BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Sziasztok!

Február 29.-én indul a lengyel w200 világ.
Ezt ünnepelve egy gigantikus szervert hoznak létre, ahová meghívták a többi régió tagjait. A szerveren inaktívak lesznek a pp funkciók (kivétel a prémium fiók és a fiókkezelő) illetve a zászlók, így a többi régió indulói sem kezdenek hátrányból. 1.6os játéksebességű szerverről van szó, aminek 1.0ra jön ki az egységsebessége. A szerverhez szükséges pp-t (havi 400pp) biztosítjuk!

Mivel ez egy 100 fős klánlimittel rendelkező szerver, ezért jelentős mennyiségű játékost igényel. Éppen ezért célunk, hogy félresöpörjük az ellentéteinket, és az aktív játékosainkból összeállítsunk egy olyan keretet, amivel egységes magyar csapatként ki tudunk állni más nemzetek csapatai ellen is.

Hiszek abban, hogy felnőtt emberként el tudunk tekinteni a böngészős kattintgatós játékban kialakult nézeteltérésektől, és képesek vagyunk együtt dolgozni akár olyan emberekkel is, akikkel eddig a klikkesedés/előitéletek miatt nem tettük volna.

Szép számban gyülekezünk, azonban még mindig van szükség játékosokra.
Amennyiben sikerült felkelteni az érdeklődésed, akkor akár privátban, akár itt hozzászólásban jelezzétek, és felvesszük veletek a kapcsolatot!

A szerver beállításai még nem véglegesedtek, jelenlegi állapotáról itt tudtok olvasni:

Lengyel fórumbejegyzés

Vagy pedig magyarul összegezve itt:
Világ sebesség: 1.6
Egység sebesség: 0.625
Prémium funkciók: Prémium fiók + Fiók kezelő
Felezés, +20% nyersi termelés, stb.: inaktív
Lovag: aktív, kétségekkel
Íjász: aktív
Milícia: inaktív
Fejlesztési rendszer: egyszerű
Templom: inaktív
Őrtorony: inaktív
Erőd: inaktív
Farmolás: Korlátozott; képlet: (napok + falvak)*200 / max. 200.000 nyersi/24h farmolható
Ezredmásodperc: várakozás alatt
Min. intervalum mms-be: várakozás alatt
Gyűjtőgetés: inaktív
Fake limit: 1%
Nemes: aranyérem rendszer
Nemes távolság: várakozás alatt
Klán limit: 100 fős
Külső támogatás: várakozás alatt
Klántárs támadható: igen
KlánXP: aktív
Kezdővédelem: várakozás alatt
Kezdő morál, avagy 20:1-hez: várakozás alatt
Szerenncse: inaktív
Éjszakai: 23-8 között
Barbár fejlődése: 2.000 pontig
Barbár bontás: aktív
Bónusz faluk: inaktív
Zászlók: inaktív
Piac: csak 1:1-hez csere
Áthelyező: inaktív
Barát meghívása: inaktív
Nyersi küldés klánon belül: 30 nap után engedélyezett

dupla nyersi termelés
nincs küldetési rendszer
200 pontos induló faluk
nővekedett barbi faluszám - 2db 1 játékos után

Győzelmi feltétel: dominancia; cél: várakozás alatt %
Előreg: várakozás alatt
Indulás: Feb. 29 - dél körül

Arra kérnék mindenkit, hogy a személyes ellentéteket tartsuk ezen a fórumon is kívül. Akinek problémája van akár az indulással, akár az indulók személyével, azt egy másik platformon jelezze.
Köszönöm!
 
Utoljára szerkesztve:

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Már 120 ember összegyűlt, azonban duál fiókok miatt még bőven szükségünk lenne játékosokra. Régi nagyok és az új szerverek meghatározó játékosai egyaránt velünk jönnek. (Persze hiányzóink is vannak :( )

Ha szeretnétek egy ilyen szerver részesei lenni, akkor itt külsőn vegyétek fel velem a kapcsolatot.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Bár ki vagyok én, hogy beleszóljak, de egy 100 limites, 100+ tagos szeróra nagyon komoly vezetőség kell. Pár ember nem fogja vinni. Illetve tanuljatok az én .netes hibámból: ne töltsétek a keretet a "jövök falut húzni" playerekkel, mert nem lesztek elegen.

Ha én lennék a vezér, nem számolnám bele se a duálokat, se a "megyek a backlineba szórakozni" embereket, mert mire odajuthatnátok, hogy legyen backline, bedarálnak. Az se baj, ha most így mittomén, 40-en vagytok, de fals képet ad a félinaktív, 2 hónap alatt felhúzok 5 falut playereket beleszámolni az aktívak közé.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
283
Bár ki vagyok én, hogy beleszóljak, de egy 100 limites, 100+ tagos szeróra nagyon komoly vezetőség kell. Pár ember nem fogja vinni. Illetve tanuljatok az én .netes hibámból: ne töltsétek a keretet a "jövök falut húzni" playerekkel, mert nem lesztek elegen.

Ha én lennék a vezér, nem számolnám bele se a duálokat, se a "megyek a backlineba szórakozni" embereket, mert mire odajuthatnátok, hogy legyen backline, bedarálnak. Az se baj, ha most így mittomén, 40-en vagytok, de fals képet ad a félinaktív, 2 hónap alatt felhúzok 5 falut playereket beleszámolni az aktívak közé.
Nagy kár amúgy, hogy a világon semmivel sem tudnánk rávenni, hogy gyere :D
 

ede1126

New Member
A reakció pontszáma
5
Bár ki vagyok én, hogy beleszóljak, de egy 100 limites, 100+ tagos szeróra nagyon komoly vezetőség kell. Pár ember nem fogja vinni. Illetve tanuljatok az én .netes hibámból: ne töltsétek a keretet a "jövök falut húzni" playerekkel, mert nem lesztek elegen.

Ha én lennék a vezér, nem számolnám bele se a duálokat, se a "megyek a backlineba szórakozni" embereket, mert mire odajuthatnátok, hogy legyen backline, bedarálnak. Az se baj, ha most így mittomén, 40-en vagytok, de fals képet ad a félinaktív, 2 hónap alatt felhúzok 5 falut playereket beleszámolni az aktívak közé.
Most én értem az az aspektációt , és érzek egy kevés reflektálást rám. De én azért írtam , hogy backline-ra mennék , hogy fronton véletlenül se throwoljak és mindig tud tanulni az ember , ahogy a mondás is tartja “Egy jó pap holtig tanul”. Mivel nem rendelkezek azért világrengető exp.-el , így backlineon tudnék tanulni olyan játékosoktól akik ellen játszottam.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Most én értem az az aspektációt , és érzek egy kevés reflektálást rám. De én azért írtam , hogy backline-ra mennék , hogy fronton véletlenül se throwoljak és mindig tud tanulni az ember , ahogy a mondás is tartja “Egy jó pap holtig tanul”. Mivel nem rendelkezek azért világrengető exp.-el , így backlineon tudnék tanulni olyan játékosoktól akik ellen játszottam.

Nem, nem rád gondoltam, mert azt se tudom, ki vagy. Ha most 120-an vannak, abból a nyakamat teszem rá, hogy 70-80 azt mondta, hogy "bemegyek falut húzni", erre gondoltam.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Megbocsátok magamnak.

Hisz tudjuk, tévedni emberi dolog, megbocsátani - isteni! :D :D
 
Fent