyut engemet is. Most akkor ezt nem ertem Viragom.
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
te sok mindent nem értesz. konkrétan semmit se értesz amit nem te mondasz.
Az hogy kinek mi a véleménye most a suppról. az egy dolog,
De az aki azt állítja miattuk nem megy a nemzetközire miközben a magyar kh nyomja az azért nekem érdekes.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Tovabb ra se ertem mi kotuk egy mashoz. En nem a support miatt jatekozok ha ott vagyok valahol hanem a adott nation miatt. Ossze altam olyanokkla akiket evekken at utaltam mer a cel a kozos. Nem?
En inkabb haritaast erzekelek ugy mint felelmet. Hogy ha valaki kikap ott akkor kevesebb lehet a emberek szembe. Pedig nem hiszem hogy lenne szegyeleni valo benne. Mi is kikaprunk a Gr csapattol es attol meg se nem lenne rosszabbak mint voltunk.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
te sok mindent nem értesz. konkrétan semmit se értesz amit nem te mondasz.
Az hogy kinek mi a véleménye most a suppról. az egy dolog,
De az aki azt állítja miattuk nem megy a nemzetközire miközben a magyar kh nyomja az azért nekem érdekes.
"a support minden speed körbe belenyúl ezért is tudtok olyan könnyen nyerni" - szamóca
"te ugyan annyi sereggel farmoltál és kevesebb sereged halt meg mint nekem pedig én is annyival farmoltam, a support biztos leszedte a melletted lévő barbárokba a falat" - szamóca
"érdekes hogy neked olyan gyorsan van klovad, amíg más még sehol se jár" - szamóca
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Itt nem rólad van szó aki meg nevet lop. meg most is más néven itt írogatsz.
Ráadásul ezt konkrétan nem is így írtam.Úgy hogy fejezd be a rosszhiszemű írogatásaid nagy UK csapat kapitány.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
kérek engedélyt tőled hogy berakjak ide 1 képet amit te írtál nekem. kapok rá ?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent