=MH=

DeletedUser1561

Vendég
Amúgy olyankor már nem mindegy, hogy milyen nemű a halál?... Mellesleg én látom benne a logikát, hogy miért is nőnemű a halál. :p
[SPOIL]Én vagyok a következő miniszterelnök, és valaki szúrja a szemem, de biztos csak valami semmiség. Na menj,te petricsészéből petesejtbe injekciózott... Különben is, itt én vagyok Krisna. Bla bla bla. Megfelel?[/SPOIL]
 

DeletedUser11697

Vendég
Dark Lord!

Ha te ilyen jó kh-s játékos vagy akkor miért irritálsz mindenkit? Sok az irigyed vagy mi?
Kéne erről egy felmérést nyitni, úgyis te vagy a legaktivabb fórumonzó, megérdemled :D
 

DeletedUser3242

Vendég
ööö

a játéka a v7et irritálhatja max, a stílus meg sokakat ahova elér :)
 

DeletedUser

Vendég
ha nem tükrözné minden hozzászólása azt hogy (szerinte) ő a KH übertuti hadistene és rajta kívül mindenki hülye, talán kevesebben oltanák...csak azt kapja vissza amit mások felé mutat.
 

DeletedUser3242

Vendég
mit ér akár egy hadiisten 'barátok' nélkül ? :)
bár lassan érdekelne h mit tud amit mások nem.
(mondjuk a dark lord vs wiking statisztikán kívül, amin nagyon jót nevettem :D )
 

DeletedUser14529

Vendég
Sajnos nem! ... Ha így lenne talán el sem küldtem volna a hölgyet a halál náthás f...ba.. :) (juj, de közönséges is voltam.. én vétkem, én vétkem, én rohadt nagy vétkem :D )
Most felmerült közben a kérdés bennem, vajon a halál nőnemű, vagy hímnemű? Szláv nyelvcsaládok szerint nőnemű... hmm hmmm..

Megint csak offolok.. szörnyűség..
...és ilyenkor szokott az következni, hogy jön egy "nagy megváltó", akinek szúrom a szemét, és úgy kioszt itt, hogy egy senki vagyok, és takarodjak, leírja majd a valótlan, kreált önéletrajzomat, meg, hogy ő itt az Isten.. bla bla bla... aki mindent tud.. Jobb is, ha inkább magamat offolom.. ;)

érdekes elgondolás:)amugy a románban is nönemu a halál "moarte" de ez lényegtelen hiszen sztem nincs halál nincs isten:) na de ez tényleg off:)
 

DeletedUser

Vendég
Én egy hete kaptam új laptopot, akkor most már nem is vagyok jó KH-s? :( Töröljek, adjam át az accom valakinek, vagy csak simán szégyelljem magam? :D El sem tudom képzelni, ha idén megkapom a kocsit is, akkó mi lesz.. jaj istenem, remélem addig vége lesz a V9-nek, mert keresztre feszít a KH társadalom, megköveznek a játékosok.. Ha a netet én fizetem, és a benzint is saját keresetből veszem, akkor maradhatok? :p Talán vissza kéne utasítanom, és elvonulni Tibetbe meditálni remeteként, bár akkor meg az lesz a baj, hogy munkanélküli looser vagyok.. Ezt még át kell gondolnom ;)

Ezt az "apád pénzéből élsz" dolgot már én is megkaptam egy kedves KH-s kartársnőtől.. akivel ellentétben mindezek ellenére nekem mégis dolgoznom kell (nekem vannak igényeim, amihez nem jutnék hozzá mint munkanélküli...) Megkaptam ugyan ezen hölgyeménytől, hogy "inkább a családoddal kéne törődnöd".. hát igen, például most is, és iszonyatosan feszült vagyok, hogy a laptop előtt vagyok kénytelen most is dekkolni, mert kedves családom még nem tért haza BP-ről a vidámparkból, a párom dolgozik, és véletlenül lakásfelújítás utáni pakolás közben volt időm ide ülni pár percre, iszonyatosan ég miatta a pofám, higgyétek el. Mi több, fel is hívom a pszichológusomat.. :DDDD

Nálad elég lesz kiwi ha csak a laptopodat adod át :D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Ha mindig dolgoztál, akkor érthető, miért nem jártad ki a 8 általánost sem. :)

Te, meg az igazság, 3 külön dolog. :-D
 

DeletedUser

Vendég
És Te meg a tisztelet, az két külön világ ;)

az őszinteségről már nem is beszélve :eek:

A Norodia1 féléknek meg az ajánlatom áll :)

Gyertek a 7-esre ott alakítsatok :p:p
Én itt már elkezdtem , ugyan miért is mennék máshová, janiskodni :p
Gyakoroljatok csak :D
Idő hiányában úgysem fog menni :D:D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Áh, mire a többiek befejezik a világukat, téged is kizárnak megint úgyis. :)

Tisztelet? Ugyan Dárki, olvashattunk már tőled cifrábbat is. Nem most volt a határidő az igazmondó versenyre. :)
 

DeletedUser14529

Vendég
darky:) te vicc vagy ha olyan nagy legény vagy menny a v9-re:) LÁM MIT FOGSZ ALKOTNI...de ha v13-ra nem mertél jönni oda se mész:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
ilyen hsz után nem kell sokat gondolkodni azon hogy vajon kettőnk közűl melyik a nagyobb vicc :D
 

DeletedUser3242

Vendég
És Te meg a tisztelet, az két külön világ ;)

az őszinteségről már nem is beszélve :eek:

A Norodia1 féléknek meg az ajánlatom áll :)

Gyertek a 7-esre ott alakítsatok :p:p
Én itt már elkezdtem , ugyan miért is mennék máshová, janiskodni :p
Gyakoroljatok csak :D
Idő hiányában úgysem fog menni :D:D:D

már jártam ott köszi, és jóval előtted álltam mindenben mikor befejeztem :)
és mikor másodszro(nem saját néven) jártam ott idén tavaszig, ez akkor is így volt :)

úgyhogy ez már nem pálya :p

ahol most játszom, az jóval későbbi világ - de még ott is kb úgy állok mint te a 7esen most:)
 

DeletedUser

Vendég
Nálam elébb ? :eek:

Gondolom nem a LE -ben ,mert abban nem hinném hogy a TOP 2 vagy :D

Sztem meg sosem jutottál fel a top 10-be de még a top 20-ba sem semmilyen értelemben.

Más accokat meg én is tudok hazudni,ezt már az előbb leírtam.
A Saját nevével példálózzon mindenki,akkor elhiszem hogy tényleg Ő az . Látod ez az én erősségem.
A KH meg nem arról szól ,hogy "JUJJ,most figyeljen mindenki, mert 2 napig én vagyok az Ász " aztán lecsó ,mert megunta az illető .
Az igazi tudás a kitartásban rejlik. És minden klánvezér tudja,hogy ez a valódi kincs ,nem pedig a sáskahad,amely a nyár után már továbbáll :D
 

DeletedUser11352

Vendég
Ecsém Dark, te gumiszobába való vagy.Ezt a trágyát az ember kedv telésből játsza, nem mert muszáj.......................... ha valakinek már nem kenyere az aktuális játéka elhúz.Amúgy a 7-esen mind Noro, mind Sacro jóval előtted volt.Akkor mit karattyolsz itt Alekosz?
 

DeletedUser

Vendég
Ecsém Dark, te gumiszobába való vagy.Ezt a trágyát az ember kedv telésből játsza, nem mert muszáj.......................... ha valakinek már nem kenyere az aktuális játéka elhúz.Amúgy a 7-esen mind Noro, mind Sacro jóval előtted volt.Akkor mit karattyolsz itt Alekosz?

figyelj csak !
Amit én trágyának nevezek,azzal nem játszok :p
Sem kedvtelésből sem máshgy.
sacro ? Melyik sacro ,a 15 falvas sacroról beszélsz ? :D:D Hát ez tényleg karrier :D
Tényleg mi lett a ragyogó v7-es pályafutásoddal keksz-árus ? :D:D:D

Hit me! Te most hol nyomod?

v13-on :D
kemény 300 pont,vagy annyi sem :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Dark,te aztán megint alkottál.Jót nevettem,tényleg.Köszi!:)

Hívod az emberkéket,hogy álljanak ki ellened a V7-en,a 6 millád(azta') ellen.Fajín ajánlat,lehet beregelek.:D
Neked esetleg van kedved jönni V8-ra?Mérkőzzünk már meg.Ígérem még nyersit is kapsz és bevédelek az elején.:)
Ez már vicc,tényleg...

http://hu7.twmaps.org/3552b4de60aa77f293368e31ad512934
Van 50-100 front falud?Húha,ez már odavág.Gratulálok hozzá.:)

(A klán/szín csoportosításokért elnézést,nem vagyok teljesen tisztában a v7-es diplomáciákkal.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent