=MH=

DeletedUser

Vendég
Hihi, másfél hónapos fórumaccal saját nevet emlegetni. :D

Darki, hacsak nem te aktiválod a fiókban a prémet, akkor semmi sem biztosítja, hogy egyáltalán aktiválva lesz. És akkor is csak egyetlen hónapig. :)

Már bocs ,de az én fiókomban ki tudná még aktiválni rajtam kívűl ? :p
LOL !
Most Akkora hülyeséget mondtál hogy hirtelen egy lelkes kezdőnek néztelek :D :eek: :p
 

DeletedUser1561

Vendég
Darki, ne legyél már sötét.

A felajánlott v7es accokról van szó, amik mellé prémiumot is adsz. Nem a te saját, különbejáratú fiókodról... Ez rajtad kívül mindenkinek leesett.
 

DeletedUser

Vendég
Igen

így van ez azoknál, akik a másik hátán akarnak felkapaszkodni :p
Folyton valami hibát találnak a pártokban,a magyar életfelfogásban, a világválságban és a Zambiai polgárháborúban :p Kihagytam valamit ? :eek: ja, talán még az E.T.-t is példaként lehetne felhozni, hogy miért vannak ilyen negatív világnézetű emberkék.

Pedig elég lenne egy kis örömöt találni a játékban,ha már az elhivatottság sokat mond... Aztán az ilyen gyíkgyurik mutogatnak majd mindenfélére hivatkozva, hogy bocs, én király vagyok, de sajnos dolgoznom is kell, meg életem is van,így inkább itt hagylak titeket a szószban :p

Na ezekből sok klánt lehetne megtölteni.
Aki kitart, az sem biztos hogy csak magárt fogja tenni, hanem a jó csapat miatt :)
És ugye azt már mondanom sem kell,hoy a kitartás alappillére a játéktudás PRO szinten :rolleyes:

Fogadjunk hogy még katona sem voltál :p

Nem igazán értem a reakciód! Én annyit kértem, hogy tűnj innen a V7-es fórumra! Ha voltál kedves egy ilyen fórumot létrehozni, akkor foglalkozzunk talán az =MH= klánnal!
Miért akarsz beskatulyázni? Szép húzás, hogy támadásba mégy át és azonnal jössz a negatív kisugárzással! Én még emlékszem amikor indult a v13, hogy milyen kemény voltál! Szerinted te adtad fel és nem én!
Annyit kérek, hogy fejezd be és talán megszólalhatnának azok akik játszanak a v13-on! Olyan dolgokról beszélhetnénk, ha nem tilos ami a v13-ommal kapcsolatos. Dark és V7-es klánja mennyiben kapcsolódik ehhez a fórumhoz?
Tudsz játszani és te vagy a király! Mi tudatlanok vagyunk és ezért játszunk a V13-on!
Te kitartó vagy és nem magadért, hanem ahogy mondod a 'jó csapat miatt'. Nem értem, hogy lehet annyi elhagyott acc. nálad egy ilyen jó csapatban, ahol te vagy az ész? A zsenik magukra maradnak?
 

DeletedUser4544

Vendég
Azon tünödtem a minap, mivel rengeteg a belsőzés már most a Mh-nál, hogy ez legális multi(fiokfuttatónak regeltek be), esetleg már ilyen sokan beleuntak a játékba.
Vhl és Mh közti csipkelődés már megindult, pár hónap és elkezdődnek az igazi csaták.
Egyenlőre úgyveszem észre mindkét klán jóúton jár, viszont előbb utóbb valameik félnek kikell siklania az útról. REmélem nem mi leszünk azok.
Ám Grat az Mhnak méltó ellenfelek.
 

DeletedUser14529

Vendég
Szia.

Jol latod a dolgokat mint mindig.

a vicc az hogy firka már most elörébb van mint a klánod nagy része susu...a jo játékosokat megszoljátok és a noobokat pártoljátok ez a v13-as MH ellenben a v7-es no az kemény volt:) ott igazán harcoltunk lesz...tunk mindenkit és az volt a jo!
 

DeletedUser

Vendég
a vicc az hogy firka már most elörébb van mint a klánod nagy része susu...a jo játékosokat megszoljátok és a noobokat pártoljátok ez a v13-as MH ellenben a v7-es no az kemény volt:) ott igazán harcoltunk lesz...tunk mindenkit és az volt a jo!

Nem az a vicc,hanem az ,hogy most jöttem rá, a v13 tele van bukott játékosokkal :D:D:D
Erre csak most jöttem rá :D

Mauro28 = Rokito Gringo,akit a v7 -en lenyomtak,majd bannoltak.
Zorn is,a VHL vezéralakja :)
Süsü . a v7 bajnoka :)
Az egész MH klán szinte :D:D
Még jó hogy én is képviseltetem magam szerény egy falucskával,igaz még nem szándékozom a székhelyemet áttelepíteni :D
 

DeletedUser1561

Vendég
De akkor már tényleg berakhattad volna magadat is a felsorolásba!

"Dark Lord, akit a v1-ről pateroltak ki."..
 

DeletedUser

Vendég
fárasztó vagy Maala , le kéne már kaparnod magadat rólam
A v1-et én sk,. fejeztem be, a v7 miatt.
Remélem a v13 előrehaladtával, sok ilyennel fogunk majd találkozni az ellenségünk sorában :D

Hajrá v13 !!
Húzzatok bele !! :D
 

DeletedUser

Vendég
Azon tünödtem a minap, mivel rengeteg a belsőzés már most a Mh-nál, hogy ez legális multi(fiokfuttatónak regeltek be), esetleg már ilyen sokan beleuntak a játékba.
Vhl és Mh közti csipkelődés már megindult, pár hónap és elkezdődnek az igazi csaták.
Egyenlőre úgyveszem észre mindkét klán jóúton jár, viszont előbb utóbb valameik félnek kikell siklania az útról. REmélem nem mi leszünk azok.
Ám Grat az Mhnak méltó ellenfelek.

Azt hisz mindenki amit akar.
Van mod erre is,supportnak irsz szepen es kivizsgalnak mindent.
Nem rangatsz bele minket egy szajkarateba.

Ricsike.
A v7 es a v13 eg es fold.
Mas szerverbeallitasok,mas jatekosok,mas reggeles,mas klanok stb.....
Idonk mint a tenger,hova sietetsz minket?

Darky veled nem tudok vitazni,mert neked mindig igazad van.
 

DeletedUser

Vendég
De csak Te utánad mester :p

vigyori hsz-e meg a tiszta példája annak,hogy hogyan kell azokat leszólni itt a külsőn,akikkel a játékban nem tudnak boldogulni ;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem leszóltam a Meséseket Darki. Csak kicsit furcsálom hogy ilyen hamar elkezdték mesések a "belsőzést".
Ezenkivül azért az erős túlzás hogy nem birunk a mesésekkel:) Akkor ez kb fordítva is igaz, mert őkse birnak velünk. Ez még nagyon kezdetleges szakasz. Ebből semmit se lehet levonni hosszabb távra. Ahogy Süsü mondta, időnk mint a tenger, hova siessünk......
 

DeletedUser

Vendég
Minden tiszteletem Dark Lord-é, elérte azt, hogy szinte csak róla szól a fórum.
Megkérem a fórumozókat, hogy 3 napig ne legyen téma.
Vajon kibírjuk?
 

DeletedUser

Vendég
Minden tiszteletem Dark Lord-é, elérte azt, hogy szinte csak róla szól a fórum.
Megkérem a fórumozókat, hogy 3 napig ne legyen téma.
Vajon kibírjuk?

majd meglátjuk :)
kiváncsi leszek hogy vajon egy kezdő KH-zó felhívása elég tekintéllyel bír majd-e :D

1.NAP

:D
 

DeletedUser

Vendég
....

Szia Darky!

Mi a helyzet?
Örülök, h látlak....


Ja, elbasztam. Kezdjük elölről...
:D:D:D
 
Fent