Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ez a kerdes nem ertem mit passzol a enyemhez. Nallunk csak 4oras gyalkorolos kor volt korabban. Itt 1.5 nap soo ezert kerdeztem hogy jonnek meg?
 

WILLPOWER

Well-Known Member
A reakció pontszáma
342
Hát két dual fiók szerintem hiányzik. A roli-szala és a dev-lajt duokat nem látom sehol...
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Azért itt m
"
Kérjük olvassátok el a teljes bejelentést a nemzetközi szerveren.

A bajnokságot a .net csapat szervezi és irányítja. A csapat összeállítása után, a magyar support csapat befejezni a munkáját, tovább a ti feladatotok lesz követni a .net bejelentéseit és a csapat összeszervezését. Bármilyen további kérdéssel kérjük a .net support csapatát keressétek. "
nem volt semmi csapat össze állítás komolyan.
Máskor ténylegesen volt 2011 ben. ott a jelentkezőket gyakorló körökön tesztelte a support és szűkült a kör. skypen csoportunk volt ahol beszélgetni tudtunk.
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Haa adhatok egy Jo tippet:
A kibevezett csapat vezer hozhat letre ilyent ott tuttok egyeztetni es beszelgetni.
Megprobalok beszelni Gareth el (Brain the Messiah, speed admin) hogy inteze el Valahogy hogy ne legyen 10 v 6 jatek hanem egal 6 v 6 ha nem lesz tobb embereket akit tuttok vinni.
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Azért itt m

nem volt semmi csapat össze állítás komolyan.
Máskor ténylegesen volt 2011 ben. ott a jelentkezőket gyakorló körökön tesztelte a support és szűkült a kör. skypen csoportunk volt ahol beszélgetni tudtunk.

Nem akarják a jobbak képviselni a magyarokat ennyi az egész.
Ma írtak pont rám hogy nézzem meg kik vannak benn gyakorlo koron és nem bántásból de ha az a csapat indul mar az 1. Kor lose lesz
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Főlleg hogy UK ellen lesz a meccs , ők pedig felaprítják őket :D
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Ez nem biztos. Elore sose lehet erre fogadni. Meglassuk a jatek kozbe. A gyoztes es a vesztes mind maradjon meg a tiszteletbe tudonak a masik kal szembe szerintem mint elobb mint utanna. Ennyi a keresem.
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Nem akarják k
Nem akarják a jobbak képviselni a magyarokat ennyi az egész.
Ma írtak pont rám hogy nézzem meg kik vannak benn gyakorlo koron és nem bántásból de ha az a csapat indul mar az 1. Kor lose lesz
Nem akarják képviselni a magyarokat magyarok? de Azért arra senki se lusta le fikáza. Vagy ide be írja miért is nem akarják.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Miért akarnánk? Ezt a magyar színvonalat képviselni a részleteket nem fejtem ki , én képviseltem a magyar kht amikor másodikak lettünk meg jó pár nemzeti kőrön akkor még voltak olyan játékosok akikért megérte most ilyen yugi félek a menő őket meg ink nem képviselném :D
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Ez csak egy kifogás semmi más.
De tényleg annak meg mi a értelme itt szívni a mások vérét?
olyan jó vagy? jelentkezz és mutasd meg.,
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Én nem szívom senki vérét csak sőt én örülnék a legjobban ha nyernétek de csak véleményem írtam le :D
Az az idő már elmúlt hogy én ezt a magyar kh-t képviseljem. De taktikával nagyon szívesen segítek még megvannak a régiek vb-röl :)
 

NovaLee

Well-Known Member
A Klánháború Csapata
A reakció pontszáma
636
Őszintén ez a gyakorló kör kb egyenlő a 0-val, kb csak a falut huzzák, na meg azért ilyen emberek képviselik a magyar KH-t

https://hus1.klanhaboru.hu/guest.php?screen=info_village&id=1#499;498 (falu név)
Milyen emberek?

Nem értelek titeket, olyan jól tudjátok kritizálni azokat akik jelentkeztek, nem akarjátok képviselni a magyar KH-t de azért itt vagytok, figyelitek, kibeszélitek, miért vagytok egyáltalán itt, ha "ezt a magyar KH-t" nem érdemes képviseli mert "olyan" a színvonal.
 

Deleted User - 1524758

Vendég
Mert ha azt nézed ők nekik jelenleg csapatban kéne gyakorolni, ehelyett csak funolnak.
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent