Nemzetközi Speed Torna

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Hát úgy, hogy abbahagytam a saját fiókom, úgy én is azt tudom mondani, hogy leragadtam. Ne készíts ki... :D...
Mindenesetre a PP mentes szerón nem voltál sikeresebb, sem segítőkészebb nálam.
Oszlopos tagság alatt azt érted, hogy minden egyes vezéred aki játszott veled már, a tahóságod miatt szeretett volna téged kirúgni?

Sokszor nem értettem, hogy miért hagyták abba a játékot a nagyobb nevek, de most már kezdem érteni, rád kell nézni, amit leművelsz az már undorító.
Örülök, hogy volt neked is kizárásod anno. Ebben is különbözünk... ;)
pp mentesen top10 korul mozogtam dual nelkul amig nem ingyen SBT falvakat kellett huzogatni :D minden vezerem elismert, es barmikor jatszananak velem, de veled semmit nem nyerne egy top klan se, kozepszerbol van eleg :D
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Hát úgy, hogy abbahagytam a saját fiókom, úgy én is azt tudom mondani, hogy leragadtam. Ne készíts ki... :D...
Mindenesetre a PP mentes szerón nem voltál sikeresebb, sem segítőkészebb nálam.
Oszlopos tagság alatt azt érted, hogy minden egyes vezéred aki játszott veled már, a tahóságod miatt szeretett volna téged kirúgni?

Sokszor nem értettem, hogy miért hagyták abba a játékot a nagyobb nevek, de most már kezdem érteni, rád kell nézni, amit leművelsz az már undorító.
Örülök, hogy volt neked is kizárásod anno. Ebben is különbözünk... ;)
segitokesz :))) vicces, egy nukot nem tudsz egyenesen kikuldeni :D
 

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
pp mentesen top10 korul mozogtam dual nelkul amig nem ingyen SBT falvakat kellett huzogatni :D minden vezerem elismert, es barmikor jatszananak velem, de veled semmit nem nyerne egy top klan se, kozepszerbol van eleg :D
Jól van elmondtad már2x is hogy középszerű tudjuk te vagy a legjobb lépjünk túl rajta és ne offoljátok a topicot ink taglistát írja le valaki plz :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
Yugi egy kismadár itt, de egyébként hasznos játékos. És ugyanazokkal a playerekkel tolja évek óta, szóval csak nem utálja minden vezére meg társa :D

Viszont azért a top20 a mai KH-ba, az azért nem semmi :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Yugi egy fasz itt, de egyébként hasznos játékos. És ugyanazokkal a playerekkel tolja évek óta, szóval csak nem utálja minden vezére meg társa :D

Viszont azért a top20 a mai KH-ba, az azért nem semmi :D
hat en mindig azt mondom, hogy nem a helyezes hatarozza meg egy bizonyos szint utan a jatekost, valaki lehet mindig top3-ban, ha soha nem vallal magara egy helyettesitest se...vagy soha nem vag le armakor 20 vonatot a tarsainak :) ezert is tartom nagyra par tarsamat, mert sokkal jobbak nalam, mert en a sikertelenseget nagyon rosszul kezelem, 55-on buktam 5 falut, nem tudtam vedeni,helyettesem volt, mert innom kellett aznap este, masnap mikor beleptem es lattam elment 5 falu, annyira levert h egy hetig Pilvo helyelt, nem az az 5 falu miatt, hanem, mert hozhato lett volna 0 vesztesegre, az egom nehezen viseli az olyan sikertelenseget amit ellehetne kerulni, na de dolgozok rajta :D
a mezony egyre gyengul, legalabbis startban :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.217
hat en mindig azt mondom, hogy nem a helyezes hatarozza meg egy bizonyos szint utan a jatekost, valaki lehet mindig top3-ban, ha soha nem vallal magara egy helyettesitest se...vagy soha nem vag le armakor 20 vonatot a tarsainak :) ezert is tartom nagyra par tarsamat, mert sokkal jobbak nalam, mert en a sikertelenseget nagyon rosszul kezelem, 55-on buktam 5 falut, nem tudtam vedeni,helyettesem volt, mert innom kellett aznap este, masnap mikor beleptem es lattam elment 5 falu, annyira levert h egy hetig Pilvo helyelt, nem az az 5 falu miatt, hanem, mert hozhato lett volna 0 vesztesegre, az egom nehezen viseli az olyan sikertelenseget amit ellehetne kerulni, na de dolgozok rajta :D
a mezony egyre gyengul, legalabbis startban :)

Ismerős érzés :D

A mezőny noobabb, igen. És nem csak startban.
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
hat en a startot erzem pl. most 61-en csak pp zek, napi maximum 12 ora aktivitassal es 1000 pp vel a top40-et tudom hozni(vagyis tudtam mert kezdek eladni), regebb ez kb. a semmire lett volna eleg.
 

DeletedUser20366

Vendég
Kevés ember mondhatja el magáról magyar szerveren szerintem, hogy valamit elért. Azzal, hogy valakinek van egy kicsit összeszokottabb csapata speeden és semmi kihívás nincsen, az nem feltételen tudás. El kell menni egy nemzetközi tornára és ott megmutatni, hogy ki mire is képes. Rendes világon meg egy középszerű játékos is lehet topos, ha van elegendő aktivitása. (Mondjuk elég patt helyzet, mivel magyar szervert kellene képviselni)

Bara
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
Kevés ember mondhatja el magáról magyar szerveren szerintem, hogy valamit elért. Azzal, hogy valakinek van egy kicsit összeszokottabb csapata speeden és semmi kihívás nincsen, az nem feltételen tudás. El kell menni egy nemzetközi tornára és ott megmutatni, hogy ki mire is képes. Rendes világon meg egy középszerű játékos is lehet topos, ha van elegendő aktivitása. (Mondjuk elég patt helyzet, mivel magyar szervert kellene képviselni)

Bara

normal szerver sokkal nehezebb mint a speed, sokkal tobb skill kell hozza :)
 

WILLPOWER

Well-Known Member
A reakció pontszáma
342
Yugi egy kismadár itt, de egyébként hasznos játékos. És ugyanazokkal a playerekkel tolja évek óta, szóval csak nem utálja minden vezére meg társa :D

Viszont azért a top20 a mai KH-ba, az azért nem semmi :D
Hiaba nyalsz nem lesz meghivod a dsaba. Egyébként is ezek után szanlak...
 

szamóca

Member
A reakció pontszáma
13
Azért ez ilyen formába egyáltalán nem csak a játékosok miatt lesz nagy égés.
Egy nemzetközi bajnokságot régen nem így szerveztek meg. akkor 2011 ben sikeresek is lettünk Magyarok.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
"
Kérjük olvassátok el a teljes bejelentést a nemzetközi szerveren.

A bajnokságot a .net csapat szervezi és irányítja. A csapat összeállítása után, a magyar support csapat befejezni a munkáját, tovább a ti feladatotok lesz követni a .net bejelentéseit és a csapat összeszervezését. Bármilyen további kérdéssel kérjük a .net support csapatát keressétek. "
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent