Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Kulombseg extrem esetevel hogy minket vissza engettek :D
Megkaptuk hogy "godness me, dickheads, it's disallowed"
Aztan le volt a gond. X)
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
2 dolog jutott eszembe Amit Jo ha tuttok mielott indultol ha indultok
1 UK csapat kikapott a gr csapattol... Ssshh... Aztan kor utan minden kit bannoltak gr csapattol :D soo
Gr - Fr - Ro Csapatok ugy 95% automata cuccokkal vannak felszerelve.
2 azt nem tudom .net en ugy van e de gyakorlo korbe Gareth a uk speed admin kibannolta a en csapatomat mer ott a fake script (ugysn az mint itt) nem legalised de ezt nem tuttuk :D eloszor azt irta a en 4 fos Csapatok multizik aztan Skype on irt a support hogy igazabol csak script.
Soo mindenkepp kerdezetek utanna mindenek ne jarjatok igy :D
Minden scriptet tudsz alkalmazni .neten kb csak megvannak annak a kis trukkjei ha valami kis hamisat akarsz csinalni
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.144
Nekem nincsen ugy sajat szamitogepem miota bele vertem egy kalapacsot "izombol" ......
so nem is tudok nagyon haszbalni semmit se. Se azt ami legals se. Amikor van akkor kolcson kapok egyet. Akkor is csak 1 dolgot ismerek igazan az a
received_160648731953536.jpeg
 

-Rettenthetetlenek-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
681
szóval ha te játékodat lecsalják akkor le mész a szintjükre? jó gondolkodás ... :)
Azok az emberek ugy használnak ilyen cuccokat , hogy anélkül semmit nem mutatnak fel , ha tudod mi mire képes akkor tudod mit használj , pl van egy legális támadásszervező , kissé elavult de kb 1 perc alatt kiszámolható vele bármi , vágások kiszámítására használom
 

Deleted User - 1524758

Vendég
de most itt speedről beszélünk, nem mindegy hogy 40támadást kapsz 1,2 mp alatt , aztán védekezd le, vagy kezdj vele bármit.. főleg úgy hogy kb fél perced van 15-20 falut kezelni
 

Deleted User - 1524758

Vendég
mert gondolom a profibb játékosokat akarják beválogatni, nem mondjuk XY játékost aki életében 1x indult speeden,
 

DeletedUser19597

Vendég
@Syntex
Lesz valamikor a jövőben újra nemzetközi torna, ami normál világ beállításként működik?
Tudom, hogy anno mondták az lesz az utolsó, de hátha változtak a vélemények.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Mert te a sok buta dolgodon kívül mit értél el? Mitől lennél sikeresebb? : ))

jopar nagyklannak voltam oszlopos tagja, nyertem jo par szervert, van egy sikeres csapatom, egyenileg minden szerveremen lazan hozom a top20-at :D te kb. az alapoknal leragadtal, v55-os jatekodbol is szepen latszott :D
 

DeletedUser19597

Vendég
jopar nagyklannak voltam oszlopos tagja, nyertem jo par szervert, van egy sikeres csapatom, egyenileg minden szerveremen lazan hozom a top20-at :D te kb. az alapoknal leragadtal, v55-os jatekodbol is szepen latszott :D

Hát úgy, hogy abbahagytam a saját fiókom, úgy én is azt tudom mondani, hogy leragadtam. Ne készíts ki... :D...
Mindenesetre a PP mentes szerón nem voltál sikeresebb, sem segítőkészebb nálam.
Oszlopos tagság alatt azt érted, hogy minden egyes vezéred aki játszott veled már, a tahóságod miatt szeretett volna téged kirúgni?

Sokszor nem értettem, hogy miért hagyták abba a játékot a nagyobb nevek, de most már kezdem érteni, rád kell nézni, amit leművelsz az már undorító.
Örülök, hogy volt neked is kizárásod anno. Ebben is különbözünk... ;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent