Mhc

  • Témaindító I Love Respii
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Imádlak Theo!....:)

Menj fujj pár lufit és játsz...:)

Részemröl itt off

Legjobb lenne ha mindenhol OFF-ba raknád magad, mindannyian azzal járnánk a legjobban.

Vigyázz, egyszer el ne felejtsd a megvastagítani azt a sok hü¤¤eséget amit írsz, mert úgy omlana össze a gondosan felépített imázsod mint a kártyavár.

ON!
 

DeletedUser15525

Vendég
Az off olyan mint az uff?

"Ha mögmondtam, mögmondtam. Az =MHC= a Monti gyeröké..."
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Lehet, hogy most sokan megharagudtok rám...

Figyelgetem a játékot, meg azért én is ott vagyok egyik Top fiókba. Sajnos prémium nélkül itt nem fog menni megtartani a helyet, de vagy 4 napig legalább ott voltam.

Az a véleményem, hogy az MHC bejött a szerverre sok pénzzel. Legtöbbjük már az agyát is elfelezte. Láttam olyat, aki 700 pontról ugrott fel 1800-ra. Pff... Így valóban lehet rajtolni. A nép pedig most (mod: bókol) az MHC-nak, mert félnek nehogy befoglalják őket.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11266

Vendég
Hát ez csak így lehet!:D Ezt nem gondolhattad komolyan. Főképp ezt:

"A nép pedig most (mod: bókol) az MHC-nak, mert félnek nehogy befoglalják őket."
 

DeletedUser

Vendég
Bármely más klánba is találhatunk "pénzes" játékosokat! Ez egy játékelem, amit van aki kitud használni, van aki nem...
Az én klántársaim azon játékosok közé tartoznak, akik oly mértékben szeretik ezt a játékot profi szinen űzni, hogy képesek kisebb nagyobb pénzösszeget is ráfordítani. Ez sztem szíve joga bárkinek...

Meggyőződésem, hogy felezési lehetőség, vagy 20% nyersi többlett lehetőség nélkül is ugyanígy nézni ki a ranglista....
Persze ez megint olyan dolog amiről kár vitatki, mert nem ilyenek a server beállítások.

A "Nép bókol az MHC-nak".... Hát nekem épp az ellenkezője tűnik. Oly mértékű düh, harag (vagy nevezzük aminek akarjuk) van a szerver játékosainak többségébe irántunk, hogy ez szinte minden felületen olvasható...
Sztem sok klántársam és jómagam is PISZKOSUL ÉLVEZZÜK ezt!

Óriási kihívás ez Mindenkinek most. Tényleg itt van sok híres, neves klán is. Természetesen utólag majd mind azt mondja hogy nem indult szervezetten a V18n, de azért ha valaki képbe van a mai KH-s nagynevekkel láthatja hogy a nagy többség ott vana V18n egy klánban.

Szóval izgalmas szervernek nézünk elébe!
 

DeletedUser15525

Vendég
Bármely más klánba is találhatunk "pénzes" játékosokat! Ez egy játékelem, amit van aki kitud használni, van aki nem...
Az én klántársaim azon játékosok közé tartoznak, akik oly mértékben szeretik ezt a játékot profi szinen űzni, hogy képesek kisebb nagyobb pénzösszeget is ráfordítani. Ez sztem szíve joga bárkinek...

Meggyőződésem, hogy felezési lehetőség, vagy 20% nyersi többlett lehetőség nélkül is ugyanígy nézni ki a ranglista....
Persze ez megint olyan dolog amiről kár vitatki, mert nem ilyenek a server beállítások.

A "Nép bókol az MHC-nak".... Hát nekem épp az ellenkezője tűnik. Oly mértékű düh, harag (vagy nevezzük aminek akarjuk) van a szerver játékosainak többségébe irántunk, hogy ez szinte minden felületen olvasható...
Sztem sok klántársam és jómagam is PISZKOSUL ÉLVEZZÜK ezt!

Óriási kihívás ez Mindenkinek most. Tényleg itt van sok híres, neves klán is. Természetesen utólag majd mind azt mondja hogy nem indult szervezetten a V18n, de azért ha valaki képbe van a mai KH-s nagynevekkel láthatja hogy a nagy többség ott vana V18n egy klánban.

Szóval izgalmas szervernek nézünk elébe!

Respiii, a világért sem bántanálak meg. Jó játékosnak tartalak, a legjobbnak a KH-n. De, miért nem mentél másik klánba? Hisz abban van az igazi kihívás, nem az =MHC=-ben:)
 

DeletedUser

Vendég
Insoban pont azon 3nevet látom,akiket felsoroltál...../azért nem mondható,hogy 1full v8-as csapattal jöttek volna/

számomra a CNN-nél azért van 1hatalmas kérdőjel,mert pk,hogy tervezett regelés volt,de a fejlődési ütem érdekessé teszi a regelésüket + ott van a hátukban 1 ODA/T/ és az Inso...nem tudom lehet diplomácia lesz és kész,de akkora területre túl sok lenne az értékes klán részemről/elég kicsinyke világ sajna/

Igazad van, nem full INSO tagokat látsz, sőtt (ha már V8) látsz nálunk VINELO, MDV tagokat, meg N V8 tagokat, akik minden előítéletet félretéve, unszimpátiát lesöpörve azt mondták, hogy beállunk THEOÉK mögé, mert.... Aminek persze örülünk, hisz ez V18, az meg v8... itt klántárs ott ellenség...
 

DeletedUser

Vendég
Bármely más klánba is találhatunk "pénzes" játékosokat! Ez egy játékelem, amit van aki kitud használni, van aki nem...
Az én klántársaim azon játékosok közé tartoznak, akik oly mértékben szeretik ezt a játékot profi szinen űzni, hogy képesek kisebb nagyobb pénzösszeget is ráfordítani. Ez sztem szíve joga bárkinek...

Meggyőződésem, hogy felezési lehetőség, vagy 20% nyersi többlett lehetőség nélkül is ugyanígy nézni ki a ranglista....
Persze ez megint olyan dolog amiről kár vitatki, mert nem ilyenek a server beállítások.

A "Nép bókol az MHC-nak".... Hát nekem épp az ellenkezője tűnik. Oly mértékű düh, harag (vagy nevezzük aminek akarjuk) van a szerver játékosainak többségébe irántunk, hogy ez szinte minden felületen olvasható...
Sztem sok klántársam és jómagam is PISZKOSUL ÉLVEZZÜK ezt!

Óriási kihívás ez Mindenkinek most. Tényleg itt van sok híres, neves klán is. Természetesen utólag majd mind azt mondja hogy nem indult szervezetten a V18n, de azért ha valaki képbe van a mai KH-s nagynevekkel láthatja hogy a nagy többség ott vana V18n egy klánban.

Szóval izgalmas szervernek nézünk elébe!
Tisztelt respii! Te teszem azt ezer forintot -családapaként, akinek a kh a hobbija, melózik, hazaér, leül játszani, - az előbb említett összeget kh-ra vagy a gyerekeidre költenél?????
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12064

Vendég
Egyszer figyelmeztetek csupán, ne legyen több személyeskedés és sértegetés!
 

DeletedUser

Vendég
sok MHC-s nem csak azért pp-zik,mert hú de gazdagok..sokunknak +maradt 1 rakat v14-ről..én is vettem vagy 5k pp-t mondván 2évig tuti tartani fog a szerver,de hát retek titkok +szivattak a pp-vel....

bár azért csak a kovácsnál felezek 15-től felfelé
 

DeletedUser

Vendég
Megnéznék egy olyan világot,ahogy nincs felezés,termelés növelése,stb hülyeségek..
Ott látszana ki mennyire tud,de hát a játék nem erre lett kitalálva :)
 

DeletedUser

Vendég
én örülnék a legjobban ha nem is kéne pp-t használni...csak aktivítás és csá.
v1-en 700falu után vettem pp-t/fiatalon..mondtam mi a bánatnak fektessek bele akár 1ft-t is a villanyszámlán kívűl/...tehát nagyon nem hatna meg a dolog...itt kicsi a világ kb 300faluig kéne max játszani:-D
 

DeletedUser16240

Vendég
Sziasztok kh-s barátaim,külön üdvözlet Hengerkezelő társaimnak!

Én inkább csak olvasója vagyok e külső fórumnak, nem szoktam ide írni,de mivel ez a mi topic-unk gondoltam írok!Nagyon örültem mikor ma reggel megláttam hogy Respii nyitott nekünk,hát gyorsan át is olvastam.Tudtam hogy magyarokra jellemző az írigység,de itt a játékban ez hatványozottan kijön.Már most olyan dolgokkal piszkáltok hogy sok a prémiumunk?Ezt nem is értem..Ez a játék egy opciója és aki megteheti használja aki nem az nem..Következő az 1000 forintos hozzászólás volt:DHát gratulálok hozzá..Ha ezer forint a játékra vagy a gyerekedre dologgal érvelsz,akkor a játékra fordított időt miért nem vele töltöd?vicc..A következő fricska mi lesz részetekről?Túl sokat vagyunk fent és ez csalás?Minden ilyen hozzászólásotokkal bizonyítjátok hogy valamit nagyon jól csinálunk!
De eleget is írtam már úgy érzem..a tények nem hazudnak..
Eddig lefejlődtük csúnyán a szerver többi klánját, és eszünk ágában nincs ezt abbahagyni!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kissé zavar, hogy egyesek rám akarják "ragasztgatni a lüke kis matricáikat" .. hogy =MHC= ellenes! (ezzel már levélben is megkerestek). Ez nem a valós megállapítás. Mint már nemrégiben írtam egy másik topicban, vannak a klánban olyan játékosok, akiket tisztelek, becsülök, és emberileg nagyra tartok, de vannak akiket nem. A meccsnek vége lett, lejöttünk a pályáról, ez már egy új liga. ;) Nem kívánok én az =MHC=-nek rosszabbat, mint más klánnak, csak annyit, amit megérdemel, és amiért megdolgozik.
Ennek ellenére fenntartom a jogom a vélemény nyilvánításra, ugyan úgy mint a többi, több ezer játékos (még akkor is, ha vannak akiket ez nem érdekel, és nyilvánosan ki is fejtik ezt - letojcsi :) )
Betűimet gyakran félre értelmezik, valószínűleg az én hibám is, hogy nem fejtem ki mondandómat fél oldalas litániákban, nem ragozom túl a közlendőmet, nem rágom szájba.
A lényeg:
4 év alatt az 1. legfontosabb szabály, amit én megtanultam, hogy ez a játék fejben dől el.. S az a klán, aki most úgy indul neki ennek a szervernek, hogy úgyis az =MHC= fog győzni, legjobb, ha már ma töröl és átkullog egy másik szeróra.. megspórolva így egy csomó időt magának, és az =MHC=-nek is. Mert ezzel a hozzáállással úgyis ez lesz a vége!!!! Aztán, hogy ezt ki hogy fogja fel a maga szintjével, hogy pozitívan vagy negatívan kezeli, az már az ő dolga..
 

DeletedUser

Vendég
Kissé zavar, hogy egyesek rám akarják "ragasztgatni a lüke kis matricáikat" .. hogy =MHC= ellenes! (ezzel már levélben is megkerestek). Ez nem a valós megállapítás. Mint már nemrégiben írtam egy másik topicban, vannak a klánban olyan játékosok, akiket tisztelek, becsülök, és emberileg nagyra tartok, de vannak akiket nem. A meccsnek vége lett, lejöttünk a pályáról, ez már egy új liga. ;) Nem kívánok én az =MHC=-nek rosszabbat, mint más klánnak, csak annyit, amit megérdemel, és amiért megdolgozik.
Ennek ellenére fenntartom a jogom a vélemény nyilvánításra, ugyan úgy mint a többi, több ezer játékos (még akkor is, ha vannak akiket ez nem érdekel, és nyilvánosan ki is fejtik ezt - letojcsi :) )
Betűimet gyakran félre értelmezik, valószínűleg az én hibám is, hogy nem fejtem ki mondandómat fél oldalas litániákban, nem ragozom túl a közlendőmet, nem rágom szájba.
A lényeg:
4 év alatt az 1. legfontosabb szabály, amit én megtanultam, hogy ez a játék fejben dől el.. S az a klán, aki most úgy indul neki ennek a szervernek, hogy úgyis az =MHC= fog győzni, legjobb, ha már ma töröl és átkullog egy másik szeróra.. megspórolva így egy csomó időt magának, és az =MHC=-nek is. Mert ezzel a hozzáállással úgyis ez lesz a vége!!!! Aztán, hogy ezt ki hogy fogja fel a maga szintjével, hogy pozitívan vagy negatívan kezeli, az már az ő dolga..

Köszönöm, néhány dolgot nem kell leírjak.
 

DeletedUser

Vendég
Respiii, a világért sem bántanálak meg. Jó játékosnak tartalak, a legjobbnak a KH-n. De, miért nem mentél másik klánba? Hisz abban van az igazi kihívás, nem az =MHC=-ben:)

Sajnos Respii is megalkudott.

Pedig milyen szép pillanat volt ez itt. (ehhez még mindig csak állva tudok tapsolni) Mikor feladva mindent felkelt az ilyen Monti félék ellen...

Ahogy Respii is írta... hazudozzatok tovább....

http://www.youtube.com/watch?v=gbkHO-L6r5A&feature=related
 
Fent