Mhc

  • Témaindító I Love Respii
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Kiegészíteném még annyival, hogy:
Ha pedig =MHC= gyűlölőnek kiáltanak ki azért, mert nem dobok hasasokat "A" volt KLÁNom előtt, akkor elnézést kell kérnem, de ez nem fog menni. Mint ahogy az előzőkben is írtam, vannak ott játékosok, akiket jónak tartok (attól függetlenül milyen viszony köt hozzájuk), de vannak, akiket a nevet kihasználó, vagy a tömeggel sodródó, a név mögé bújó, és főleg a hírnév okozta biztonságot kihasználó játékosnak vélek, és bocsássa meg nekem a Világ, hogy ezen tagok előtt nem tisztelgek, és merem venni a bátorságot, hogy kritizálom a megnyilvánulásaikat. Nekik, akik újra csak a klán neve mögé bújva szaladnak sipákolni papi után, hogy a "csúnya Kiowa fikázza az MHC-t!!" - a klán nevével védve csúfos felsülésüket.
Azt az állítást pedig, amit egyesek le akartak gyömöszölni a torkomon, amit én sosem állítottam, és sehol sem nyilatkoztam, hogy az =MHC= nélkülem nem ér semmit.. kikérem magamnak, mert még csak nem is gondoltam ilyet. Egyesek sajnálatára rendelkezem annyi intelligencia szinttel, hogy tudjam, MINDENKI PÓTOLHATÓ! Pl.: Az =MHC= henger ugyan ilyen simán gurulna Respii, vagy (megkockáztatnám már azt is, hogy) Davee vezetésével is! ( ..és ezzel most nem Montit akarom degradálni).
Részemről ennyit az =MHC=-ről...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Theo,hallom Délre regeltetek,csak aztán megláttátok,hogy ott az =MHC=,úgyhogy mentetek északra :D

Gratulálok :D
 

DeletedUser

Vendég
=MHC= mindenűtt az élen, ez is egy unalmas magába zárt világ lesz ellenfél nélkűl :)
Úttörő lévén Néha elgondolkodom azon, mit ehetnek ezen emberek, amikor a TOP 20-ban a tagok 85%-a ugyanabban a klánban nyomul ^^
 

DeletedUser

Vendég
Theo,hallom Délre regeltetek,csak aztán megláttátok,hogy ott az =MHC=,úgyhogy mentetek északra :D

Gratulálok :D

Rosszul hallottad.

Először is. 1 nappal a szerver indulás előtt dőlt el véglegesen, hogy jövünk-e. Páran ennek ellenére egy kis csoportot előregeléssel létrehoztak amit én viszont a szerver közepén nem vállaltam fel, úgy hogy az életképes klánok java szélre regelt.

Hívott pedig minket a CORD is többek között, hogy alkossunk ott középen együtt valamit.

De én a V8-on már átléltem/átélem milyen úgy harcolni, hogy minden irányból ellen vesz körül.

Itt nem akartam ismét.

Rossz az informátorod vagy pedig füled.


ui.: most nézem Te is CORD-os vagy szóval ezzel igazán tisztában lehetnél. Nyilván i.Gab beszélt neked erről.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az egyik tagod mondta,de honnan is gondoltam,h nem fogsz hazudni valamit... :D
 

DeletedUser16240

Vendég
Rosszul hallottad.

Először is. 1 nappal a szerver indulás előtt dőlt el véglegesen, hogy jövünk-e. Páran ennek ellenére egy kis csoportot előregeléssel létrehoztak amit én viszont a szerver közepén nem vállaltam fel, úgy hogy az életképes klánok java szélre regelt.

Hívott pedig minket a CORD is többek között, hogy alkossunk ott középen együtt valamit.

De én a V8-on már átléltem/átélem milyen úgy harcolni, hogy minden irányból ellen vesz körül.

Itt nem akartam ismét.

Rossz az informátorod vagy pedig füled.

:DDe aranyos..ilyen nyíltan azért ne hazudj:)
Bemásoljam a körleveledet amiben azt írtad hogy az MHC szájában vagytok, és hogy itt nincs esély, ezért irány észak??
 

DeletedUser

Vendég
Mi abban a baj, ha valaki már az elején számol a lehetőségeivel ?
Vagy papírforma szerint mindenkinek kötelező lenne hősi halált halnia , a TOP20 113 darab MHC játékosával szemben ? ^^
 

DeletedUser11266

Vendég
Eddig lefejlődtük csúnyán a szerver többi klánját, és eszünk ágában nincs ezt abbahagyni!

Jó ez milyen már azért?:D

"5 perce" megy a szerver.
Negyvennel több könnyűlovasotok van mint másnak, plussz kettővel több entert nyomtatok eddig:)

Mennyj már!:D
 

DeletedUser

Vendég
gyere inkább 1levezető játékra Darky ,vagy végleg befejezted?
 

DeletedUser

Vendég
Másolni illetve létrehozni levelet én is tudok.

Már amikor elkezdtem V8-on kérdezgetni az embereket, kik jönnek már ott meg írtam, hogy észak keleti regelés lesz. Még a szerveren sem voltam 18-on. :)

De biztos Te jobban tudod mint én magam.

Amúgy pedig én ide 40 emberrel jöttem nem pedig 150-el. És 3 napig toboroztam előtte nem 3 hónapig :)

Amúgy se lenne ilyen nagy a szám a helyedben. Ugyan nem tudom te melyiken voltál ott.

De maradjunk annyiban, hogy az =MHC=-t emlékeim szerint 3 világból kettőn legyőzték (V5-V14) és csak a V9-et sikerült behúzni.

Annak a 40 ezer falunak a megszerzéséhez meg nem kellett nagy májernek lenni.

Régi KH-sok pontosan tudják, hogy V8 után nem indult igazi szerver. Igen lehet nyerni ilyen villámszervereket mint a 9 vagy ilyen titkos csodákat... de engem ezek nem hatnak meg

Ahogy a V18 sem hat meg. Ide jöttünk kicsit játszunk... aztán meglátjuk lesz-e energia erre a V8 mellett.

Az itt lévő tagok játszanak máshol 15-20 millás accokkal amiket MHC-s játékos még nem is látott belülről :)

Hát ennyivel egészítettem volna ki a mondandóm. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
14-en sem emlékszem olyanra,hogy +fogtak volna minket:) de te biztos ott voltál a frontokon..pedig középen voltunk és Inso féle beragadás véletlenül sem volt.....

a világon bárki ha TWmaps-on +nézi a 14-es világot mit lát? Top1-Top3 ha +akarja nézni a klánokat..számomra ez bőven elég..ha meg TWstats,akkor szintén ez van + Top 20-ban vagyunk vagy 17-8-an MHC tagok...

na sebaj...v5-ért meg gratulált már mindenki a spártának a klánunkból is,de azért még1x Vigyoriéknak maximális tisztelet,mert az még igazi szerver volt,mint v1-v2-v4 ahol nem 100-110k faluval játszadoztak...


szerintem beszélj sajtiékkal,hogy csináljanak 1 titkos világot és essen 1másnak a 2klán..titkok azért,hogy legyen győzelmi remény a klán ellen:D /és itt nem MHC vs világ csak MHC vs INSO-ra gondolok/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egy klán speed harcot talán tudunk kérni! :)

Külön világot nekünk még Celeb Monti kedvért sem nyitnak szerintem ;)
 

DeletedUser

Vendég
celeb nem celeb..valamit valamiért alapon valójában miatta regeltem be 18-ra,mert noha nem puncsolunk 1másnak/khmmm14:p/ és nem is kérünk 1mástól,mik fejben nem voltam ott,akkor is a csapatban tartott,még Dave is csodálkozhatott rajta mit foglalkozik a sráccal,de lehet még Respi is...én kifogtam a Monti alatti 2 egyént:D

persze lehet csak saját társaival szemben korrekt,de velem,mint teljesen ismeretlen emberkével is korrekt volt.
 

DeletedUser

Vendég
Egy klán speed harcot talán tudunk kérni! :)

Külön világot nekünk még Celeb Monti kedvért sem nyitnak szerintem ;)

Celeb monti ? Kiszel Tünde is itt van ? :eek: :D

Am. nem akarok nagyképűnek tűnni, de ha tippelnem kéne, népszerűségben körözném Montipapát :D
És még szervert sem kellett nyernem ehhez :D
szóval azért az a celeb elég erős kifejezés volt.
Azt már tudjuk hogy kiowa ingyen reklámozza az MHC-t ,de a papa neve csak ezzel az egy klánnal kapcsolatosan hozható össze ,és csak úgy tudok rá gondolni mint egyszeri klánvezérre egy alkalomból eredőleg :)
Ez azért kevés a celebhez , a celebhez minimum népszerűség járna, illetve hogy színpadon legyen.
montipapát meg alig láttuk itt a külsőn -ellentétben velem :D:D:D (nem is véletlen hogy 20 accom,ki van zárva már innen :p ) - szóval a celeb az bárki más, csak nem Ő :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Theo,te meg nem mersz menni más világra,ők legalább igen.
Nektek 1 szerver befsott,ők meg mindegyiken megállták a helyüket.
És ezt úgy mondom,hogy nem vagyok oda az =MHC=ért :D
 
Fent