=MH=

DeletedUser6772

Vendég
Más accokat meg én is tudok hazudni,ezt már az előbb leírtam.
ugyanmár Darky,ne becsüld le ennyire magad,megy az a sajátban is,nem kell Neked más acc:D

Ha mindig dolgoztál, akkor érthető, miért nem jártad ki a 8 általánost sem. :)

Te, meg az igazság, 3 külön dolog. :-D

Nemhittem volna,hogy lesz vmi amiben egyetértünk Maala,de úgy látszik mégis...:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11352

Vendég
De azért a 300 pontért vért izzadtam.:Dv12-n játszok most, a napokban kezdtem el.Persze állnéven.Én csak játszani akarok, és nem akarom, hogy előny, vagy hátrány származzon a nevemből.
 

DeletedUser

Vendég
Dark,te aztán megint alkottál.Jót nevettem,tényleg.Köszi!:)

Hívod az emberkéket,hogy álljanak ki ellened a V7-en,a 6 millád(azta') ellen.Fajín ajánlat,lehet beregelek.:D
Neked esetleg van kedved jönni V8-ra?Mérkőzzünk már meg.Ígérem még nyersit is kapsz és bevédelek az elején.:)
Ez már vicc,tényleg...

http://hu7.twmaps.org/3552b4de60aa77f293368e31ad512934
Van 50-10 front falud?Húha,ez már odavág.Gratulálok hozzá.:)

(A klán/szín csoportosításokért elnézést,nem vagyok teljesen tisztában a v7-es diplomáciákkal.)

Egészen pontosan 80 falu (az Elme-front mellett) és 67 falu (az Ak-fronton) egyenesen az ellenséges Ak-s Vezér arcában :D
Problémád van a játékommal ?
A LE és a twstats gondolom már nem elég...
Tudod ahhoz képest hogy mi "csupán" 4 TOP klán ellen harcolunk éjjel-nappal elég jól tartjuk magunkat nem ? (pillantás a klán LE-re : TOP 1.)
Tulajdonságok
Klánnév: WikinG Birodalom
Rövidítés: WikinG
Tagok száma: 87
A legjobb 40 játékos pontszáma: 107.470.810
Összpontszám: 136.808.853
Átlagpontszám: 1.572.515
Helyezés: 3
Legyőzött ellenfelek: 1.723.240.662 (1.)
Az hogy eleinte klántársakkal foglaltuk egymást az annak a törekvésnek az eredménye, hogy csakis a legjobbak legyenek mellettem,vegyenek körbe. Ez már szerintem elég tudatos játékvitel nem ? :) Mert ahogy mások játszanak, gondolom, össze vissza foglalgattok,aztán meg megy a hiszti, hogy nem tudtok egymáson átlépni....képesek vagytok egyetlen szaros falu miatt elküldeni a másikat
Én a klánomban Vezér vagyok, és mint ilyen én teszek arról hogy ne essen szét a klán. Szerintem ez az adott helyzethez képest már valami . Nézz csak körűl. Minden klán bedobta a kulcsot ,mert nem volt bennük spiritusz :) Te is bedobnád ha ilyen helyzetben lennél,hidd el.
Vagy azt mondod nem ? Hogy Benned több mersz van ? :)
Akkor gyere regelj a v7-re ,és kapsz egy accot amit helyettesítened kell 1 hónapig.
Ha bizonyítasz akkor rád iratjuk. Ha gyenge vagy ,visszavesszük.
És mielőtt elsietnéd a választ, kérdezz körbe hány klánvezér ajánlja fel ezt ;)

diplomáciát kérdezted ?
n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png


ovbjocira meg ne hallgass az egy őskövület az exhumált klánja hátrahagyta hogy mutassa ,vannak még emberek akik megmutassák,milyen is volt az ENIGMA féle hozzáállás a játékban :D
ingovány
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10079

Vendég
Egészen pontosan 80 falu (az Elme-front mellett) és 67 falu (az Ak-fronton) egyenesen az ellenséges Ak-s Vezér arcában :D
Problémád van a játékommal ?
A LE és a twstats gondolom már nem elég...
Tudod ahhoz képest hogy mi "csupán" 4 TOP klán ellen harcolunk éjjel-nappal elég jól tartjuk magunkat nem ? (pillantás a klán LE-re : TOP 1.)

Az hogy eleinte klántársakkal foglaltuk egymást az annak a törekvésnek az eredménye, hogy csakis a legjobbak legyenek mellettem,vegyenek körbe. Ez már szerintem elég tudatos játékvitel nem ? :) Mert ahogy mások játszanak, gondolom, össze vissza foglalgattok,aztán meg megy a hiszti, hogy nem tudtok egymáson átlépni....képesek vagytok egyetlen szaros falu miatt elküldeni a másikat
Én a klánomban Vezér vagyok, és mint ilyen én teszek arról hogy ne essen szét a klán. Szerintem ez az adott helyzethez képest már valami . Nézz csak körűl. Minden klán bedobta a kulcsot ,mert nem volt bennük spiritusz :) Te is bedobnád ha ilyen helyzetben lennél,hidd el.
Vagy azt mondod nem ? Hogy Benned több mersz van ? :)
Akkor gyere regelj a v7-re ,és kapsz egy accot amit helyettesítened kell 1 hónapig.
Ha bizonyítasz akkor rád iratjuk. Ha gyenge vagy ,visszavesszük.
És mielőtt elsietnéd a választ, kérdezz körbe hány klánvezér ajánlja fel ezt ;)

diplomáciát kérdezted ?
n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png


ovbjocira meg ne hallgass az egy őskövület az exhumált klánja hátrahagyta hogy mutassa ,vannak még emberek akik megmutassák,milyen is volt az ENIGMA féle hozzáállás a játékban :D
ingovány

Darki,több mint 200 front falvam van,ismerem a dörgést.Emelett 3. vagyok LETben és 4. LEben(ez csak olyan mellékes dolog:D).
A top10-ből 6 klán ellenség és a többit nem is említem.
Szinte teljesen körül vesz minket az ellenség,ennek ellenére pozitívan állunk minden fronton.
Szemléltetés gyanánt:
Két hete kaptunk egy szervezett akciót az ellenünk alakuló szövegségtől(a világ kb 60-65%).60 millió LEVet szedtünk össze(köztük én is kaptam az ívet),viszont a foglalási mérlegünk arra a napra +3-4 falu volt.
Azt hiszem ezt nem kell tovább magyarázni.
Szóval köszönöm az ajánlatot,de inkább kihagyom.
Azt hiszem a V8 több izgalmat rejteget számomra,mint V7.Nem beszélve arról,hogy kapott accba nem szívesen ülök bele.

Sőt -vissza térve a témához-,a v13 is izgalmasnak igérkezik.:)

UI:
(pillantás a klán LE-re : TOP 1.)
Nálunk sem más a helyzet,azzal a kivétellel,hogy mi mindenhol top1 vagyunk.LE,LEV,LET,Pont.Illetve a LE,LEV,LET kb duplája a másodikénak.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na,hát akkor mire vársz ,gyere jelentkezz nálam a v7-en egy accért :D:D:D

Nem kis csicska 15 falus acc lenne mint redsacroé :D
 

DeletedUser

Vendég
nem, darky pákó, csak arra a közismert tényre gondolok, hogy mivel a saját v7-es klánod már tele van inakt accokkal, más szerverekről összekukázott játékosoknak ajánlgatod őket, a saját zsebedből fizetett prémium fiókkal kecsegtetve a jelentkezőket :)
 

DeletedUser1561

Vendég
És ha a fiók falvait átadom az ellennek, a "prémcsit" meg elhasználom más világokon?
 

DeletedUser8083

Vendég
szerintem olyat nem lehet :)
ahová aktiváltad oda kapod

Már miért ne lehetne?
Hacsak nem te aktiválod a saját kezeddel a fiókban, semmi garanciád nincs, az adott világon lesz aktiválva, vagy esetleg hogy nem lesz e átküldve másnak.
 

DeletedUser

Vendég
pffff.... látom,jó régóta vagy Te is a játékban .

Ez így működik :
Amely világon "aktiválod" a prémcsidet ,azon a világon is kell elfogyasztanod.
És itt teljesen mindegy hogy közben 20-szor újrakezded,mert elfoglalnak,a lényeg hogy :
AZ AKTIVÁLT VILÁGON KETYEG A PRÉMCSID !

Ez olyan dolog,hogy miután beleharapsz a csokiba,nem viheted vissza a közértbe hogy másikat kérsz mert nem izlik :p
De próbáld ki Te is,és majd rájössz (de ne a csokival :D )
 

DeletedUser

Vendég
Annyira jó volna, ha visszatérnénk a v13-ba! Beszélhetnénk mondjuk az =MH= klánokról?
Milyen stikli-k történtek?

A nagy lecsók térjenek már vissza abba a világba, ahova valók és álmodozzanak arról, hogy ők valakik, mert konyítanak valamihez, valamit. Az jut róla az eszembe, hogy egy kis 20 kilós gyerek elmegy a közeli városba és mindaddig döngeti a mellét a discóban, amíg ki nem harcolja magának az első pofont. Az első pofonig viszont ő a KIRÁLY!

A 'keményeknek' azt tudom ajánlani, hogy menjenek a speedre a saját nevükkel és mutassák meg ott, hogy egyenlő esélyek mellett is ekkora pofájuk van! Addig meg csitt(nem akartam kuss-t írni). A feltételekről akár meg is egyezhettek és szerintem sajtmacska(nem tudom, csak gondolom)-t, ha megkéritek és lesz mindkettőtök mellett elegendő játékos érdeklődő, akár a nektek megfelelő paraméterekkel indulhatna az egyik speedkör! Talán nem lenne ennyi szájkaratés!

Hogy bírod Süsü a strapát?
Mégsem olyan elit a társaság? Mennyi bónusz és barbár falu lesz elég a meséseknek?

linkelve a barbifoglalások:
Szörnyű sok a barbi és akkor nem említem az akadémiát! Gondolom stratégiai megfontolásból kell, mert rövidtávon értelmetlennek tűnik. Várom a válaszod!
A másik oldalnak sem jobb a mutatója, erre hivatkozni 'nem jár'. :)
Annyira rosszul látom a dolgokat, hogy hittem a mesében, hogy van már annyi profi játékos, hogy meglehetne vele tölteni egy klánt egy világban! Sajnos, be kell lássam, hogy még mindig nincs annyi, hogy egy klánt meglehetne vele tölteni! Léteznek nagyon ügyes 'klikk emberkék' és úgymond 'végjátékosok', de igazán remek játékosból kevés a felhozatal a magyar kh-n. Esetleg csak én látom rosszul.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Annyira jó volna, ha visszatérnénk a v13-ba! Beszélhetnénk mondjuk az =MH= klánokról?
Milyen stikli-k történtek?

A nagy lecsók térjenek már vissza abba a világba, ahova valók és álmodozzanak arról, hogy ők valakik, mert konyítanak valamihez, valamit. Az jut róla az eszembe, hogy egy kis 20 kilós gyerek elmegy a közeli városba és mindaddig döngeti a mellét a discóban, amíg ki nem harcolja magának az első pofont. Az első pofonig viszont ő a KIRÁLY!

A 'keményeknek' azt tudom ajánlani, hogy menjenek a speedre a saját nevükkel és mutassák meg ott
, hogy egyenlő esélyek mellett is ekkora pofájuk van! Addig meg csitt(nem akartam kuss-t írni). A feltételekről akár meg is egyezhettek és szerintem sajtmacska(nem tudom, csak gondolom)-t, ha megkéritek és lesz mindkettőtök mellett elegendő játékos érdeklődő, akár a nektek megfelelő paraméterekkel indulhatna az egyik speedkör! Talán nem lenne ennyi szájkaratés!

Hogy bírod Süsü a strapát?
Mégsem olyan elit a társaság? Mennyi bónusz és barbár falu lesz elég a meséseknek?

linkelve a barbifoglalások:
Szörnyű sok a barbi és akkor nem említem az akadémiát! Gondolom stratégiai megfontolásból kell, mert rövidtávon értelmetlennek tűnik. Várom a válaszod!
A másik oldalnak sem jobb a mutatója, erre hivatkozni 'nem jár'. :)
Annyira rosszul látom a dolgokat, hogy hittem a mesében, hogy van már annyi profi játékos, hogy meglehetne vele tölteni egy klánt egy világban! Sajnos, be kell lássam, hogy még mindig nincs annyi, hogy egy klánt meglehetne vele tölteni! Léteznek nagyon ügyes 'klikk emberkék' és úgymond 'végjátékosok', de igazán remek játékosból kevés a felhozatal a magyar kh-n. Esetleg csak én látom rosszul.

Kicsit más a speed szerver és a normál világ... Vannak mindkét félen olyanok akik jól nyomatják a speed szervert és olyanok is akik nem értenek speedhez de normál világon brutál jók :)
 

DeletedUser1561

Vendég
Hihi, másfél hónapos fórumaccal saját nevet emlegetni. :D

Darki, hacsak nem te aktiválod a fiókban a prémet, akkor semmi sem biztosítja, hogy egyáltalán aktiválva lesz. És akkor is csak egyetlen hónapig. :)
 

DeletedUser

Vendég
Annyira jó volna, ha visszatérnénk a v13-ba! Beszélhetnénk mondjuk az =MH= klánokról?
Milyen stikli-k történtek?

A nagy lecsók térjenek már vissza abba a világba, ahova valók és álmodozzanak arról, hogy ők valakik, mert konyítanak valamihez, valamit. Az jut róla az eszembe, hogy egy kis 20 kilós gyerek elmegy a közeli városba és mindaddig döngeti a mellét a discóban, amíg ki nem harcolja magának az első pofont. Az első pofonig viszont ő a KIRÁLY!

A 'keményeknek' azt tudom ajánlani, hogy menjenek a speedre a saját nevükkel és mutassák meg ott, hogy egyenlő esélyek mellett is ekkora pofájuk van! Addig meg csitt(nem akartam kuss-t írni). A feltételekről akár meg is egyezhettek és szerintem sajtmacska(nem tudom, csak gondolom)-t, ha megkéritek és lesz mindkettőtök mellett elegendő játékos érdeklődő, akár a nektek megfelelő paraméterekkel indulhatna az egyik speedkör! Talán nem lenne ennyi szájkaratés!

Hogy bírod Süsü a strapát?
Mégsem olyan elit a társaság? Mennyi bónusz és barbár falu lesz elég a meséseknek?

linkelve a barbifoglalások:
Szörnyű sok a barbi és akkor nem említem az akadémiát! Gondolom stratégiai megfontolásból kell, mert rövidtávon értelmetlennek tűnik. Várom a válaszod!
A másik oldalnak sem jobb a mutatója, erre hivatkozni 'nem jár'. :)
Annyira rosszul látom a dolgokat, hogy hittem a mesében, hogy van már annyi profi játékos, hogy meglehetne vele tölteni egy klánt egy világban! Sajnos, be kell lássam, hogy még mindig nincs annyi, hogy egy klánt meglehetne vele tölteni! Léteznek nagyon ügyes 'klikk emberkék' és úgymond 'végjátékosok', de igazán remek játékosból kevés a felhozatal a magyar kh-n. Esetleg csak én látom rosszul.

Igen

így van ez azoknál, akik a másik hátán akarnak felkapaszkodni :p
Folyton valami hibát találnak a pártokban,a magyar életfelfogásban, a világválságban és a Zambiai polgárháborúban :p Kihagytam valamit ? :eek: ja, talán még az E.T.-t is példaként lehetne felhozni, hogy miért vannak ilyen negatív világnézetű emberkék.

Pedig elég lenne egy kis örömöt találni a játékban,ha már az elhivatottság sokat mond... Aztán az ilyen gyíkgyurik mutogatnak majd mindenfélére hivatkozva, hogy bocs, én király vagyok, de sajnos dolgoznom is kell, meg életem is van,így inkább itt hagylak titeket a szószban :p

Na ezekből sok klánt lehetne megtölteni.
Aki kitart, az sem biztos hogy csak magárt fogja tenni, hanem a jó csapat miatt :)
És ugye azt már mondanom sem kell,hoy a kitartás alappillére a játéktudás PRO szinten :rolleyes:

Fogadjunk hogy még katona sem voltál :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent