=MH=

DeletedUser6932

Vendég
Üdvözlök mindenkit!

Sokak örömére és bánatára itt vagyok, megint. Látom téma az =MH= és a VHL újbóli háborúja. Bőven lehet itt zöldségeket olvasni. Senki nem verte szét a VHL-t a V7-en, senki, pláne nem az =MH= . Az a Support volt, de itt a V13-on más lesz, mivel nincs Support az ellenfél mögött. Izgalmasabb és egy kicsit "gerincesebb" lesz a játék.

Süsü, mi nem a vezéreket, hanem a támadottakat védjük be. Az más kérdés, hogy ha a vezér éppen a fronton van. Szerintem Te is belennél védve, nem is lenne ezzel semmi gond. Nem kell mártírnak lenni.

Dark Lord, Üdvözöllek! Jó "hallani a hangod"!

Péter
 

DeletedUser11415

Vendég
Enyit ilyen rovid idon belul mar reg nem lattam osszeirkalva,ugyszolvan sokat semirol.
A tema letrehozasat sem tartom ertelmes lepesnek,ha nem az adott klan jovoltabol jott letre.
 

DeletedUser

Vendég
De jó ,hogy már van =MH= topic.

Nekünk soha nem jutott volna eszünkbe.

Nőt Duc LEV pontja?Érdekes nekünk fel se tünt hogy párszáz NUKE ból egy kettö elpergett.XD

Igen ez VHL specialitás.
Bevédeni a vezéreket csontra,a többi hadd peregjen.
Na de,nem bomlasztok ugy is rájönn erre mindenki a másik oldalon is majd.

Ricsike,nem változtál semmit v7 óta.
Újra bizalmat kaptál tölem a történtek után,ezt játszottad el.
Én mindenkit megértek,minden hisztit,okoskodást,......
Egy valami azonban soha nem bocsájtható meg:A TÁRSAIM ELHAGYÁSA
Belehet egy játékot fejezni egyenes derékkal is.
Abban bizom csak,hogy fiatal vagy.
És az életben kapott pofonok majd ráébresztenek ,hogy a családot ,barátokat és azokat akik elfogadnak olyanak mint amilyen vagy soha nem illik elhagyni,átverni.
Sok sikert neked az életben.

MOst igazat mondott ,pedig nem szokása :D
Viccet félretéve , aki a társait elhagyja az az utolsó szar alak a KH-ban , és nem is érdemli meg a második esélyt ;)
A második esélyt egyébként félrelépések miatt szokták kiosztani, ami ezesetben elég súlyos lehetett :D:D

Zorn, köszi szépen a meghívást , de tudod ,ha már megyek, akkor inkább pincsizem Süsünél egy szétroggyant és rommá lőtt acc után,minthogy azokat "erősítsem" akik azokat a társaimat,barátaimat gyilkolják a 7-es világon akik szinte egytől egyig felajánlották nekem a játékukat ,amikor kizártak ;)
Mert volt ilyen is....

És itt nem az 1:1 fair playről van szó, hanem a 3+1+1:1 játékról, azaz az 5:1 hadakozásról. Az ilyenek mellé én nem állok ;)

No harag, ez az élet

Jó játékot mindenkinek !
dl.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14479

Vendég
=Süsü=
Senior Member

=Süsü= logója

Csatlakozott: 10-01-09

Olvasatlan #34 2011-08-23, 22:39 Ugrás a tetejére Válaszol idézettel Hozzászólás összetett idézése Gyors válasz erre az üzenetre
Az ember mentalitása nem változik.
Legfeljebb a KH ban bátran leirhatod,mert senki nem vág pofán ha csürhének titulálod.
Ha csak egy régi KL esböl Mesehős válik már akkor megérte bevenni öket.
Roki nem tudja elvalasztani az életet a KH tól.mert neki a KH az élete.
Én meg ezért tisztelem.

Ebbe tévedsz!
Eltudom választani,mivel szinte csak este 8 után zuhanok a géphez.
Nekem a család az első,ezek közül is Baba aki téged tisztel(akár én)

Kiowa!V7 MH.
Erős volt!Azt Fire(ASHLAN,=Walt Disney=)Találta ki egy aranyos pillanatában.Velem ivott!
Jól is csinálta!
Jó volt a VHL is!
Elmúlt!

De ez a két klán,bárhol,bármelyik világba menne.....Hiányolná a másikat!
Összenőttek:)

Mindkét klán elég erős játékos állománnyal rendelkezik!
Csak van egy nagy úr...Az idő:(
Amit egyikőnk se láthat előre.
A múltat pedig egy új világba el kell felejteni!
Haragos voltam Frost-ra!De nálam ez elmúlt!Tudom,és elismerem a tudását.A játékban is és emberileg is.
RANS-ra ezt nem tudom elmondani!Nála viszont érzek egy gonoszkodást!

Én nem terveztem háborút az MH-val!A két klán igen könnyedén behúzta volna a gyengécskébb játékosokat,ezért is tiltottam meg az MH támadását a VHL-be!Igaz ezt tisztáztuk is vkivel:(
Mi be is tartottuk!Nem úgy az MH!Támadtak!Kavartak ellenünk!Szövire léptek a klánunk mögött elnyúló INSO,vmint #RFG klánnal.
Miért???
Könyörögtek a tagjaink,hagy támadjanak vissza.
Nem engedtem.

Lehet én vagyok a bunkó vezér,de belefáradtam!
Tisztelem Alinkát is(igaz a v10-en nem volt Fair..de elmúlt)
Telón elmondta,hogy olvassák a fórumunkat.Olvassák...Engem nem érdekel!
Engem is megkeresett pár(8)MH-s,hogy védjük be őket és szétnyomják belülről a klánjukat.
Nem érdekelt,és nem voltam kíváncsi az infójukra se!
Igaz szerintem megfogják tenni de akkor már nem annyian!

Itt jön nálam elő egy vezetési hiba.De ezeket a dolgokat nem nekem kell rendbe rakni,mert én egyet akarok,hogy mindenki jól érezze magát a szerveren,és legyen egy megbecsült,részünkről tisztelt ellenfelünk!

Ezért van szükségünk egymásra!Nem pedig a pocskondiázásra!

Roki
 

DeletedUser

Vendég
Udvozollek Zorn,jo ujra latni magunk kozt,es ezt komolyan mondom.

Viszont ezzel nem ertek egyett:
V13-on más lesz, mivel nincs Support az ellenfél mögött

Es ha megsertodsz akkor is le kell irnom.
Ugy tudom egy support eppen a VHL segitese miatt bukott meg,azota mar nem is supportkodik.
De ne hanytorgassuk a multat,itt a v13,ez most a fontos.

Roki.
Ismerjuk egymast,ismerjuk egymas gondolatait is,Szoval egymasnak ne ferditsunk.
Ki tamadt kit eloszor?Nem mindegy?
Ezt a harcot meg kell vivnunk.Ma vagy holnap?
A sors ugy hozta ,hogy mar most.

Igaz,Juditodat mindig is szerettem(ertsd jol),o igazi mesehos volt.
Neki nem volt sok valasztasi lehetosege.

A jatek a harcrol szol,harcoljunk.Becsulettel,es akkor nem lesz meg egy v7es gyalazatos............

En ehhez kivanok nektek is es magunknak is sok sikert.
 

DeletedUser

Vendég
A sok jókívánság csokrába bújtatva köpköditek egymást ,ez cool :D

Mi be is tartottuk!Nem úgy az MH!Támadtak!Kavartak ellenünk!Szövire léptek a klánunk mögött elnyúló INSO,vmint #RFG klánnal.
Miért???

Ez a KH
Isten Hozott a játékvilágban ! ;)
 

DeletedUser6932

Vendég
Süsü, örülök, hogy örülsz. El kell kerülni egy ismételt V7-et. Az egy intő példa mindenki számára.
 

DeletedUser

Vendég
Nézegettem a V13 Statson a névsort.. azon tűnődtem, hogy egyes tagok vajon azért indultak más néven, mert már annyi ocsmány vaj van a fülük mögött, és tiszta lappal akarnak újabb mocsarat taposni a világban, vagy mert kénytelenek rejtőzni a másik világból származó pár játékos üldözési mániája elől... ? :D
 

DeletedUser

Vendég
Talán így könnyebb érvényesülni nekik v13-on.Nem lesz akkora szégyen ha egy "nagymúltú" játékost elpáhol valami kezdő.:D
 

DeletedUser14406

Vendég
Csak azt nem értem mi köze ennek az egésznek az =MH=hoz? Offolunk? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az MH-hoz is köze van, ott is akadnak játékosok, akik más néven futnak :D Persze jó a klánnév választás, ki lehet dumálni, hogy egyszer volt.. hol nem volt :D (egy kis ironikus szurkálás - mosolyogva, semmi rosszindulat)

Az ocsmány vaj, az rosszindulatú, szégyenletes, negatív adalékanyagokkal készített lehűtött és mechanikailag megmunkált emulzió.. :D

(Birka vagyok, offolok, vágjatok le!)
 

DeletedUser

Vendég
Nézegettem a V13 Statson a névsort.. azon tűnődtem, hogy egyes tagok vajon azért indultak más néven, mert már annyi ocsmány vaj van a fülük mögött, és tiszta lappal akarnak újabb mocsarat taposni a világban, vagy mert kénytelenek rejtőzni a másik világból származó pár játékos üldözési mániája elől... ? :D

Kimondtad a lényeget ;)
Imádlak, nem vághat le senki :D
 

DeletedUser11415

Vendég
:D Mi nem titkolozunk,latod en meg itt a kulson is kiirom hogy meik vilagokon jatszom,milyen neven,es megsem tortent(meg) semmi :p
Azthiszem hogy itt te vagy az egyik(darki) akinek uldozesi maniaban szenved,a vegen feldredsz,es rajossz,lehet hogy sajat magad eloll rohansz :D
Alj meg,es akkor egyik labad nem lep a masik utan,hanem szepen alnak egymas mellet,nem kell sok esz erre rajonni... :)
 

DeletedUser

Vendég
:D Mi nem titkolozunk,latod en meg itt a kulson is kiirom hogy meik vilagokon jatszom,milyen neven,es megsem tortent(meg) semmi :p
Azthiszem hogy itt te vagy az egyik(darki) akinek uldozesi maniaban szenved,a vegen feldredsz,es rajossz,lehet hogy sajat magad eloll rohansz :D
Alj meg,es akkor egyik labad nem lep a masik utan,hanem szepen alnak egymas mellet,nem kell sok esz erre rajonni... :)

szerintem meg tanulj meg előbb írni ,aztán nyilatkozz :p
máskülönben csak saját magad teszed nevetségessé :D:D:D:D:D:D:D

MI az hogy "meik" ??? Talán "melyik" nem ?? :D
Ált.iskola 1.osztály alá :D
 

DeletedUser14429

Vendég
Hmm, nem is láttam még, hogy nyitottak nekünk egy topicot.
Mi tartott eddig?? Most vettetek észre minket? :D
 
Fent