Dééév

Member
A reakció pontszáma
46
2: Harcok kezdete

Habár nem teljesen váratlanul ért minket a régió szintű megmozdulás ellenünk, a magabiztos védekezés több feltétele sem volt adott.
  • Akadémiák hiányában minimális nemesszámmal tudtunk csak operálni
  • A szerveren bevezettek egy olyan featuret, ami minden indításhoz hozzáad egy +-20ms skálán terjedő random számot. Elvileg ezzel a nevetségesen pontos (illegális eszközökkel létrehozott) időzítéseket akarták kevésbé jelentőssé tenni, azonban váratlan helyeken is galibát okozott. Ez a funkció az egész szerveren (nagyjából 3 héten keresztül) ellehetetlenítette a visszahívásos vágást. Az Inno spagetti kódjában valahogy sikerült beállítani, hogy minden visszahívott támadás (függetlenül a kiküldés idejétől) mindig :000 ms-re érjen haza. Ha ez nem lenne elég, a visszahívott támadásra is rákerült a +-20 ms, így gyakorlatilag :980-:020 között random érkezéssel lehetett csak a saját faluból védőket felhasználni. Mostanra elvileg sikerült megcsinálniuk.
(Hibásan meghirdetett szerverbeállítások:
  • Szerencse kivétele nem valósult meg
  • Barát meghívására mégis volt lehetőség (kicsit később kifejtem, hogy ez miért is ölte meg az égtájválasztás kivételének értelmét)
  • Visszavágás elromlott
)
nem akarom az elemzős topicot offolni, de ez annyira vicces :D az a szintű inkompetencia ami az innogames dolgozóira jellemző, az már-már művészetnek számít. adott egy jubilleumi 200. agyonhype-olt világ, beígérnek adott beállításokat, és meg sem tudják csinálni. kitalálnak orbitális idiótaságokat hogy "ne lehessen csalni" amiket megint csak a saját szemszögükből vizsgálnak meg (és mint már többször bebizonyosodott, fogalmuk sincs semmiről a játékkal kapcsolatosan, amit állítólag fejlesztenek, már amennyire a bugok és fizetős funkciók alkalmankénti implementálása fejlesztésnek nevezhető), és még azt is elcseszik, és éles indulás után hetekbe telik kijavítani nekik.

ugye egy normális cégnél megkérdeznek játékosokat, mennyire idiótaság hogy random elcsúszkáljanak az időzítések (nem mintha amúgy nem történne meg, csak alapból nincs tervezve), és miután a játékosok megmondják, hogy rettentően, megpróbálnak valami mást kitalálni. de a minimum az lett volna, hogy teszteljék a dolgot, mielőtt berakják éles szeróra. csak hát a tesztelést az innonál a userek végzik, és a visszajelzéseik 99%-a le van szarva. ha olyan szintű bug, hogy egy szeróra nem lehet miatta belépni, 1 hét alatt megcsinálják. ha csak sima óriási funkcionális játékbeli bug, akkor jóvanazúgy.

viszont!!!!!!!!! pp-ért lehet színes a neved
 

Dééév

Member
A reakció pontszáma
46
vadi nem értette miért nem akartam menni lengyelre! biztos nem kaptam volna még néhány agyvérzést, hogy hazudtak a szerencse kivételéről. már nem merek jelentéseket nézni classicon se, mert csak felbasz :D
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
vadi nem értette miért nem akartam menni lengyelre! biztos nem kaptam volna még néhány agyvérzést, hogy hazudtak a szerencse kivételéről. már nem merek jelentéseket nézni classicon se, mert csak felbasz :D
A meglepetéseknek pedig örülni kell. :D Egyébként meg bármikor meggondolhatod magad, lehet annyi minden tönkremegy még, hogy pont azért fogod élvezni :D
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Az volt a hivatalos mese, hogy nehéz lett volna kivenni. :rolleyes:

Mondjuk akkor lehet kár volt meghirdetni.
A barát meghívása jobban zavar, hogy bentmaradt. Lényegében esélytelen volt hasonló erejű klánt bevinnünk így, brutális fiók mennyiséggel operálnak.
 
Utoljára szerkesztve:

Dééév

Member
A reakció pontszáma
46
Az volt a hivatalos mese, hogy nehéz lett volna kivenni. :rolleyes:
ezt mondjuk valahol megértem. a kh kódjához hozzáértő embereknek is óvatosan kéne nyúlnia, akkora katyvasz az egész. ezek meg egy kismacskás képet nem tudnának betenni a login pagere anélkül, hogy 1 hétre összeomoljon az egész játék. csak ugye adott a kérdés, hogy ha nem tudják megcsinálni, akkor miért ígérik meg. lehet, hogy egy politikai pálya jobban illene hozzájuk
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Jópofa kis szerver lett amúgy az elhibázott beállítások ellenére is. Magyaron is jó lenne néha hasonló világot összehozni, csak azon ugye nem lenne profit.

Mondjuk farm nélküli világon mégegyszer biztosan nem indulok :D
 
Fent